www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Irytujaca sprawa apropos klanów
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CAstor
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 8:52 am    Temat postu: Irytujaca sprawa apropos klanów Odpowiedz z cytatem

Najwieksza żeczą (tak jak w temacie) irytujaca mnie no i pewnie nie tylko mnie to wiekszosc tzw. klanów .Wszyscy myslą że skoro maja wlasne www, serwek itd. to wydaje im sie ze sa panami swiata i nie tylko.... A to napewno jest g.... prawda.Taki sobie CL z jakiegos tam klanu ktory gra moze w cs-a kilka miesiecy i mysli ze jest kozak zawodowiec itd,a w rzeczywistosci jest to jakis pryszczaty szczeniak ktory non stop gra z botami wpada na pomysl zalozenia wlasnego klanu, ale nikogo innego nie przyjmie niz graczy z bylych klanow ,ktore w przeszlosci zajmowaly co najmniej 20 miejsce w cb .. Wymaga doswiadczenia klanowego , wiec chlopaki pisza mu zgloszenie ale dla niego przykladowo 2-3 klany w przeszlosci to za malo bo twierdzi ze nie ma doswiadczenia <lol>..... Patrz na moim przykladzie ja gram okolo 5 moze 5.5 roku, kto mnie widzial to powie jak gram ( nie zebym sie juz tam chwalil :D ),ale jak mowilem gram tyle czasu mialem az tylko 2 klany bo raczej gralem dla samej przyjemnosci grania tzn. 4 fun ( puzniej po tych klanach) ale po jakims czasie postanowilem poszukac klanu no i pisze do roznych klanow ... Oni na to ze nie jestem doswiadczony muahahah TP staram sie grac dobrze itd. ale im to za malo a napewno kilka klanow by sie takich znalazlo ze bym sam ich pojechal tzw. lame klany ... No i co taki typowy gosc jak ja i nie tylko ja ma robic ?? ma im sciemniac ? ze aaaa bylem w taki yyyy 4 Kings ,NiP itd. ( tylko przyklad ) n/c Piszcie co o tym sadzicie bo dla mnie to jest dno dna :) Pozdrawiam .............
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 8:52 am    Temat postu:

Powrót do góry
MorO.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj stary byqw ort. masz wiele :D no ale odnosnie Twojego irytujacego problemu masz racje, Ci cl to w wiekszosci dzieciaki. Ja kiedys napisalem do ziomka ( wiedzialem ze cl lejma i wogole na scenie sie nie zna) ze gralem w iC, i wymienilem mu jeszcze 2 inne znane klany a ten : "Grales tylko w 3 klanach? :/ heh nie masz ogrania z zespolem" BEKA. Poza tym to jest zyciowe, bylo kilka naborow, ja sie zglaszalem a nie mam zbyt dobrej przeszlosci klanowej, mimo to gram od ponad 2 lat cw/fw/gathery prawie codzien i bylem lepszy od kolesi co sie do danych klanow dostawali. Ale JEBAC :D . Btw. olej to!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
c00t
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Sty 2004
Klan: siakiś jest ( 4 fun )

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

life is brutal muthafuck'a ; (
_________________
:) www.team-pentagram.pl - join #team-pentagram #most.pl @ qnet :)
compac ziomuś trzymaj się ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pancerowany
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Lut 2004
Klan: [PM] Pistol Makarow - el bucho

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 12:30 pm    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Nie jestem na 100% pewien CAstor al chyba dostałeś zaproszenie od klanu PM i miałeś się zgłosić na oględziny jaki jesteś kozak :]
Nie wiem co sie stało ale sie nie pojawiłeś a może to wogle nie o ciegie chodzi :D

W każdym razie fakt jet faktem ..asm szukam kandydatów do klanu i powiem wam że pierwsze pytanie kandydata jest " a ADM dostane? moge w zamian zrobić stronke "
Podrugie właśnie wywaliłem z klanu gościa który pomimo zapewnień dopiero po 2 miechcach kupił mikrofon :]
A najlepsze na końcu :]

Siedzi cały klan na ircu czeka na chętnych do zagrania... oo są chętni a kolo z klanu mówi " ja zaraz przyjde " nasz klan wbija na serek czekamy ... czekamy... wkońcu pytam go na gg grasz chłopie czy nie? a on okok ide po czym wbija na serwer zaczynamy CB a tu gościu co 2 rundy wchodzi wychodzi i psuje grę.

Czy myślicie że nie warto testować ludzi zanim sie ich przyjmie do klanu?
Czy warto tłumaczyć podstawowe żeczy takie jak instalacja i wbicie na irc czy ventrilo?
Ja osobiście już się znudziłem bo nie mam siły tłumaczyć jak powinno się założyć konto w ESL lub CB ja i klan chce grać i nie ważne że gościowi lata łeb na wszystkie strony i strzela tylko HEAD'y.
Ta gra to ma być przyjemność.

Często mi ktoś zarzuca n" no co ty , dziwny jesteś przyjmujesz tylko jak ktoś ma 18 la i w dobrym klanie grał"

I właśnie o to chodzi jak grał w dobrym klanie to już nie będę musiał tłumaczyć ....raczej :D a po drugie wie już co robi i raczej jak ma szkołę czy inne obowiązki to umie sobie czas zorganizować i wcześnie się można z nim dogadać .

Dodam na koniec że mamy zawodników w różnyum wieku np 15, 22, 18 i olol 39 i raczej sie dogadujemy a ten co ma 15 to chyba jakiś wybryk natury bo normalny gość jest.
_________________

www.team-pm.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Lamers
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2004
Klan: Mów mi Ombre :}

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emeryt- najmłodszy chyba Aris ;) (O ile nie pomylilem klanu...)
A co do tematu... To sama prawda sam znam taki klan, CL gra 4 miechy w CS'a- ma serwer i kozakuje na każdym kroku, nie będe opisywał dokladnie sytuacji, ale żal mi go. W skrócie- kozaczy serwerem, myśli że po 6miechach trafi sie do TOP 10 CB & ESL PL, każdy dla niego jest lamą i jak go zabijesz przez sciane itp. to odrazu wylatuje z "Wyłącz tego pier... WH'a", jest on czystym przypadkiem na jak niskim poziomie mozna być przy takim "dorosłym" wieku.
A tak naprawde to ja już wole szukać graczy do klanu na jakis mix'ie albo czymkolwiek (nawet ffa) bo jeżeli ma skill to TP i obslugi programów sie nauczy ;) Dla mnie osobiscie jest najwazniejsze żeby sie stwiał, nie kozaczył(nie nawidze jak ktoś kozaczy...) i miał poczucie humoru :P
_________________
ME @ SK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
hyc3l
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 1:54 pm    Temat postu: Re: Irytujaca sprawa apropos klanów Odpowiedz z cytatem

CAstor napisał:
Najwieksza żeczą (tak jak w temacie) irytujaca mnie no i pewnie nie tylko mnie to wiekszosc tzw. klanów .Wszyscy myslą że skoro maja wlasne www, serwek itd. to wydaje im sie ze sa panami swiata i nie tylko.... A to napewno jest g.... prawda.Taki sobie CL z jakiegos tam klanu ktory gra moze w cs-a kilka miesiecy i mysli ze jest kozak zawodowiec itd,a w rzeczywistosci jest to jakis pryszczaty szczeniak ktory non stop gra z botami wpada na pomysl zalozenia wlasnego klanu, ale nikogo innego nie przyjmie niz graczy z bylych klanow ,ktore w przeszlosci zajmowaly co najmniej 20 miejsce w cb .. Wymaga doswiadczenia klanowego , wiec chlopaki pisza mu zgloszenie ale dla niego przykladowo 2-3 klany w przeszlosci to za malo bo twierdzi ze nie ma doswiadczenia <lol>..... Patrz na moim przykladzie ja gram okolo 5 moze 5.5 roku, kto mnie widzial to powie jak gram ( nie zebym sie juz tam chwalil :D ),ale jak mowilem gram tyle czasu mialem az tylko 2 klany bo raczej gralem dla samej przyjemnosci grania tzn. 4 fun ( puzniej po tych klanach) ale po jakims czasie postanowilem poszukac klanu no i pisze do roznych klanow ... Oni na to ze nie jestem doswiadczony muahahah TP staram sie grac dobrze itd. ale im to za malo a napewno kilka klanow by sie takich znalazlo ze bym sam ich pojechal tzw. lame klany ... No i co taki typowy gosc jak ja i nie tylko ja ma robic ?? ma im sciemniac ? ze aaaa bylem w taki yyyy 4 Kings ,NiP itd. ( tylko przyklad ) n/c Piszcie co o tym sadzicie bo dla mnie to jest dno dna :) Pozdrawiam .............


hmm... więcej pokory i szacunq ... to jedna z piękniejszych rzeczy w tej grze - klany,klanówki, własne www - świetna zabawa. Jak dla mnie lepsza grupa lamiących gówniarzy mająca własny klan i www, niż stary "pro" na czitach ... btw niech lepiej mają klan niżby mieli chlać i ćpać ... tak więc więcej szacunq dla młodszych ziomali bo gdy osiągną nasz wiek hm... 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pancerowany
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Lut 2004
Klan: [PM] Pistol Makarow - el bucho

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 1:55 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

To prawda ja znam takie serwy gdzie admini łączają czity i N/C
Aler z tym że adm ma mało lat i nie potrafi sie zachować to indywidualna sprawa.

co do przyjmoiwania do klanu no każdy CL chce jak najlepszego zawodnika z tym że normalny CL bedzie patrzył na inne rzeczy jak dogadywanie sie [poza meczem wsólne zainteresowania np. pifko :] czy poprostu dobra zabawa nawet podczas meczu, ale żeby to wszystko zadziałało no to nowy musi sie nadawać i spełniać pewne wymogi.
_________________

www.team-pm.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
dNs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2005
Klan: Rozbujane Betoniary

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byl gosc z serverem i chcial zrobic klan , wiec [ ja + 4 kumpli ] dolaczylismy do niego [ wkoncu serv piechota nie chodzi :) ] , gralismy spary etc. lecz on nam skillem nie dorownywal , i za duzo z nami nie gral a chcial nam dorownac , wiec pewnego dnia dostal boskiego skilla i gral se z nami na haxach (by nam dorownac , a nawet lepiej grac niz my )[ oczywiscie my odeszlismy z tego klanu ].
_________________
konto z 2005 i nie wiesz jaki moze byc podpis? :)

//wybacz prezes, moja wina, moja bardzo ciezka wina!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
CAstor
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj emeryt emeryt to o mnie chodzilo nie zglosilem sie do was bo poprostu dostalem lebsza propozycje od kumpla, ale to nie jest wazne .. a swoja droga widze ze troche zeszliscie z tematu, ja tam nic do wiekszosci cl-ow nie mam chodzilo mi tylko o to ze jesli ktos gral w 2-3 klanach przez te kilka lat to dla jakiegos pseldo cl-a to za malo bo niby jest slabo doswiadczony........................... pozdrawiam CL-ów i Młodszych graczy za nie ktore slowa przepraszam 8)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pancerowany
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Lut 2004
Klan: [PM] Pistol Makarow - el bucho

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 11:25 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

No wyobrażam sobie takie ogłosznie zresztą nie musze sobie tego wyobrażać bo często takie w gazecie widać .

na stanowisko sekretarki przyjmę :

Wiek 21 - 24 lat
wykdztałcenie wyższe techniczne
6 lat praktyli
3 lata na stanowisku kierowniczym
180 znaków na minutę
fakturowanie
obsługa komputera
umiejętność nawiązywanie kontaktów
miła prezencja
dyuspozycyjność
kultura osobista
4 języki
wolne weekendy
bezdzietna
panna
bez nałogów
umiejętność otwierania piwa
za 600 zł brutto :D

a przyjemności po pracy hehehe

n/c
_________________

www.team-pm.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
j@p@pleb$
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 11:46 pm    Temat postu: Re: Irytujaca sprawa apropos klanów Odpowiedz z cytatem

CAstor napisał:
serwek Pozdrawiam .............


taki malutki serwerek? ledwo go widac?
pozdrawiam..............................................................................................
.............................................................................................................
..............................................................................................................
..............................................................................................................
..............................................................................................................
.............................................................................................................
..............................................................................................................
..............................................................................................................
_________________
lerzec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Valex86
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Lut 2005

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CAstor zgadzam sie z Toba z 100%. gram raczej 4 fun czasami jakies mixy itp. i jezeli teraz chcialbym isc do jakiegos klanu to nie ma szans bo przeszlosc wazneijsza dla nich od umiejetnosci :< czasami brak mi slow... to ze graja po 2 lub 3 miesiace to jedna sprawa spotkalem sie z tez z rzecza taka: gosc pyta mnie o sprzet wiec mowie na czym gram a on mi na to ze moja mysz slaba i nie mam pada to pewnie lamie buahahaha ludzie 2x pomyslcie zanim cos powiecie /napiszecie...
p0zdr0 CAstor jak dla mnie dawno takiego ciekawego topicu nie bylo :P
_________________
poczytaj regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CAstor
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przynajmniej Valex86 napisal cos z sesem Pozdro ZiooooooM :} , a tobie j@p@pleb$ to naprawde nie mam pojecia o co ci chodzi , nie potrafisz czegos z sesem napisac ?? czy tylko posta se nabijasz??
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
shadowman
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2004

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee nabilem poscika bo zbieram na range mieszkanca boardu :}
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shadowman
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2004

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2005 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee nabilem poscika bo zbieram na range mieszkanca boardu :}

/post by wackins
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury