www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Kupujesz mysz lub ślizgacze? - pisz tutaj
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 150, 151, 152  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheVil
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2006

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam - nie jestem pewiem ale chyba został pominięty model : Logitech G7 :> tak wygląda
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 4:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
fnm
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2006

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze ktos zaproponuje jakas myszke ? Cana nie jest wazna .. Chodzi o jakosc, ilos przyciskow, dopasowanie do reki i wogole ...
_________________
Jak co walcie PM albo na gg. Będę miał czas to odpiszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DiOdEk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2005
Klan: Muy Bien

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam problem :] Jestem leworęczny znaczy z tym problemu nie ma tylko przy wyborze myszki :) Copperhead czy Diamondback ?

Podobno są problemy z akceleracją ? Proszę o sensowne wypowiedzi i jeśli można prosić to jaką podkładkę byście do odpowiedniej myszy zakupili ?

P.S
Jakie są zalety Copperheada i Diamondbacka. Jeśli ułatwi wam pomoc w wyborze myszki to dodam że gram w cs'a 1.6 :)
_________________
HLTV ze Steam ID oraz Cheaterom mówimy stanowcze nie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
samolot
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Maj 2005
Klan: my są pro

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam copperheada i w zasadzie na samo dzialanie nie ma na co narzekac

zdarza sie jednak ze winda wstaje i nie dziala myszka, trzeba wtedy wypiac i wpiac myszke jeszcze raz

ja smigalem na qck, teraz na titanie a na eye padzie tez gut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Novy~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Maj 2005
Klan: Gigabyte

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktos g7? Da sie na tym grac? Mam starenkiego mx510 i juz pomalu zaczyna siadac staruszek, gubie sie w kablach wiec mysle nad bezprzewodowa, tylko nie wim czy to sie do grania nadaje. I co w przypadku np. lanu na ktorym kilka osob ma bezprzewodowy sprzet, nie gryzie sie wtedy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
TheVil
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2006

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Novy~ napisał:
Ma ktos g7? Da sie na tym grac? Mam starenkiego mx510 i juz pomalu zaczyna siadac staruszek, gubie sie w kablach wiec mysle nad bezprzewodowa, tylko nie wim czy to sie do grania nadaje. I co w przypadku np. lanu na ktorym kilka osob ma bezprzewodowy sprzet, nie gryzie sie wtedy?


to wkoncu myszy :lol:

A ja mam pytanie - padlo na tym boardzie stwierdzenie ze G5 (logitech) jest do bani...zacina sie i jest zawodny...
Ja chce kupic G5 - swietnie lezy mi w dloni i parametry saq zadowalajace... Ale powiedzcie drodzy Boardowicze - czy G5 naprawde jest taka zla ??
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcin23
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Maj 2005

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi G5 leży.Jest jak dla mnie rewelacyjna-czułość jak cholera nawet gdy poróbe po ścianie jej zrobiłem....idzie po wszystkim :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheVil
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2006

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To powiedzcie - sczerze...

Logitech G5 czy MX518 ??

Ten pierwszy drozszy ale czy lepszy. Ten drugi tanszy ale czy ogarnia ??
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ŁaweQ
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Kwi 2005

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G5 u mnie odpada w przedbiegach - mam inna laserowke Logitecha i - po prostu - u mnie nie zdaje egzaminu. akceleracja wsteczna daje o sobie znac. a optyka mx518 to sprawdzone i niezawodne rozwiazanie. bierz mx518
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TheVil
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2006

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŁaweQ napisał:
G5 u mnie odpada w przedbiegach - mam inna laserowke Logitecha i - po prostu - u mnie nie zdaje egzaminu. akceleracja wsteczna daje o sobie znac. a optyka mx518 to sprawdzone i niezawodne rozwiazanie. bierz mx518


to sie nazywa odpowiedz :)

Wlasnie mi padla mysz i teraz nie mam zielonego pojecia ktora wybra (na szczescie wiem ze jadna z tych ) ale po commentach czytam ze MX518 jest tansza i nawet lepsza

Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dybekk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 31 Gru 2006

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razer 1.6 ma akceleracje wsteczną ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EviL_martins
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2006

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w tej chwili posiadam X-718 + Steelpada QCK - zestaw dobry :) zreszta tani ~ 100zł

Podkladke chce zostawic bo sprawuje sie idealnie, ale czas na wymiane myszki, :) i nie wiem ktora wybrac ?

- IE 3.0
- MX518
- Razer Diamondback

;) Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ali-G
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lut 2007
Klan: 000000

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ie 3.0 / mx :) co ci bardziej sie spodoba :D ja tam wole IE :D
_________________
:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
Szakal1615
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Sty 2007
Klan: Maciek FTW

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do myszek wartych uwagi przydało by się też wrzucić Habu Gaming :P
_________________
+bz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
deep_cover?
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Kwi 2007

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinna sie tam znaleźć myszka a4tech x750F ! Super myszka ! jestem jej posiadaczem , ani RAZU mnie nie zawiodła ! tym razem mamy do wyboru 600 , 800, 1200, 1600 , 2000 i 2500 DPI !
Perfekcyjny kształt myszki, stabilne i wygodne w użyciu przyciski, ergonomiczna rolka oraz niezawodne zastosowanie w grach zostało ocenione najwyższymi notami przez testerów portalu h4a, co łącznie dało myszce ocenę 5! Przyznano również „Nagrodę H4A” !

W CD-ACTION 02/2007 znajdziecie 23 rekomendowane produkty najlepszych marek z zakresu podzespołów, akcesoriów i oprzyrządowania przydatnego a niekiedy nawet niezbędnego w każdym komputerze.
Wyróżnienie znakiem ECO laserowej myszy A4Tech X-750F jest logiczną kontynuacją rozbudowanej recenzji tego akcesorium w listpadowym numerze tegoz miesięcznika.
Redaktorzy skupili się na dobrej ergonomii dzięki której dostęp do przycisków jest bardzo łatwy. Wypunktowali także szereg zalet naszego gryzonia, m.in. "zastosowany sensor ma czułość maksymalnie 2500 dpi, którą można przełączać przyciskiem w trakcie grania (od 600), a do tego (mysz) świetnie sobie radzi na różnych powierzchniach.". Podkreślono także tak istotne cechy jak: "...możliwość zmiany w sterownikach przeznaczenia 4 z nich (jeden może robic za trójklik), gumowana nakładka w miejcu w którym trzyma się kciuk - jest wszystko, czego od dobrej myszki dla graczy można oczekiwać".

Wśród niewątpliwych plusów myszy A4Tech Evolution X-750F jest jej stosunkowo niska cena w zamian za sprzęt bardzo wysokiej jakości: "Jeśli szukasz dobrego gryzonia, a jednocześnie nie chcesz wydawać na niego fortuny , to naprawdę świetny wybór".

jeszcze raz polecam ! x750F + bf
_________________
I never see a men sry , i see a men die !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 150, 151, 152  Następny
Strona 2 z 152

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury