www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Przyszlosc Counter Strike, CS GO
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sheyr
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 12:09 pm    Temat postu: Przyszlosc Counter Strike, CS GO Odpowiedz z cytatem

Witajcie, nie napisalem na tym forum wielu watkow, ale przez wiele lat strona counter-strike.pl byla moim kompendium wiedzy o cs 1.6. Jestem graczem o bardzo dlugim stazu, ktory pamieta jeszcze wspolne mixy z czolowka polskiej sceny 1.6, mecze ESL w top10 itd. Te dobre kilka lat temu, gdy cs nie byl jeszcze zdominowany przez serwery z modami z warcrafta3, zombie i innym crapem. Pisze tutaj z niewielka nadzieje, ze ktos jeszcze zaglada na te forum, ktos to ma wiecej niz 20lat i gral w 1.6 z tak wielkim zamilowaniem jak niegdys ja. Jak pewnie wiecie cs 1.6 zostal usuniety z najwiekszych swiatowych imprez typu lan party i raczej jego zywot dobiega konca. Moje pytanie jest adresowane do osob, ktore graly w CS:GO, i odpowiedzcie mi szczerze - czy ta gra ma w ogole cos wspolnego z 1.6, czy jest po prostu klonem nieudanego CS:S? Chcialbym aby wypowiadly sie tutaj osoby, ktore pamietaja te czasy co ja, to co napisalem powyzej. dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 12:09 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie temat o wrażeniach z GO, jest w dziale GO, poczytaj. Ale sama dyskusja może być ciekawa, niech więc ten topik zostanie.

Cóż sam GO to lepsza od CSS gra, jednocześnie gorsza od 1.6 (a dla fana 1.6 wręcz kiepska). Jednak po dłuższym obcowaniu i przyjęciu i poznaniu zmian, gra się dobrze. To nigdy nie będzie to samo, ale można w to grać, rozgrywać mecze i tworzyć scenę. Zawsze pozostaną nieprzekonani, lub tacy, co nawet nie spróbują (a próba to nie godzinka, a dwadzieścia, dopiero wtedy można wyciągać wnioski).

Ja jestem na TAK. 1.6 lepszy i lata spędzone od bet były super, jednak nie mając wyjścia przejdę na GO. Póki co nie mam jeszcze pełnej wersji (grałem dużo w betę), ale kupię jak będę stawiał serwer CS.PL GO. Oczywiście nadal będę pykał FFA w 1.6.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sheyr
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, dzieki za odpowiedz - wlasnie o taka dyskuje mi chodzilo, nie chcialem pisac tego w dziale CS:GO bo prawdopodobnie malo kto tam zaglada :)
W cs'a nie gram juz ze 2 lata i chyba nie wroce do 1.6 dla FFA. Co do CS:GO to jesli powstanie fajna scena i zacznie grac przynajmniej kilku moich znajomych to pomysle powaznie nad powrotem i pograniem czegos konkretnego na ESL.

btw,
1) czy w CS:GO da sie strzelac przez sciany tak jak w 1.6, mam na mysli spoty, w ktore warto bylo tracic amunicje?
2) czy w CS:GO jest podobna fizyka jak w CS:S, czyli strzelimy w beczke, beczka sie przewraca i robi nam sie niepotrzebnie battlefield?
3) czy podokladali jakies nowe bezsensowne bronie?
4) i na koniec, czy w CS:GO gra w ogole ktos powazny, tj klany typu NiP, fnatic itd?

sorry za te extra pytania, ale ciezko znalesc na nie odpowiedz na stronach o grach komputerowych, gdzie malo kto ma pojecie czym jest prawdziwy cs
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram w csa niemal od poczatku jego istnienia. Kazda kolejna wersja to byl wiekszy uklon w strone tzw niedzielnych graczy. Gra byla coraz to bardziej upraszczana i spowalniana.
Swego czasu wyjscie cs 1.6 bylo uznane za koniec ery csa ze wzgledu na ogromna latwosc hsow i ogromne zmniejszenie znaczenia umiejetnosci.
Jak widac, cs 1.6 sie przyjal chociaz niektorzy do dzis graja w starsze wersje.

W CS GO zaczalem grac niedawno. Na poczatku gra mi sie podobala bo wszystko jest nowe. Podszedlem do niej jako zielony gracz ktory poznaje nowy swiat gry. Kiedy jednak juz troche ja opanowalem i przyszedl czas na przeniesienie swoich umiejetnosci z 1.6 to srogo sie zawiodlem.
Movement w GO nie istnieje. Samo zabijanie poza awp to dla mnie totalna loteria. Nie mam zielonego pojecia co sprawia ze czasami jest hs albo go nie ma. Roznicy pomiedzy pestkowaniem a krotkimi seriami nie ma chyba zadnej.

Moim zdaniem CS:GO nie nadaje sie do profesjonalnej gry. Na pewno nie do takeij jaka pamietamy z 1.6.
Jednak mozna w to pograc i sie dobrze pobawic.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ad 1 nie, tylko przez drewno i cienkie ściany, ale nie testowałem dokładnie, pewnie inni dopowiedzą, w każdym razie bloku betonu już nie można przestrzelić

ad 2 w CSS grałem 3h przez te wszystkie lata, więc nie wiem jak było, w GO jest fizyka, ale nie zauważyłem żadnych beczek czy innego ruchomego śmiecia, więc nie wiem, może na jest?

ad 3 dodali bezsensowne i sensowne, arsenał większy i to jest plus

ad 4 NiP (reaktywował się do GO), będą grali nasi (ESC aka Złota Piątka), mousesports i trochę mniej znanych, inni przejdą lub wyginą
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK napisał:
ad 1 nie, tylko przez drewno i cienkie ściany, ale nie testowałem dokładnie, pewnie inni dopowiedzą, w każdym razie bloku betonu już nie można przestrzelić


To fakt. Wreszcie Counter-Strike otarł się o realizm.

JoleKK napisał:
ad 2 w CSS grałem 3h przez te wszystkie lata, więc nie wiem jak było, w GO jest fizyka, ale nie zauważyłem żadnych beczek czy innego ruchomego śmiecia, więc nie wiem, może na jest?


Fizyka gry jest o niebo lepsza niż w CSS. Zaraz po odpaleniu byłem zaskoczony, jak bardzo przypomina 1.6. Spodziewałem się kolejnego topora z Source.

JoleKK napisał:
ad 3 dodali bezsensowne i sensowne, arsenał większy i to jest plus


Nowinki zwiększają grywalność. Są takie smaczki jak granaty zapalające, które mogą być brane pod uwagę podczas obmyślania nowych taktycznych rozwiązań.

JoleKK napisał:
ad 4 NiP (reaktywował się do GO), będą grali nasi (ESC aka Złota Piątka), mousesports i trochę mniej znanych, inni przejdą lub wyginą


Czytałem właśnie o naszej złotej piątce. Nie wiem jak Wam, ale mi się wydaje, że sporo już się postarzeli. Chociaż patrząc na zespoły z Battlefield'a - to nadal szczeniaki. Aktualnie sprzedaje się bardzo dużo kopii nowego CS:GO. Na serwerach steam też ruch już chyba przewyższył Source. Moim zdaniem otwiera się nowy rozdział, starego CS'a.

PS. mam taki dziwny problem, że jestem na liście wysyłkowej CSGO-SDK i codziennie dostaje z 10 wymienionych emaili pomiędzy Twórcami, a testerami itd. Nie wiem jak się na niej znalazłem :lol:
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
xMajux
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Lut 2012

PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 7:44 pm    Temat postu: hm.. Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci ze ja na poczatku nie moglem zrozumiec ze 1.6 umarl i musze sie przezucic coz zrobilem to pierwsze dni byly kiepskie ciagle myslalem o 1.6 ale wiedzialem ze nowa gra mam szanse zamiast myslec o 1.6 wez sie w garsc i zacznij trenowac. Pogralem troche mialem pare klanow z dnia na dzien GO coraz bardziej mi sie podoba nawet nieraz mysle ze jest lepszy od 1.6 wiec to wszystko wynika z tego ze trzeba sie przyzwyczaic do nowej gry osobiscie uwazam ze warto jest sie przezucic, chociaz sam mam dni slabosci i pragne wrocic do 1.6 raz nawet wszedlem w 1.6 i forma z Pro do 0 spadla wiec stwierdzilem ze pozostal mi tylko Global i na dzien dzisiejszy jestem dumny z mojej decyzji.Doskonale wiem co czujesz bo mialem to samo metlik w glowie ale mowie ci jesli masz ambicjie przejdz na go
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
twipsy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Sty 2007
Klan: [retardedcrew]

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze gdybym mial 17-18lat to bym sie porzezucil ale uczyc sie nowej gry od poczatku i tracic znowu sporo czasu dla gry - sorry nie dla mnie :D 1.6 sprawia mi caly czas tak samo frajdy a i trolli jest mniej bo sie poprzezucali na nowy shit.
_________________
HBS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaziuuu
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Cze 2007

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszłość CS:GO jest tak długa jak ilość postów w tym temacie :P Co do samej gry http://forum.freeware.info.pl/viewforum.php?f=17 kupiłem odpaliłem zagrałem kilka razy i powróciłem do 1.6 :D
_________________
"kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem
tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Kazik


Ostatnio zmieniony przez kaziuuu dnia Czw Cze 22, 2017 2:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DrNK^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@UP tak samo, go, source, cz jakos srednio mi podchodzi, nie ma to jak 1.6 ;]
_________________
PRZEHEPREHERASZAM?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutne jest to, że gdzieś koło 2010 wszyscy zdawali sobie sprawe w jakim kierunku idzie cs i były jakieś marzenia, że nowsza wersja rozrusza całe towarzystwo. Mamy 2013 i widzimy dokąd to zaszło.
Wystarczy spojrzeć na borda, czy choćby off topic i to co się działo kiedyś, a co się dzieje po 2010.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
lovelas1
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Mar 2013

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listonosz napisał:
Smutne jest to, że gdzieś koło 2010 wszyscy zdawali sobie sprawe w jakim kierunku idzie cs i były jakieś marzenia, że nowsza wersja rozrusza całe towarzystwo. Mamy 2013 i widzimy dokąd to zaszło.
Wystarczy spojrzeć na borda, czy choćby off topic i to co się działo kiedyś, a co się dzieje po 2010.


No niestety czasem tak bywa


___________________________
"Dla cierpiącego fizycznie potrzebny jest lekarz, dart akcesoria, dla cierpiących psychicznie przyjaciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maro1022
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2007

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pare tygodni po premierze go bylo ok po ostatnim update to jest source w strzelaniu(strzelasz obok glowy head i w biegu wchodzi wszystko)a go pozostalo jedynie w kwesti widocznosci nic nie widac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikus1
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Sie 2013

PostWysłany: Wto Sie 20, 2013 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam podoba się nowy CS. Może już nie jest tak "skillowy" ale dla mnie to plus ;)


_____________________________
akcesoria basenowe


Ostatnio zmieniony przez Fikus1 dnia Sro Lis 06, 2013 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JiHAD^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2006
Klan: .error.

PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polaczki mają tendencje do marudzenia i sprzeciwiania się ewolucji, CS:S po tym jak praktycznie wszystkie serwery przestawiły się na wyższy tickrate, wcale nie był zły, a CS:GO jest od niego lepszy.

Dla mnie paradoksalnie najgorszą wersją jest CS1.6, nie umiałem się dostosować do nowej rozgrywki i wtedy zacząłem grac w inne gry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury