www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Poszukiwany: program do plakatów.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Huevos Grandes
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 16 Gru 2001
Klan: lamas paradajz

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 2:53 pm    Temat postu: Poszukiwany: program do plakatów. Odpowiedz z cytatem

Na starym boardzie ( nie na najstarszym który który zaliczył zgona w 2001 ), był topic z programem który dzielił grafikę na x mniejszych grafik, dzieki czemu było można zrobić składany plakat. Gdyby ktos pamietał linka.. miał proga u siebie na dysku - będę b wdzięczny :) Ew w których programach graficznych można coś takiego zrobić.

Góglowałem i nie znalazłem. << To tak profilaktycznie piszę :P

APDEJT: Ok - zmieniłem kwerende i pare znalazłem, ale to ciągle nie za bardzo to...

APDEJT nr 2: Ok - mam, znalazłem. Gdyby ktoś chciał to PM ;)
_________________
Spieszmy się kochać kobiety - tak szybko zostają mężatkami.


Ostatnio zmieniony przez Huevos Grandes dnia Czw Kwi 21, 2005 3:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 2:53 pm    Temat postu:

Powrót do góry
h3um
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2004
Klan: Plebania :: tag: [PL]e*Bania ::

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:)
_________________
dostales ostrzezenie za lamanie regulaminu - nastepnego nie ma - ban
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury