www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Strzelanie prze ściany...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
specclan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Wrz 2005
Klan: [Sp3c.]

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 5:19 pm    Temat postu: Strzelanie prze ściany... Odpowiedz z cytatem

Bardzo irytuje mnie że w CS;S przez każda sciane nie da sie zabic tak jak w 1.6 TAk przebiciez awm bylo niesamowite tu przez glupia duza skrzynie nic nie da sie zrobic ,'/ Dobrze ze przez drzwi na d2 da sie heda strzelic za 1 strzalem przynajmniej... Ale bardzo mnie wkurza ten system przebic w 1.6 bylo lepiej! Aha i jeszcze jedno: beznadziejnie ze granaty dymne nie wybuchaja od razu tylko trzeba czekac az dym sie wzniesie... Kolejna przewaga wersji 1.6
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 5:19 pm    Temat postu:

Powrót do góry
GraVv
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
meler
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2004
Klan: Nie gram już w cs'a.

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz wyciagne valve game editor, zmienie, a potem valve multi changerem zupdatuje wszystkim cs'a.
_________________
Kontakt gg/mail.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KwieQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Cze 2005

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też by to irytowało jak bym grał w cs:s. Specclan wyślij mail do valve żeby wprowadziło poprawki :D
_________________

SK-Gaming Profile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lailonn
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2005

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zmykaj lamko do 1.6 skoro jest lepszy. Po co grasz w cs:s ? zeby nam plakac? who cares...

A ja bym do snajperek dodal poruszanie celownikiem aby bylo trudniej. I wtedy tylko pr0 by uzywali ich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
VectoR_PL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2005
Klan: #hSb

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lailonn napisał:

A ja bym do snajperek dodal poruszanie celownikiem aby bylo trudniej. I wtedy tylko pr0 by uzywali ich.
Też jestem za wprowadzeniem czegos takiego :) Wtedy byłoby trudniej i jednoczesnie bardziej realistycznie. Panowie z Valve powinni zaczerpnac troche pomysłów (chociazby ten z AWP) od twórców CoD'a. No ale cieszmy się tym co mamy... :x
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
specclan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Wrz 2005
Klan: [Sp3c.]

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lailonn napisał:
To zmykaj lamko do 1.6 skoro jest lepszy. Po co grasz w cs:s ? zeby nam plakac? who cares...

A ja bym do snajperek dodal poruszanie celownikiem aby bylo trudniej. I wtedy tylko pr0 by uzywali ich.




OMG ale ty jestes głupi.... JA TYLKO MÓWIĘ ŻE TAK BY BYŁO LEPIEJ! JEżeli jestem lama zapraszam na moj server 1 vs 1, zobaczymy czy po grze bedziesz mieć jakies waty...
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lailonn
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2005

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mowilem, ze lama...uh oh a moze bic sie chcesz? Przyjedziesz z kolegami i mi pokazesz "kto rzondzi" ? :lol: Ta gra chyba od 18 lat powinna byc eee zaraz jest przeciez :D

Jestem gupi i chce utrudnic uzywanie snajperek. A co to "waty" sa? wasy bym zrozumial ale takto ni cholere...

CS:S gram ffa i 4fun. Ale tez zapraszam na server BF2. Z tym, ze ja moge w bfie pochwalic sie 4 miejscem w polsce a ty czym w csie? :>

Jestes taki pr0, ze az profesjonalnego www makera zatrudniles widze do zrobienia stronki klanu ;D

http://www.sp3c.webpark.pl/osiagi.htm a to nie wymaga komentarza buahaha Zreszta wyniki meczy tez nie ;]

A to sobie wytatutuje na posladku:
" Przeciwnik był wprOst świetny!! HAhaha nie zapomnie ich nigdy <lol2> Na d2 wygraliśmy z nimi 12:0 i 11:1. Potem zrozumieli chyba, ze są z nich NooB'y do potęgi i powiedzieli że gramy na złych ustawieniach servera!"

rotfl ;] I tak oto gdy 70% graczy narzeka na zbyt duza sile AWP polski nr 1 narzeka na brak mocy ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
h1jack3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Maj 2005
Klan: Hunters - group

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh sp3c tu mnie rozbawiles, staty z ffa dajesz jako osiagniecia :D haha ale mi humor poprawiles, skoro uwazasz sie za dobrego proponuje zapisac sie do esl 1on1 mr15 http://www.esl-europe.net/pl/css/1on1/mr15/ladder/ zamieszczam link zebys nie musial szukac, zapisz sie od razu cie zatwierdze, poniewaz ludzie tacy jak Lothar, pr0styler i Cocker czekają na ciebie.

Pozdro 600 [ zebys wiedzial ze jestem elo ]
_________________
www.esl-europe.net/pl/css/player/1254987
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tom4L
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2005

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h1jack3r napisał:
heh sp3c tu mnie rozbawiles, staty z ffa dajesz jako osiagniecia :D haha ale mi humor poprawiles, skoro uwazasz sie za dobrego proponuje zapisac sie do esl 1on1 mr15 http://www.esl-europe.net/pl/css/1on1/mr15/ladder/ zamieszczam link zebys nie musial szukac, zapisz sie od razu cie zatwierdze, poniewaz ludzie tacy jak Lothar, pr0styler i Cocker czekają na ciebie.

Pozdro 600 [ zebys wiedzial ze jestem elo ]

i ja [; - buhaahahahhaahahahahah OSIAGNIECIA hahahaahha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
specclan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Wrz 2005
Klan: [Sp3c.]

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

n.c.
napisalem ze to zadne osiagniecie...
rotfl
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
WarCry
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 21 Kwi 2004

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAJS ! Musisz byc niezlym graczem obdazonym niebywalymi umiejatnosciami, aby znalezc sie tak wysoko w top15 servera ffa, gdziew graja sami "hajt".

Ohoho 4 miejsce w Polsce w bf2? Gralem na ffa w ta durna gre tydzien i nie natrafilem na zadnego dobrego gracza :/ Moze poprostu na takich serverach gralem. Po 5 minutach gry "masz klan?", "realnick?". ż4|_ dupe sciska.

Zyj dalej w swoim swiecie urojen, ze jestes taki swietny.

Pa. Koniec tematu.
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lailonn
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warcry jesli chdozi o bf2 to jako gracz ffa nie widziales nikogo dobrego wlasciwie...ta glupia gra wymaga teamplaya a wiec nic dziwnego, ze na ffa szlo ci dobrze. Klanowcy za duzo czasu ffa nie spedzja. Zreszta mamy dobrych graczy na skale europejska wiec nie komentuj jak nie znasz sytuacji :}

Ale pewno ty jestes kolejnym samorodkiem talentu, ktory po prostu odpalil bf2 i na kazdym ffa byl nr 1 a do tego juz cie dignitasy i utopianery do klanu chcialy nie? ;D Lubie takich ludzi co komentuja "glupia gra" ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nuup
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2005

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

n00bs detected ? ^^

hijacker : pozdro 900 - ja tesh kcem byc 3l0 siom, wienc pishe tak jak ty

master: fisialesh jush takom stronem : www.zalowo.prv.pl ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nest90
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Kwi 2005
Klan: 7th

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://www.sp3c.webpark.pl/osiagi.htm a to nie wymaga komentarza buahaha Zreszta wyniki meczy tez nie ;]


Hmmm .... pokazałem to K.Wojewódzkiemu....reakcja...

http://img331.imageshack.us/full.php?image=zal20tq.gif

Taki prezencik... no i życze HF ;-)
_________________
MarciN 'NeSt0r' Cieślak

elo500 || #source.pl at Quakenet ! Join & Stay !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury