www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
need 4 LEM++

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hajor
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Kwi 2014

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 12:00 pm    Temat postu: need 4 LEM++ Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym skleić team ostatnio sporo pogrywam mmów po przerwie od cs'a i śmiem stwierdzić ze surpime nie jest takie złe i aż tak źle mi nie idzie oraz usprawiedliwiam moje porażki brakiem komunikacji bo nieraz na prawde jej brakuje na randomach ( kazdy wie ). Do setna !

1) Czas na gre od! 19-20 DO ~24

2) Wiek conajmniej 17 lat! ( nie tylko fizycznie )

3) Umiejętność organizowanie sobie czasu jeśli się uczysz pracujesz masz w domu obowiązki robisz tak, abyś miał czas na gre w danych godzinach bez przeszkadzania afk na 30min czy coś w tym stylu jeśli gramy to gramy.

4) MOCNY LEM++ jeśli ja w 4 dni od unranked po Szeryfa byłem w stanie dojść do suprima oczekuje, abyś nie byś w tzw. spadkowym lemie jeśli z Tb zagram a bd grać na kałaszki le itp to wiadomo, że to własnie to.

5) przede wszystkim i co najważniejsze kultury osobistej 1 tekst typu ... twoja matka, a blokuje Cie wyjazd z TS i możesz szukać szczęścia gdzieś indziej, tyczy się to kolegów z teamu jak i przeciwników nie trawie obrażania!!!

Oczekuje jasnego konkretnego infa bez zbędnego pierdolenia bo to przeszkadza czasem wiadomo powtórzysz 1info 2 razy bo ktoś przez sytuacje na mapie mógł nie usłyszeć ale nie jesteś chodzącym GPSem .. musisz znać podstawy ekonomi w tej grze kiedy i na co możesz sb pozwolić abym nie musiał co runde mówić w co masz się zaopatrzać jakieś granaty podstawowe typu zasmołkuj mi to i to a ty mi rzucisz coś takiego przez co przegramy gre z miejsca [] żółta kartka. Chce złożyć team dla zabawy bez spin lecz na poziomie!

Jesli jesteśzainteresowany wal smiało! to moje 2 konto 1 mam w friends liście o tym samym nicku :
http://steamcommunity.com/id/hajormen/

Coś o mnie :
Mam na imię Kamil posiadam 21 lat oraz pracuje! serwer do gry jeśli będzie 5tka i będzie potrzeba to kupie sam tak samo jak ts! Korzystać mam zamiar z Curse z racji darmowego serwera oraz dobrych pingów małego opóźnienia, łatwym i przejrzystym inferface oraz banalną obsługa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 12:00 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury