www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+1 do teamu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
threey
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Wrz 2011

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 12:14 am    Temat postu: +1 do teamu Odpowiedz z cytatem

Jesli masz w jaki kolwiek sposob pokazywac słomiany zapał polakow to nie pisz bo to strata czasu dla mnie jak i zarowno dla Ciebie.
Tylko osoby pewne siebie, tego co chca osiagnac na scenie
Jesli nie pojedziesz na lana bo jest za daleko albo za drogo to tez nie pisz darujmy sobie takie wymowki.
Szukam kogos kto w koncu (cenzura) zostanie na stale bo mam dosc juz idiotow ktorzy marnuja czas kazdego z zespolu, nie po to siedzi sie nad taktykami miesiacami by potem odejsc i miec wyjebane.
Jesli wiesz czego chcesz i nie bedziesz marnowal naszego jak i swojego czasu poniewaz masz zapal i checi to napisz.
Nie obchodzi mnie nic poza twoja gra ale musisz spelniac wymagania co do reszty zawodnikow.
3000kh+
faceit lvl dobrze by bylo 7+, jesli bedziesz mial dobre statystyki to przymkne na to oko bo dobrze wiem jak to jest grac soloq
Jesli masz range bo nie kazdy gra mmy to minimum supreme.
wiek +16, wzialbym mlodszych bo wiem jakie zdarzaja sie katy ale nie mam sil bawic sie w "pozwolenia" na lany i konczenie grania o 19.00
szukam rowniez osoby ktora bedzie mogla grac elastycznie, tzn jesli wypadnie trening i bedziemy siedziec dluzej to chce bys zostal nawet do tej 24.00 - 1.00, rozumiem , ze kazdy ma prace czy szkole ale treningi sa bardzo wazne w rozwoju druzyny.
Jesli przegramy 16:0 i masz sie splakac to tez nie pisz, moim zdaniem w takich meczach mozna duzo sie nauczyc i zdobyc dodatkowa motywacje do tego aby w przyszlosci taki wynik sie nie zdarzyl, poprawic bledy etc.
Jesli wszystko przeczytales i nadal chcesz brac w tym udzial, czyli prawdopodobnie myslisz tak samo jak ja i chlopaki ktorych zwerbowalem to napisz do mnie. Nie szukam na sztywno takiego lub takiego gracza, to jest team elastyczny, wszystko sie dociera i dopiero sie dopiero pozycje odpowiednie do taktyk w przyszlych fazach rozwoju druzyny.
Wiecej info na priv.
http://steamcommunity.com/id/dtr1/

Tylko powazne osoby, toxicom dziekujemy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 12:14 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury