www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Kupujesz mysz lub ślizgacze? - pisz tutaj
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 150, 151, 152  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zielinski997
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Kwi 2012

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xoxoqtk jeśli chcesz grać w 1.6 bierz IE 1.1a, nie ma lepszej myszki do cs'a 1.6 od tej.
Jeśli chcesz grać w source i GO to juz nie wiem, gdzieś czytałem że na dużych rozdzielczościach myszki o 400 dpi się gubią czy coś :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 8:23 am    Temat postu:

Powrót do góry
Korba126
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2011

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem jaką myszkę wybrać :)
myślę nad: Qpad 5k

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/65/38/95/2565389579

http://allegroimgproducts.pl/allegro_1024x768_26676647_49916352

nie wiem czy warto, chce aby była wygodna, a zarazem dobra w graniu,

coś innego tak do 150 polecacie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grałem na niej dobry rok i nie miałem zastrzeżeń ;)
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Kamiuo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Kwi 2010

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem z IE 3.0. Coś mam z kablem, tak że myszka działa i nagle przestaje na sekunde widać że to światełko gaśnie i nagle znowu działa takie jakby lagi. No i raz na jakiś czas myszka się zatnie tak że tylko rr komputera pomaga, wyjęcie i włożenie kabla też nie pomaga kompletnie. Można to jakoś naprawić ? Czy po prostu kupić nową mi zostało jeśli tak to jaka jest teraz godna polecenia ?

EDIT:

Naprawiłem, poszukałem trochę po tym temacie potem wyszukałem postów użytkownika Basiliscus_plumifrons i rozkręciłem IE po czym zrobiłem numer z kablem który opisywał no i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
HarD7802
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Lip 2012

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 11:43 pm    Temat postu: która myszka? Odpowiedz z cytatem

Cześć, która myszka lepsza
Qpad OM-75
IE 3.0
Razer Lachesis blue refresh
Steelseries sensei
Steelseries kinzu v2
Inna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viejra
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Lip 2010

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio sprawiłem sobie
A4tech xl-740k
grałem wpierw na deathadderze i nie widze zbytnio różnicy.
Nawet ma jeszcze jeden plus co do lepiej dopasowanego kształtu, i jest o wiele tańsza dałem za nią 60 zł. Gra się wyśmienicie.
Serio polecam zapoznać się ze specyfikacją tej myszy bo nie ma sensu wydawać kolejnych 250zł skoro można mieć to samo za 60.
_________________
Budowlany !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damt610
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2006

PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam następujące pytanie, dostałem myszke a4tech x-755BK i zastanawiam się czy jest sens na niej grać czy lepiej kupić jakąś zwykła za 30 zł. Naczytałem się, że jest w niej zastosowany jakiś słaby laser chodź na opakowaniu i specyfikacji sprzętowej na stronach internetowych widnieje, iż to myszka optyczna.

Może ktoś orientuje się co to za oznaczenie BK ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 8:04 am    Temat postu: Re: która myszka? Odpowiedz z cytatem

HarD7802 napisał:
Cześć, która myszka lepsza
Qpad OM-75
IE 3.0
Razer Lachesis blue refresh
Steelseries sensei
Steelseries kinzu v2
Inna?

Chyba najlepszą opcją będzie wzięcie ich w dłoń i sprawdzenie jak Ci 'leżą' :)
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
xpersy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2011

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar kupić sobie myszkę, ale nie do grania profesjonalnie. Znalazłem ciekawa myszkę w chyba korzystnej cenie: http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-omega-weapon-mask-avago-2000dpi-i2956049307.html . Zastanawiam się też nad tym: http://allegro.pl/mysz-laserowa-et-9612-gaming-avago-400-800-2000dpi-i2947551543.html . Możecie wysłać jakieś linki, ale na myszki z A4TECH nawet nie patrze, bo przez ostatni rok miałem dwie i oby dwie żałosne ( te z serii x7 ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wujor
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Lip 2008

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam do sprzedania nową myszkę razer lachesis 4000dpi blue, cena bardzo przystępna, chętnych zapraszam na gadu tam się dogadamy :P
_________________
-.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
noŁnejm
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostanę gdzieś jeszcze IE 3.0? Bo nigdzie nie mogę znaleźć, nawet na allegro...


@Edit: zamówiona już na e-bayu, ale nie microsoftu tylko steelseries.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iSh
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2004

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mysz na tej aukcji LINK jest oryginalna? Cena jest podejrzanie niska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iSh napisał:
Czy mysz na tej aukcji LINK jest oryginalna? Cena jest podejrzanie niska.


Trudno ocenić intencje sprzedawcy. W komentarzach jest napisane, że facet handluje podróbami z Chin odnośnie padów do PS3. Ludzie narzekają, ale komentarzy nie jest za wiele. Cena jest podejrzana, ja takich sprzedawców omijam gdyż życie nauczyło mnie że zawsze musi być jakiś haczyk, jeśli jest okazja. Bo okazja to przynęta żeby złapać na haczyk zwabioną rybę i zarobić. Towar może pochodzić z niewiadomego źródła i wtedy możesz stać się paserem, albo może być podrabiany na wzór tak jak piszesz. (w komentarzach, ludziska pisali, że nie otrzymali paragonów).

Pamiętaj, że zawsze masz 10 dni czasu na zwrot (bez podania przyczyny) towaru, jeśli zakupiłeś towar drogą elektroniczną i NIE ODBIERAŁEŚ GO W SKLEPIE LUB OSOBIŚCIE OD SPRZEDAWCY. Ja bym jednak nie ryzykował, bo nawet jak odeślesz, to możesz mieć problem z uzyskaniem zwrotu pieniędzy. Trwa to miesiącami lub po wsze czasy, jeśli trafisz na odpowiedniego pokroju sprzedawcę.

Ja ostatnio kupiłem opiekacz w znanej dużej sieci sklepów w Polsce i miałem problem z wymianą na inny egzemplarz, zwracając towar tego samego dnia do najbliższego punktu (Chińczyki się śpieszyły i źle zmontowali przycisk zamykający - sprężynka nie odbijała). Zanim wysłali do serwisu, to chłopaczek stojący na ekspozycji wystawił opinię że to uszkodzenie mechaniczne według jego wiedzy - z mojej winy i że rękojmia ani ustawa nie obejmuje, ale wyślą do serwisu żeby wskazać przyczynę usterki. No to widać mają samych specjalistów z uprawnieniami diagnostycznymi ! Mieli pecha że ja akurat jestem mgr elektroniki i wiedziałem co robię i co napisać. Naprawili mi urządzenie bez mojej zgody (zaznaczyłem coś takiego w formularzu) i musieli wymienić ugodowo na nowy egzemplarz. Skoro takie problemy są w normalnych sklepach, z pojedynczymi handlarzami trzeba tym bardziej uważać.
Wniosek: Jak już zapłacisz, to po tobie. Do momentu wciśnięcia ENTER na terminalu lub OK w przelewie, każdy skacze Ci koło tyłka. Później ty możesz skakać koło jego...

Może też być oryginalny ale w takie cuda nie chce mi się wierzyć, bo facet piszę że towar z likwidowanego sklepu, innym razem, że z Chin. I zamyka tak ten sklep od jakiegoś czasu - patrząc po historii transakcji

Jeśli chodzi o cenę nowego sprzętu nie pochodzącego ze zwrotu, to facet stosowałby ceny dumpingowe, poniżej cen hurtowych. Oficjalny dystrybutor też ma swoje prawa :)

Przemyśl swój ruch dokładnie :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
puszku
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Kwi 2009

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Panowie i Panie przyszła chwila w której powinienem kupić myszkę bo obecna kilkunastu letnia I.E. 3.0 odmówiło posłuszeństwa (co chwile gaśnie laser, włącza się i wyłącza)

Jaką polecacie myszkę? Ja biorę pod uwagę kilka modeli:

Roccat Kone+ (używany za ok 150zł)

Roccat Savu (nowa ok 140zł)

Steelseries Ikari (używana za ok. 120zł)

Logitech G400 (nowa, ok 130 zł)

Sharkoon Drakonia (nowa,z podkładką za ok 170zł)

Razer DeathAdder 1800DPI (nowy, za ok 120zł)

a może IE 1.1 ( ok 70 zł)

@myszka mi jest potrzebna do CS 1.6 i jeszcze jednej gry Heroes of Newerth dodam że będzie ślizgać się po podkładce qck steel

@chce przeznaczyć mniej więcej 100-150 zł, przy moim dość sporadycznym graniu (tylko cs1.6) szkoda mi wydawać 200 czy 300 złotych na myszke ;)


Ostatnio zmieniony przez puszku dnia Wto Mar 19, 2013 5:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
noŁnejm
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zowie Ec1 ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 150, 151, 152  Następny
Strona 151 z 152

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury