www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
mr FMF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nxN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2005
Klan: KLAN - kawał lodożercy analnego narzędnika

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojejq cziterzy! strzezcie siE VAC 2 !!! :o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 1:47 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ZBIK
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajebiscie :D
polowa mowi, ze FOMFNY sie nienadaje bo wszedzie widzi czity, a druga pola, ze si enie nadaje bo nie widzi ewidetnego czita

zrobcie sobie zebranie fanow FOMFNEGO i ustalcie dlaczego jezdzicie sobie po nim :D
_________________
Z.B.I.K.: Zombie Built for Infiltration and Killing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
ZeatoR
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZBIK napisał:
zajebiscie :D
polowa mowi, ze FOMFNY sie nienadaje bo wszedzie widzi czity, a druga pola, ze si enie nadaje bo nie widzi ewidetnego czita

zrobcie sobie zebranie fanow FOMFNEGO i ustalcie dlaczego jezdzicie sobie po nim :D



to juz chyba lepiej bedzie jak przejdzie plazem paru cziterom niz dodac na bl czystych zawodnikow ktorzy pozniej przyjada na lana i dostana po mordzie za to ze tak naprawde nie czitowali a ktos go tylko dodal na bl za farciarska akcje

cheater wczesniej czy poznije wpadnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pavlov
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 27 Cze 2004
Klan: zdecydowanie halinka

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eno :) przestancie napadac biednego "FOFMNEGO" :D
_________________
ide z borda nikt mnie nie lubi :( pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ostry^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2004
Klan: atomiC

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi o to ze pan FMF nawet nie odpalil dema i stwierdził ze pan ares jest czysty. A wystarczyło odpalić demo i obejrzeć na wh i odrazu widać ze ares popełnił pare błędów ktorych grając na wh uniknąć się nie dało!! I Jak sam stwierdził "ze mu się niechce odpalać dem" - to niech zrezygnuje ze swojej funkcji bo to żenada. Wiadomo jak na boardzie pojawi się bardziej znana osoba jak np. ostatnio demo to odrazu odpali wh i będzie analizował, czego nie zrobił np z aresem bo mu się nie chciało.
_________________
#atomiC.pl @ qN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mAsterrr
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu przyznam racje jak mu sie nie chce to niech zrezygnuje to jest jego praca i nie ma wytlumaczenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
uasz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Lip 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
szkod-nick napisal:
uasz, wiesz co?? Wstyd mi za Ciebie, chlopak 17 lat, pierwsza klasa ogolniaka a porzadnie skonstruowac wypowiedzi nie potrafi...

Mysle i mysle - gdzie zrobilem jakis blad? czy to ma jakies znaczenie?
Zamknij jape, nie wnosisz nic do tematu so - STFU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ZBIK
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostry^ napisał:
chodzi o to ze pan FMF nawet nie odpalil dema i stwierdził ze pan ares jest czysty. A wystarczyło odpalić demo i obejrzeć na wh i odrazu widać ze ares popełnił pare błędów ktorych grając na wh uniknąć się nie dało!! I Jak sam stwierdził "ze mu się niechce odpalać dem" - to niech zrezygnuje ze swojej funkcji bo to żenada. Wiadomo jak na boardzie pojawi się bardziej znana osoba jak np. ostatnio demo to odrazu odpali wh i będzie analizował, czego nie zrobił np z aresem bo mu się nie chciało.

z tego co widze 3 moderow powiedzialo czysty, dlaczego czepiacie sie tylko fomfa?
_________________
Z.B.I.K.: Zombie Built for Infiltration and Killing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostry^ napisał:
chodzi o to ze pan FMF nawet nie odpalil dema i stwierdził ze pan ares jest czysty. A wystarczyło odpalić demo i obejrzeć na wh i odrazu widać ze ares popełnił pare błędów ktorych grając na wh uniknąć się nie dało!! I Jak sam stwierdził "ze mu się niechce odpalać dem" - to niech zrezygnuje ze swojej funkcji bo to żenada. Wiadomo jak na boardzie pojawi się bardziej znana osoba jak np. ostatnio demo to odrazu odpali wh i będzie analizował, czego nie zrobił np z aresem bo mu się nie chciało.


Pewnie stales za nim i widziales, ze nie odpalil dema. Niby z jakiej paki twierdzisz, ze nie odpalil? Udowodnij, bo teraz to rzucasz oszczerstwami.

Poza tym, jak 3 modow mowi, ze czysty to czego chcecie od Fomfnego?
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wtf`fryta
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lis 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZeatoR napisał:
ZBIK napisał:
zajebiscie :D
polowa mowi, ze FOMFNY sie nienadaje bo wszedzie widzi czity, a druga pola, ze si enie nadaje bo nie widzi ewidetnego czita

zrobcie sobie zebranie fanow FOMFNEGO i ustalcie dlaczego jezdzicie sobie po nim :D



to juz chyba lepiej bedzie jak przejdzie plazem paru cziterom niz dodac na bl czystych zawodnikow ktorzy pozniej przyjada na lana i dostana po mordzie za to ze tak naprawde nie czitowali a ktos go tylko dodal na bl za farciarska akcje

cheater wczesniej czy poznije wpadnie


jakby sie wkoncu pokazali na tym lanie tylko z dobrej strony to ich dema nie trafialy by nawet na boarda misqu:) moze nie maja kasy zeby jechac na lana moze nie maja wystarczajacego "lanowego" skilla :x ja tego nie wiem. Zdaje mi sie 14-15 maj jest ACON5 panie DEMOLITION wybiera sie pan tam ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vanji
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noir napisał:
Cytat:
Noir napisal "clear" oczywiscie za namowa FMY. Wiemy o tym chociazby, ze zrobil to po zamknieciu topicu.


fomfny mi kazał, on jest zły :x

;)

o ku88wa przeciez ty jestes przydupasem , fomfny napisze clear , ty piszesz clear , on wh/esp ty wh/esp . Oceniasz smieszne demka z ffa ze juz w akcji widac ab, tak naprawde to gowno robisz w tym dziale. Baggio w ogole cos ocenil ? Nie widzialem sry. FOMFNY smiech chlopak peLq tez zostanie dodany bo przegral z nim 2 cb w ciagu 2 ostatnich dni. Nawet jesli fomfny nic nie napisze , to shuvoshi wpisze wh/esp ab + sh. Bo to sa elo koledzy. TEN DZIAL WALI GOWNEM JAK NIGDY. Suvoshi powiedz mi czemu zamkneles topic peLka ? HAHHAHA nawet nic nie mozna napisac , obronic sie. MOdy wiedza poprostu wszystko a zwyklu uzytkownik jest zerowy i nie ma pojecia o czitach.

Jolekk zrob porzadek z tym dzialem , bo wali z niego ostro. Ukladziki ala rywin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanji
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

V A N D A L napisał:
Najbardziej rozbawil mnie tekst Pyrosa "On jest dobry, widzialem jak gra na ffa"

AHAHAHA


a ja uwazam iz FMY (skrot od FOMFNY, nie jak wy tam pisaliscie FMF ? :o ) sie nadaje i wie co robi. Wiadomo ze w takiej pracy nie uszczesliwi wszystkich, kazdy cziter bedzie sie wypierdal ze jest czysty. Skonczcie pieprzyc te bzdury i idzcie do szkoly ulomne dzieci.

Boze wyjdz psie , jestes jego kolega klanowym i nie mow do nikogo ze ktos jest ulomnym dzieckiem bo to Ty ogladasz avik nagrane w 30fpsach i piszesz ze ab , wez wyjdz walisz kałem.
Ps : Fomfny juz dal ci buziaka na gg ze go obroniles ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
V A N D A L
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Lis 2004
Klan: nie e

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokaz mi, gdzie napisalem ze ktos ma aimbota "psie". Tak mozesz mowic do swoich wafli z pod sklepu leszczyku. Masz fajne teksty...w sam raz jak dla pryszczatego 15latka.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sneezer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2004
Klan: Nie gram w to. Niedlugo koniec swiata.

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie FOMFNY jest troszke nieodpowiedzialny, nie wiem dlaczego, ale taki mi sie zdaje :) A prawda jest, ze kazdt na niego jedzie bo najwiecej ludzi na bl wsadzil (ciekawe czy slusznie :DD)
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Suvoshi
Moderator
Moderator


Dołączył: 03 Cze 2002

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vanji napisał:
Suvoshi powiedz mi czemu zamkneles topic peLka ?

a czytal Pan moja wypowiedz czyli ostatni post topicu? Nie to wypad, a jesli tak to czytaj do skutku az zrozumiesz jego sens.
Co do tego ze "stracil mozliwosc obrony" mial 5 stron, zeby sie bronic nie skorzystal, czy to jest moja wina?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury