www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
23 lata, rifler.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ezr
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 01 Mar 2015
Klan: Polska

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 5:19 pm    Temat postu: 23 lata, rifler. Odpowiedz z cytatem

Czesc,
Nie bede pisał tych wszystkich bajek co chciałbym i gdzie, dlatego krótko o mnie jako graczu:

W sumie ponad 3000 godzin za plecami, a wczeniej drugie tyle w 1.6. Pewny i nieprzeciętny aim, ogranie na wysokim poziomie, dojrzałość i wieloletnie doświadczenie, brak toxic'u (czasem to i papież się zdenerwuje). Dostępny jak na razie niemalże 15/7 dziennie. Jako ze lata nieubłaganie sobie lecą, to nie mam zbyt wiele czasu na osiągniecie czegoś wielkiego dlatego moje zaangażowanie jest naprawdę na wysokim poziomie bo to ostatni moment...mój moment....

Czekam na ciekawe propozycje w których jest juz normalny IGL i Sniper z prawdziwego zdażenia...
...czego wymagam....? Tego co sam oferuje... ( czyt. wyzej )

PS. Nie gram matchmaking'ów.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198150032711/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 5:19 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury