www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Apel do adminów - domorosłych czitoznawców za 3 grosze
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xtrim
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 2:38 pm    Temat postu: Apel do adminów - domorosłych czitoznawców za 3 grosze Odpowiedz z cytatem

Myślałem że jakos to przeboleje, ale to już jest żałosne. Server for fun... troche pograłem , przystatsiłem i co? Ban. Null3. Worm miał chyba zły dzień, spojżał pare razy jak gram, no i oczywiście utwierdził się w przekonaniu , że mam nawet nie wiem co bo nic nie powiedział ban. :lol: Teraz gram na kalohu, w nocy była kara, oczywiście dzieciaczki głośno krzyczały, że mam czity, co bardziej doświadczeni ludzie sie nie czepali, ale zawsze jest ten margines. No wiec gram, Zosia wlazła na spekta no i też doświadczenie życiowe pozwoliło stwierdzić że mam czitki. kicked and banned. :lol: Leze i kwicze, to jest ta polska scena cs'a? Człowiek poświeca kupe czasu, żeby grać jak najlepiej, a nagroda są obelgi od prostaków i gnojów którym się nie podoba że qpili awp i nawet nie strzelili. No ludzie ... To jest żałosne poprostu. Człowiek nie gra w kafejce ani klanie, nie wyrobi sobie imydżu wożacego sie skl00ra, to go zaraz udupia :x gratulacje dla adminów tych serverów i wielkie POzdrooo. 8)

PS. najśmieszniejsze jest to, że jak proponuję nagranie demka i umieszczenie go tutaj na boardzie od razu im się gemby zamykają :}. Pisze ten temat tutaj, bo dotyczy polskich serverów, a nie, PODKREŚLAM ,mojego domniemanego czitowania.

EDIT: to nie Zosia mnie skarała ;)
_________________
Skończ waść, wstydu oszczędź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 2:38 pm    Temat postu:

Powrót do góry
punxbrygade
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2003

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

live is brutal :) za skila sie obrywa bany niepierwszy razi nie ostani :)
a na for funie za co bana dostales ?? no bo chyba nie za czita no moze ze czitowales ale tam ludzie nagrywaja demka osoba ktorzy graja nieuczciwie
a tak pozatym to niepolska scena tylko miej pretensje to "mlodych"adminow

jak wiesz o co mi chodzi to dobrze :)
gl&hf ffa :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xtrim
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na for funie dostałem... nie wiem za co. Gram sobie gram, późno było, może nie zobaczyłem "komunikatu", jedyne co zauważyłem to podany wyżej cytacik, i q wielkiemu zaskoczeniu wyleciałem z serva na zbity pysk 8) . Później próbowałem się dowiedzieć o jakimś adresie forum , tu na boardzie, żeby interweniować, ale zaraz zlecieli się f@jni chopcy, żeby sobie pokrzyczeć co myślą o cziterach, i zamiast infa o jakimś forum, topic był chyba w końcu deleted :} ( stary board )
_________________
Skończ waść, wstydu oszczędź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
hopek.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2003
Klan: nie mam i juz nie bede mial

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z kolega w 100%, jak slysze nagle na jakims serwie o cziter , ty czicie ty #%#%#& (nie pisze tutaj dokladnie o sobie chociaz tez mialem takie przypadki) i nagle zagrzmi glos (czytaj piskle) w granicach 10-15 lat banujemy i ban. Ja wychodze z zalozenia ze Ci mlodzi admini staraja sie pokazac na scenie w jak najlepszym stylu po prostu.

Tyle tylko ze sami nie zwracja uwagi na swoje zachowanie, ciagle przeklinanie, a wychodzi to z gry, o ku... jak zlamilem i za chwile 5 rekonektow , zmiana nicka zeby kumple nie poznali i zeby wstydu nie bylo itd....
_________________

SIODEMKA.ORG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xtrim napisał:
Na for funie dostałem... nie wiem za co. Gram sobie gram, późno było, może nie zobaczyłem "komunikatu", jedyne co zauważyłem to podany wyżej cytacik, i q wielkiemu zaskoczeniu wyleciałem z serva na zbity pysk 8) . Później próbowałem się dowiedzieć o jakimś adresie forum , tu na boardzie, żeby interweniować, ale zaraz zlecieli się f@jni chopcy, żeby sobie pokrzyczeć co myślą o cziterach, i zamiast infa o jakimś forum, topic był chyba w końcu deleted :} ( stary board )


FORUM <--- spróbuj raz jeszcze.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
don fenom3n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hopek. napisał:
zgadzam sie z kolega w 100%, jak slysze nagle na jakims serwie o cziter , ty czicie ty #%#%#& (nie pisze tutaj dokladnie o sobie chociaz tez mialem takie przypadki) i nagle zagrzmi glos (czytaj piskle) w granicach 10-15 lat banujemy i ban. Ja wychodze z zalozenia ze Ci mlodzi admini staraja sie pokazac na scenie w jak najlepszym stylu po prostu.

Tyle tylko ze sami nie zwracja uwagi na swoje zachowanie, ciagle przeklinanie, a wychodzi to z gry, o ku... jak zlamilem i za chwile 5 rekonektow , zmiana nicka zeby kumple nie poznali i zeby wstydu nie bylo itd....


A malo jest serverow ? Nie pasuje ci ten/dostales bana wejdz na inny ;o

Młodzi admini chca sie POKAZAC na SCENIE > AHHAHAHAHAHAHHAHA
Mylisz pojecia O_o
Co ma pokazywanie sie na scenie z serverami ffa ? :lol:
_________________
słuchaj fenom3n'u w tym jest dusza ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KAT666
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Maj 04, 2005 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe mam ten sam problem:D juz pare razy dostalem bana bo nikt nie wierzyl ze moge miec taki skill gry:Djedno jest pewne, jak masz za dyzo skill to lepiej na ffa nie grac :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dNs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2005
Klan: Rozbujane Betoniary

PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aj tam , zawsze lepiej jest zbanowac o 1 wiecej , niz mniej , bo moze akurat on mial czity ; ) a by sie go nie zbanowalo to moze taki cziter by sobie latal po servie [ albo by gral normalnie ]
_________________
konto z 2005 i nie wiesz jaki moze byc podpis? :)

//wybacz prezes, moja wina, moja bardzo ciezka wina!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAT666 napisał:
hehe mam ten sam problem:D juz pare razy dostalem bana bo nikt nie wierzyl ze moge miec taki skill gry:Djedno jest pewne, jak masz za dyzo skill to lepiej na ffa nie grac :D


Mam prośbę mógłbyś podać nicka, na którym grałeś ?? Albo SteamID na privie, bo aż jestem ciekawy Twojego "skilla" ( dam potem Twoje statystyki tutaj).

Pozdrawiam.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
don fenom3n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myg0t napisał:
KAT666 napisał:
hehe mam ten sam problem:D juz pare razy dostalem bana bo nikt nie wierzyl ze moge miec taki skill gry:Djedno jest pewne, jak masz za dyzo skill to lepiej na ffa nie grac :D


Mam prośbę mógłbyś podać nicka, na którym grałeś ?? Albo SteamID na privie, bo aż jestem ciekawy Twojego "skilla" ( dam potem Twoje statystyki tutaj).

Pozdrawiam.



HAHHAHAHA myg0t mordo ty moja ;DDDD
_________________
słuchaj fenom3n'u w tym jest dusza ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... wiedziałem że Fen się zakocha :D :lol: .
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
don fenom3n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Maj 05, 2005 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myg0t napisał:
... wiedziałem że Fen się zakocha :D :lol: .


od pierwszego wejrzenia :D :P


/close
_________________
słuchaj fenom3n'u w tym jest dusza ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Syn3k
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Cze 2002
Klan: g1

PostWysłany: Sob Maj 07, 2005 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moze to i racja, ze nie powinni tak "surowo" oceniac i banowac, ale dzisiejsze realia sa proste...
duzy % graczy to cziterzy, szczegolnie szczeniaki na polskich serverach chca miec el0 staty555 i pokazac ze sa pr0skil0rami i k@r@ja..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MMs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2003
Klan: Żywcem mnie nie weźmiecie, wolę Tyskie...

PostWysłany: Nie Maj 08, 2005 2:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syn3k napisał:
no moze to i racja, ze nie powinni tak "surowo" oceniac i banowac, ale dzisiejsze realia sa proste...
duzy % graczy to cziterzy, szczegolnie szczeniaki na polskich serverach chca miec el0 staty555 i pokazac ze sa pr0skil0rami i k@r@ja..

true, ale jak w tytule gorsze są piszczące dzieci z amx'em
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Nowy^
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 16 Cze 2004

PostWysłany: Nie Maj 08, 2005 3:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MMs napisał:

true, ale jak w tytule gorsze są piszczące dzieci z amx'em


ale chyba nie na wymienionych serwach przez elo elo zalozyciela tematu...
jakos ja ich nie widzialem...
pozdro dropsie :D
_________________
Zło jedynie wtedy triumfuje, gdy dobrzy ludzie nic nie robią...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury