www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z rozdzielczością steam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
add!.
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Gru 2008

PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 2:34 pm    Temat postu: Problem z rozdzielczością steam Odpowiedz z cytatem

Witam, opisze swój problem jak najobszerniej byście mogli wywnioskować co jest nie tak, od razu podkreślam że reinstalacja steama i gry nie pomaga.

Otóż tak. Tak jak już napisałem mam problem z rozdzielczością w grze, ponieważ rozdzielczość jaką mam to 300 na ileś tam, nie wiem nawet bo jak włączam csa to widze jedynie Nowa gra Serwery Opcje i exit. Wchodze w opcje to jest to takie duże że nie mogę zmienić rozdzielczości. Wywołane jest to tym że bawiłem się rozdzielczością i zmieniałem tam na samym dole w video co sa te paski po prawej z tej drugiej opcji na tą pierwszą. Nawet jak mi się udaje jakimś cudem (tj. przez bibliotekę -> właściwości -> ustaw opcje uruchamiania) to jednak wszystko zmienia się na jakieś że tylko na domysły mogę ustawić cokolwiek a o grze nie ma co marzyć.

PS: Wcześniej grałem na rozdzielczości 1600-900 i proszę mi nie mówić że jest zła bo mi się bardzo dobrze na niej grało.
PS2: Monitor w laptopie 17,3 cala i karta graficzna Intel(R) HD Graphics 4600
PS3: Nie wiem czemu ale nie dość że jak ustawię dobrze w grze wyłącze i włącze jeszcze raz to zmienia się na małe literki i dodatkowo zmienia się rozdzielczość na puplicie.. :/
@edit: Wpisywałem w opcjach uruchamiania komende " -w 1024 -h 768 -dxlevel 81 -heapsize 524288 -noforcemspeed -noforcemaccel -noforcemparms -console " ale mnie to nie zadowala. Proszę pomóżcie!

Może przez konsole jakąś komende wpisać i uda się ustawić rozdzielczość?
Gram w tą gre 8 lat i pierwszy raz się spotkałem z tym problemem, jestem załamany :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 2:34 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury