www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Ambitny szuka !!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KADOZAR sheeN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2014

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 10:52 am    Temat postu: Ambitny szuka !! Odpowiedz z cytatem

Czesc, wiec powiem ze szukam czegos powaznego, co ma rece i nogi. Moja przygode z CS zaczalem okolo 10 lat temu, nie pamietam dokladnie, zaczelo sie przy 1.6, teraz gram w cs;go. Dysponuje dokladnym infem podczas gry. Daje z siebie 110%, potrafie zmotywowac druzyne. Druzyny jak druzyny, rozpadaly sie, tylko z jedna wytrzymalismy okolo roku, moze ciut wiecej. Faceit [on], esea i inne ligi, lany. Mam 23 lata, Dawid i mieszkam w Nowym Saczu. Pracuje, mam bardzo duzo czasu na gre, w dni robocze od 16-17 do samego wieczora a w weekendy caly dzien (nocka wchodzi w gre). Jestem ambitny, wiem czego chce i na co mnie stac, marze o tym aby w przyszlosci stanac naprzeciw najlepszych druzyn na swiecie, mam male doswiadczenie z taktykami ale moge cos podpowiedziec, doradzic i dac swoj pomysl, przede wszystkim uzywam glowy i wiem jak sie zachowac w danych sytuacjach. Nieraz popelniam bledy i kazdy ma swoje wady, u mnie one tez sa a to wszystko zobaczycie podczas gry. Od was oczekuje przedewszystkim prowadzacego i pracy do tego aby byc najlepszym. Dojde tylko i wylacznie do stalej 4, do takich ludzi ktorzy potrzebuja wypelnic luke w druzynie. Gram na pozycji rifle/support. Wiecej na priv.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198239830294/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 10:52 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury