www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
shit! ( nie kasować )

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Petun
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: szkoda życia.

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 12:41 pm    Temat postu: shit! ( nie kasować ) Odpowiedz z cytatem

Mam problem >>

We wtorek lub w środe o godzinie 20.55 dostałem na kanale gather.teams shita za flood ( pisząc addme przesadziłem .. - oczywiscie niechcący ). Flood = 1h ban. Dzisiaj jest piątek 13.35 a ban nadal jest. Myśle sobie moze cos przeskrobałem, złamałem regulamin, sprawdze liste banów na wob.desk.pl. okazuje sie ze jestem czysty - moj adres nie widnieje na liscie. Pisałem od rana do adminów - niestety zaden z nich nie raczyl mi pomóc lub chociaz doradzić, co mam zrobic .. Pytanie do uzytkowników boarda - czy mieliscie taka sytuacje ze shit widnieje, jednak Was na liscie banów na stronie nie było ?

ps. thx Sphinx. - jako jedyny z kanału raczył mi odpowiedzieć, jednakże nie zmienia to faktu ze Sphinx nie ma @, a co sie z tym wiąze - nie moze zdjąc mi shita.

Jednoczesnie prosze moderatorów aby nie kasowali topica - być moze nie jestem sam. Nie wiem w jakim dziale umieścic ten topic, dlatego tez bezpiecznie jest wlepic go tutaj .

ps2 - komputerowe dzieci - nie róbcie burdelu.

pzdr i czekam na odpowiedź od jakiegos znawcy :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 12:41 pm    Temat postu:

Powrót do góry
s0pr0z0rd
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2005
Klan: #myfar.pl

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm jak ja mialem taki problem zrobilem reinstal mirc :D pomoglo
jeszcze wejdz na www.wob.desk.pl napisz skargi czy cos takiego i bedziesz odbanowany nie dlugo

p.s2 wymiata ^^
_________________

#myfar.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Petun
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: szkoda życia.

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rada dla gatherowiczów - /msg JaCky

choć widać ze ci admini jacys tacy zabiegani zdeczko ... :}

sprawa rozwiązana :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
janek-
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Gru 2004
Klan: ;D

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sa 2 rpodzaje banow na tym kanale. jeden do szit jak cos przeskrobiesz na gatherze, a drugi to ban od n3ka za flood, spam itp... ostatnio n3k zrobil, ze nie dostajesz bana na 60 minut tylko perma. wiec to ze twojego bana nie ma na stronce jest normalne.. poczekaj az ktos zrobi takeover :D
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury