www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Apel do adminów - domorosłych czitoznawców za 3 grosze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2002
Klan: sev `

PostWysłany: Nie Maj 08, 2005 12:09 pm    Temat postu: Re: Apel do adminów - domorosłych czitoznawców za 3 grosze Odpowiedz z cytatem

Xtrim napisał:
gratulacje dla adminów tych serverów i wielkie POzdrooo. 8)


prawda jest taka ze skoro masz takiego elo skilla to po hu[dźwięk tłuczonego szkła jak w Bezelach] grasz na ffa co zi@m?

Nie chce Ciebie pouczac ale jest takie cos jak irc, tam kanały z gatherami, mix'ami i mozna się wyzyc o kazdej porze ;]
_________________
PCL Online Gaming Community - www.pcl.pl
Sprawdź swoich graczy lub swój SteamID - www.steamid.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Maj 08, 2005 12:09 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JMK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2002
Klan: sev `

PostWysłany: Nie Maj 08, 2005 12:10 pm    Temat postu: Re: Apel do adminów - domorosłych czitoznawców za 3 grosze Odpowiedz z cytatem

Xtrim napisał:
gratulacje dla adminów tych serverów i wielkie POzdrooo. 8)


prawda jest taka ze skoro masz takiego elo skilla to po hu[dźwięk tłuczonego szkła jak w Bezelach] grasz na ffa co zi@m?

Nie chce Ciebie pouczac ale jest takie cos jak irc, tam kanały z gatherami, mix'ami i mozna się wyzyc o kazdej porze ;]
_________________
PCL Online Gaming Community - www.pcl.pl
Sprawdź swoich graczy lub swój SteamID - www.steamid.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MMs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2003
Klan: Żywcem mnie nie weźmiecie, wolę Tyskie...

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 2:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie, że nie, ogólnie pisałem ;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ogrish
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Cze 2003
Klan: Kiedy chce i jaki chce

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 6:12 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Ale mi to nowina. Tez mam bana na null3 i nie placze za tym syfem, i wszelkiego rodzaju servery z debilami omijam z daleka. Tobie radze tak samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nappy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sty 2005
Klan: Cziku cziku?

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... możemy sapać na 'młodych adminów'. Ale to chyba wina H@ prawda? Niestety niektórzy patrzą na to, ile taki człowieczek gra U NICH na serwerze, a nie patrzą ile w ogóle gra. Wiadomo, że ktoś po 3-4 miechach gry (na jednym serwerze) nie może z łatwością rozpoznawać czitera, a i takich adminów niestety znam...
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CreativE
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: nie mam na to czasu

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Myślałem że jakos to przeboleje, ale to już jest żałosne. Server for fun... troche pograłem , przystatsiłem i co? Ban. Null3. Worm miał chyba zły dzień, spojżał pare razy jak gram, no i oczywiście utwierdził się w przekonaniu , że mam nawet nie wiem co bo nic nie powiedział ban. Teraz gram na kalohu, w nocy była kara, oczywiście dzieciaczki głośno krzyczały, że mam czity, co bardziej doświadczeni ludzie sie nie czepali, ale zawsze jest ten margines. No wiec gram, Zosia wlazła na spekta no i też doświadczenie życiowe pozwoliło stwierdzić że mam czitki. kicked and banned. Leze i kwicze, to jest ta polska scena cs'a? Człowiek poświeca kupe czasu, żeby grać jak najlepiej, a nagroda są obelgi od prostaków i gnojów którym się nie podoba że qpili awp i nawet nie strzelili. No ludzie ... To jest żałosne poprostu. Człowiek nie gra w kafejce ani klanie, nie wyrobi sobie imydżu wożacego sie skl00ra, to go zaraz udupia gratulacje dla adminów tych serverów i wielkie POzdrooo.

PS. najśmieszniejsze jest to, że jak proponuję nagranie demka i umieszczenie go tutaj na boardzie od razu im się gemby zamykają . Pisze ten temat tutaj, bo dotyczy polskich serverów, a nie, PODKREŚLAM ,mojego domniemanego czitowania.

EDIT: to nie Zosia mnie skarała


wielkie T - A to samo wchodze pewnego pieknego poranka na null(3) gram na de_train statz calkiem calkiem patrze a tu jakis el0 el0 pr0 ziom siedzi na spekcie i nagrywa mi demko :f 5 min pozniej "kick and banned". Tak samo jakbym byl jakims elemeNtem czy HeatoNem i bym wszedl na POLSKI serwer na nicku np. ziuta po 2 min ban za "czity", lecz zgadzam sie z kolega ze ci bardziej doswiadczeni i ograni playerzy nic sie nie czepiaja skilla ale te lamy co ledwo wiedza jak sie kupuje bron to tylko mowia ze ktos ma "czity" bo poprostu nie moga tego zniesc ze ktos jest od nich lepszy. No tak ... z polska cos sie dzieje ...
_________________

www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nappy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sty 2005
Klan: Cziku cziku?

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie chciałbym zobaczyć, jak jakiś naprawde high skilled player gra na polskim serwerze :} Po prostu u nas jest niski poziom (są oczywiście gracze 'z wyższej półki', ale mają bany na naszych serwerach [chyba, że H@ zna ich osobiście etc] :}:}:}) Gdyby taki heaton, element czy kogo tam jeszcze chcecie wlazł do nas na serwer, to po 1 przerazi się pingiem, po 2 po 2-3 akcjach dostanie banana :}:}:}


'Oto Polska' :F
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mck*
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: za malo gram

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak takis elo elo skillor to po grzyba marnujesz czas na ffa ? :lol:
trenuj do WCG, pentagram czeka ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
CreativE
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: nie mam na to czasu

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Bo to Polska, nie elegancja Francja' ...
_________________

www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trawiator
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Sie 2004

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz cos calkiem przeciwnego do tego co wy piszecie:
Dzisiaj na serv wszedl koles ktory b.dobrze gral [nie wnikam czy cziter czy nie]. Gracze zaczeli wrzeszczec na kolesia cziter, cziter! i posypaly sie prosby do admina obecnego na servie zeby kolesia zbanowal. Admin nie widzial nic 'lewego' w grze kolesia i nic nie zrobil. No i zaczelo sie, gracze zaczeli wyzywac admina, mieszac go z blotem, admin wywalil tych ktorzy na niego bluzgali [calkiem slusznie moim zdaniem]. I teraz na forum servera zaczelo sie: Admin zly, admin niedobry bo nie banuje rzekomego czitera tylko daje kicki "na prawo i lewo", kto wogle dal mu adma itp. itd.

Tak wiec jezeli admin zbanuje rzekomego czita jest zle, jak nie zbanuje to tez jest zle. Heh tak to moze byc tylko w naszym kochanym kraju.

Teraz mi cwaniaki powiedcie z kad brac adminow 'znajacych' sie na czitach i takich ktorzy wszytskim dogodza? Hę?

PS. Oczywiscie zaden z krzykaczy ktorzy twierdzili ze koles ma czity nie nagral demka ani nic nie zrobil poza pisaniem ze 'cziter, cziter!'.
_________________
Myśl rodzi herezję.
Herezja wymaga odkupienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m4tiz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: bF @

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktos chcial wiedziec o czym trawa pisze , zapraszam do lektury -> http://cs.akronhost.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=32
_________________
Tu mial byc podpis, ale go nie ma...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Nowy^
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 16 Cze 2004

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 9:58 pm    Temat postu: Re: odp Odpowiedz z cytatem

ogrish napisał:
Ale mi to nowina. Tez mam bana na null3 i nie placze za tym syfem, i wszelkiego rodzaju servery z debilami omijam z daleka. Tobie radze tak samo.


hahaahahahaha a moze serwy omijaja ciebie ??? (ciebie z malej "C" bo nie szanuje)

smierc pojebom.....

a co do adminowania na serwach.... placzecie ze dostajecie bany od "piszczacych" adminow za nic bo nie znaja sie na czitach...!!!

to ja dam all modom admy na FF i zagrajcie tam domorosli cziterzy !!!

wiec... zapraszam modow z dzialu "czitki = matolki" do uczestniczenia w adminowaniu serwem !!!

ktos chetny ??

moze wtedy elo elo gracze przestana plakac jak to zostali skrzywdzeni przez nieznajacego sie na niczym admina :D

pozdro

a moze ktos to wreszcie zamknie ??
_________________
Zło jedynie wtedy triumfuje, gdy dobrzy ludzie nic nie robią...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Deoksyrybonuklein
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Wrz 2004
Klan: Rysio fans hooligans

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech ludzie nagrywaja demka ;] ale niestety naogol text "nagraj mi demko" konczy sie bluzgami i tk na respie, weic lepiej sobie nie psuc krwi i wyjsc ;]

najlepiej grac na servach gdzie znasz ha, wtedy dostajac bana nie ma problemu
_________________
www.bonusrakeback.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deoksyrybonuklein napisał:
niech ludzie nagrywaja demka ;] ale niestety naogol text "nagraj mi demko" konczy sie bluzgami i tk na respie, weic lepiej sobie nie psuc krwi i wyjsc ;]

najlepiej grac na servach gdzie znasz ha, wtedy dostajac bana nie ma problemu


... ta i potem muszę się Dybb za Ciebie wstydzić i tłumaczyć mega akcje :lol: :D :P . najlepiej mieć swój stały jeden lub dwa serwery, fajną pakę znajomych i luz. Wystarczy tylko chcieć.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Coin Ipslore
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2005
Klan: 12gANG

PostWysłany: Sob Maj 14, 2005 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja powiem cos z perspektywy zwyklego, szarego, na ffa nie wyrozniajacego sie umiejetnosciami gracza. Kiedy ja widze, ze cos jest nie tak (znaczy, cos mi smierdzi) to nic nie mowie, tylko sobie obserwuje. Bo to, ze ktos ma ogranie i dobrego cela, nie znaczy, ze nie ma wallhacka. Czasami sa takie dziwne akcje, ze czlowieka ogarniaja watpliwosci i nie wie co myslec. Skoro on sie nie zna na czitach, to se nagra demko. I wtedy sie zaczyna, posadzony o czity zaczyna go jechac, ze jest nikim, ze grac nie umie i niech lepiej zacznie sobie z botami grac a nie oceniac innych. Tylko ze nie raz zdarzalo sie, ze gracze z "gornej polki" okazywali sie niestety oszustami. Dlatego mam maly apel do wszystkich "skillowych" graczy, zeby dali troche luzu tym mniej doswiadczonym (takim jak ja), bo kazdy ma prawo do dociekania swoich racji i nie besztajcie ich dopoki wyrok nie zapadnie. Na forum mojego serwera czesto oceniamy czitow i ostatnio jakis wazniak z klanu rampage wyzywal nas od "noskilli" i frajerow za to ze mielismy czelnosc wogole go podejrzewac. Mowil cos o jakim tam chyba 5 miejscu w CB i cos tam. Tylko, ze co mnie ma ochodzic kim on do jasnej ciasnej jest? Moze sobie byc nawet Jozefem Stalinem, ale nie ma prawa nas obrazac tylko dlatego, ze ktos posadzil go o czity. Tym bardziej ze po jakims czasie stwierdzono, ze jest czysty. Troche sie rozpisalem, ale coz. Pozdrawiam...

BTW. zeby jakis dziwny czlowiek sie nie czepial, gram na serwerze LoL AttacK jako Skorzeny (i tak nikt mnie nie zna i nikogo to nie obchodzi, ale zeby nie bylo, ze sie ukrywam albo co... :D)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury