www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
tatuaże
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qvist
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2006

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

`pRv napisał:
ja tam sie z toba nie zgadzam ale mniejsza z tym :)

ja juz mam wzór wybrany: http://img32.imageshack.us/my.php?image=tattoo7sf9dg.jpg tzn bedzie pare poprawek zeby nie bylo ze taki sam, ale ogolnie bardzo podobny

tylko ze chce sobie jeszcze zbudowac lape jakos +40 i wtedy dopiero robic :) bo imo na takiej chudej to lipnie wyglada strasznie :D


milego pakowania :x
czlowieku ile teraz masz w lapie ?! przeciez to bedziesz z >5 lat robic na bank :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 10:33 am    Temat postu:

Powrót do góry
Panzer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2002

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qvist napisał:
`pRv napisał:
ja tam sie z toba nie zgadzam ale mniejsza z tym :)

ja juz mam wzór wybrany: http://img32.imageshack.us/my.php?image=tattoo7sf9dg.jpg tzn bedzie pare poprawek zeby nie bylo ze taki sam, ale ogolnie bardzo podobny

tylko ze chce sobie jeszcze zbudowac lape jakos +40 i wtedy dopiero robic :) bo imo na takiej chudej to lipnie wyglada strasznie :D


milego pakowania :x
czlowieku ile teraz masz w lapie ?! przeciez to bedziesz z >5 lat robic na bank :)

Zeby nie byc cynicznym na kazdym kroku napisze tylko, ze sie mylisz i to bardzo. Nie wiem skad ci sie wzielo >5 lat...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majtis
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 11 Wrz 2002

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie w wakacje henna zrobie na karku. :)
Co to tego 40 w lapie, przez 5lat to na sucho moze i by zrobil, zalezy ile teraz ma, jaka ma genetyke, od treningy diety itp. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
p!Ck3r
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 15 Lip 2002
Klan: jedz banany

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co se zrobie to zalezy od przyszlosci, jak bede w garniaku chodzil to jakos cala reka nie widzi mi sie wytatuowana...
a co zrobie to nie wiem, napewno nic z serii tribal bo kojazy mi sie to ze szpanem czego nie lubie. moze jakiegos clowna, albo cos podobnego do tego http://kornweb.ru/pictures/fotos/davis/davis016.jpg
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
don z3aL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2004
Klan: http://gud.us/en/?z3aL

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten fazowo wyglada

a ja sobie chyba sprawie te slonce
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
vince
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2003

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vsh3r napisał:
narcyzz napisał:
slyszalem ze po przekuwaniu jezyka sie nie je przez tydzien, tylko jakies jogurty itp i kurewsko boli :P prawda?


Gowno prawda. Po przekluciu jezyka nalezy pic duzo zimych napojow. Ew jest taki magiczy plyn do jamy ustnej, powodujacy zmiejszenie opuchlizny jezyka.

Co do goscia co chce tribala. Wez ty czlowieku pomysl. Ze jesli wytatuujesz sobie reke, od lokcia po ramie, moze to byc niezbyt widziane w firmie x czy y. Zyjemy w takim a nie innym kraju, gdzie czlowiek z wytatuowanymi rekoma, nie jest spostrzegany zbyt dobrze.

Co do moich planow, planuje wytatuowac sobie prawy i lewy bok, tuz przy zebrach. Z jednej strony data, od ktorej stalem sie zupelnie innym czlowiekiem (a raczej dzien/tj. co waznego sie wydarzylo - motyw japonskiej kaligrafii, mam juz wlasny wzor) Zas z drugiej strony cos, co mowi o tym co trenuje, moze jakis samuraj, kto wie ;)

Apdejt:

Jesli robic tatuaz to z glowa. A nie tribale, smoki i inne gowna nie mowiace nic o nas samych. Trzeba do tego podejsc na spokojnie i z rozwaga. Prawda jest taka, ze tatuja sie ludzie,. zwlaszcza mlodzi - dla mody.
Jesli masz miec gowno w formie tribala, czyli tysiac pincet szlaczkow i falbanek. To pierd. sobie napis I love WÓDE i baby Rude czy cos w tym stylu.
Bo co powiesz dziecku? A bylem kiedys mlody i sobie walnlame motylka i lezke na policzku. A napis TREC na prawym Bicepsie, to taka nazwa firmy kiedys synku Ci opowiem. A syn pomysli: lal ale zajebisty ojciec, sie wytatuowal.

A wygladasz tylko jak bys wpadl do beczki z tuszem.



OMG!
Ziomek skad Ty sie urwales?
Tato a co to za data na Twoich zebrach?
A synku wtedy pierwszy raz przelecialem Twoja Mamusie.
A ten samuraj?
Chuk Norris.
Znalazl sie koles ktory wie co sie dla kogo powinno liczyc, idz ucz dzieci w piaskownicy.
Co do tatuazu od lokcia po ramie to ja nie wiem gdzie Ty widzisz problem, pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MoDZeL
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Sty 2005

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narcyzz napisał:
slyszalem ze po przekuwaniu jezyka sie nie je przez tydzien, tylko jakies jogurty itp i kurewsko boli :P prawda?


nie boli, mozna tylko masz jezyk 3razy grubszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
n0hed`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2005
Klan: RAMPAGE!

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vsh3r napisał:
narcyzz napisał:
slyszalem ze po przekuwaniu jezyka sie nie je przez tydzien, tylko jakies jogurty itp i kurewsko boli :P prawda?


Gowno prawda. Po przekluciu jezyka nalezy pic duzo zimych napojow. Ew jest taki magiczy plyn do jamy ustnej, powodujacy zmiejszenie opuchlizny jezyka.

Co do goscia co chce tribala. Wez ty czlowieku pomysl. Ze jesli wytatuujesz sobie reke, od lokcia po ramie, moze to byc niezbyt widziane w firmie x czy y. Zyjemy w takim a nie innym kraju, gdzie czlowiek z wytatuowanymi rekoma, nie jest spostrzegany zbyt dobrze.

Co do moich planow, planuje wytatuowac sobie prawy i lewy bok, tuz przy zebrach. Z jednej strony data, od ktorej stalem sie zupelnie innym czlowiekiem (a raczej dzien/tj. co waznego sie wydarzylo - motyw japonskiej kaligrafii, mam juz wlasny wzor) Zas z drugiej strony cos, co mowi o tym co trenuje, moze jakis samuraj, kto wie ;)

Apdejt:

Jesli robic tatuaz to z glowa. A nie tribale, smoki i inne gowna nie mowiace nic o nas samych. Trzeba do tego podejsc na spokojnie i z rozwaga. Prawda jest taka, ze tatuja sie ludzie,. zwlaszcza mlodzi - dla mody.
Jesli masz miec gowno w formie tribala, czyli tysiac pincet szlaczkow i falbanek. To pierd. sobie napis I love WÓDE i baby Rude czy cos w tym stylu.
Bo co powiesz dziecku? A bylem kiedys mlody i sobie walnlame motylka i lezke na policzku. A napis TREC na prawym Bicepsie, to taka nazwa firmy kiedys synku Ci opowiem. A syn pomysli: lal ale zajebisty ojciec, sie wytatuowal.

A wygladasz tylko jak bys wpadl do beczki z tuszem.


dobrze gadasz , ja tak samo jak już zdecyduje sie zrobić tatuaż to chcem żeby on coś oznaczał a nie jakies wzorki nosić tylko po to zeby miec
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dziurawe skarpetki
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2005
Klan: *red devils*

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym sobie zrobić jakiś mały napis w stylu gotyka; nie wiem może moją ksywe (ale ksywa podwórkowa). Myśle też nad kolczykiem pod dolną wargą lub na brwi ale to są 5%owe plany.
Mój tato ma na raminiu 8x8xm tribala, ale mi sie nie podoba, a mama ma delfinka kolorowego tuż nad kostką, też gdzieś 8x8.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
AnalFisting
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2005
Klan: Nie Gram.

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tribal Lub Ghostrider (Kto czytał komiks ten wie o co mi chodzi) na łydce bądź na ramieniu, ewentualnie czacha jakaś (The Misfits ^^), jeszcze bardzo ale to bardzo podobają mi sie Tribal Sun'y czyli rysowane płomieniste słońca - 0wn3D. :}
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AnalFisting
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2005
Klan: Nie Gram.

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AnalFisting"]Tribal Lub Ghostrider (Kto czytał komiks ten wie o co mi chodzi) na łydce bądź na ramieniu, ewentualnie czacha jakaś (The Misfits ^^), jeszcze bardzo ale to bardzo podobają mi sie Tribal Sun'y czyli rysowane płomieniste słońca - 0wn3D. :}

Co do języka to wszystko zależy od tego jak delikatny masz język tak jak dziąsła. Dwie koleżanki robiły sobie na języku i tydzień umierały.

A kolczyk pod dolną wargą Anal chcieć ^^
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Yendreek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tattoo.wroc.pl/g1/q6.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iKsiO
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2005

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka ze 90 % osob ktore chca tatuaz ( obojetnie w ktorym miejscu )
Robia to tylko po to aby sie pochwalic przed znajomymi, pokazac dziewczyna... itp
Mozna zadac proste pytanie - po co Ci tatuaz ? Zwlaszcza jakis wzorek ktory nic nie znaczy. Takie wlasnie osoby maja predyspozycje do robienia rzeczy na pokaz, aby upodobac sie innym.

Co innego sadze o pozostalej czesci osob, ktore chca miec tatuaz. Dla mnie sa osobami ktorymi wiedza po co on ma byc np taka osoba jest vasher - calkiem ciekawe podejscie ktore bardzo mi sie podoba :)

Pierwsze tatulowane tatuaze byly robione po to aby cos oznaczaly, a nie po to zeby robily z czlowieka malowana choinke na pokaz.

Pozdrawiam.
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mortuus
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Sty 2004
Klan: .oSc.

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do osob co pisza ze tribale sa do dupy to sie zastanowcie co piszecie dla was moze tak ale niektorym sie nie podobaja tattoo ktore cos przedstawiaja ja osobiscie mam tribala bo mi sie one podobaja i tyle niektorym moze sie podobac co innego ale ja nie robilem tatuazu dla kogos tylko dla siebie wiec mi sie mial podobac a nie komus:D
http://img70.imageshack.us/img70/6161/p10105339sc.jpg

nie wiem czy nie bede jeszcze robil tlado niego a jak nie to moze jakis inny :D

a co do jezyka tez mam przebity i nie bylo tak strasznie przez 3 dni jadlem tylko jogurty

pozdrawiam
mortuus
_________________
:):):):)


Ostatnio zmieniony przez mortuus dnia Pią Sty 20, 2006 5:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
`19202
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2005

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moje cialo i moge z nim robic to co MI sie podoba i prawde mowiac opinie ludzi z tego forum malo znaczą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
Strona 2 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury