www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
mr FMF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
breszka
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Sie 2002

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposób i styl dodawania do BL nie zawsze jest przejrzysty, ale mamy ludzi którzy wiedzą co robią i nie jest źle. Na obecne ~1100 steamid na BL usuwałem z BL ~10 steamid. Według mnie to dobry wynik uwzględniając cały zamęt wokół tematu.
Mnie nie dziwi, że lecą gromy na FOMFNY'ego bo robi najwięcej ...
Oczywiście słucham wszystkich opinii na temat BL, ale jeżeli ktoś przy okazji pozwala sobie na jechanie po kimś to są małe szanse że mnie i innych moderatorów przekona.
_________________
breszka/KeyMaker GG:2537058
Baza WONID/SteamID: http://steamid.canet.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 6:24 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Miltiades
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2003
Klan: UF.gGear

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHAHAHAHAA umarlem fmy jestes :* kofany AHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA

ten topic dodam do ulubionych linkow bo ownuje na kazdym kroku

btw. fmy jest spoko zawsze dema oglada jak go prosze i rzadko sie myli i jako 1y zawsze sie wypowiada co jak wiadomo jest najtrudniejsze bo reszta modow juz sie przewaznie sugeruje albo nickiem gracza albo innymi ocenami (czesto potrzebuja ewidentnych akcji typu strzelanie rpzez 23123 scian lub mh)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pyros
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: nie mam

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez sensu zaczyna się ten temat robic.. każdy po sobie jedzie a ja zostane bez stronny i napisze że...

- moderatorzy stoja murem za soba zresztą skoro mają to odznaczenie modka to znają się na robocie i tyle..
moderator ma zawsze racje ?
- wali elo elo przyjaciele dostali się na liste cziterów to teraz płaczecie bo nie macie elo elo czitka który zdobywał wam punkty..
- każdy jest omylny
- jak jesteście tacy pro to sami oceniajcie demka i nie dawajcie ich na baorda oszczędzicie sobie ludzie nerwów
- zamknijcie ten temat
- to już chyba tyle.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vanji
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suvoshi napisał:
Vanji napisał:
Suvoshi powiedz mi czemu zamkneles topic peLka ?

a czytal Pan moja wypowiedz czyli ostatni post topicu? Nie to wypad, a jesli tak to czytaj do skutku az zrozumiesz jego sens.
Co do tego ze "stracil mozliwosc obrony" mial 5 stron, zeby sie bronic nie skorzystal, czy to jest moja wina?

Ok . przeczytalem kolesie przyszli i powiedzieli ze czysty i dlatego zamkneles , ok miales racje. Mogli napisac ze wh/esp ab + sh norecoil wtedy by bylo ok.

ir0n_przydupas3k napisał:
Pokaz mi, gdzie napisalem ze ktos ma aimbota "psie". Tak mozesz mowic do swoich wafli z pod sklepu leszczyku. Masz fajne teksty...w sam raz jak dla pryszczatego 15latka.

Tak wpadl jakis plebejusz bleed , napisal smiechuwke a Ty przytakneles jak piesek.
Ps. Fajny jestes , niedawno dawales mi 14 lat , teraz juz 15 ! szybko rosne! Szczelaj dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Suvoshi
Moderator
Moderator


Dołączył: 03 Cze 2002

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vanji napisał:
Ok . przeczytalem kolesie przyszli i powiedzieli ze czysty i dlatego zamkneles , ok miales racje. Mogli napisac ze wh/esp ab + sh norecoil wtedy by bylo ok.

rece opadaja...
juz tlumacze moje jakze arcy trudne i zagmatwane zdanie:
"dobra koniec czata" - jakbys przeczytal choc raz regulamin, to bys wiedzial ze w topicu nalezy sie wypowiadac tylko i wylacznie na temat dema, kazda inna wypowiedz to jest czat, czyli zasmiecanie
"demko obejrze najdalej do jutra (wlacznie )" - czyt. demo obejrze do 28 kwietnia, wlacznie z 28 kwietnia, czyli (kolejny wniosek) Pan pelq zostanie oceniony chocby mial TP za soba.
"tymczasem "close". " -
Kod:
 tymczasem - «teraz, obecnie, na razie, do chwili aż coś nastąpi»
np. Tymczasem zastanów się, nic nie odpowiadaj.

pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Majtis
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 11 Wrz 2002

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcialem tylko dodac ze fofmy byl na turnieju u mnie w cafe i nie czitowal :D

To taki glupi off-topic z mojej strony :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Vanji
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suvoshi tylko potem zostaw topic otworzony zeby sie posmiac lub cos k ? Po ocenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Suvoshi
Moderator
Moderator


Dołączył: 03 Cze 2002

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vanji napisał:
Suvoshi tylko potem zostaw topic otworzony zeby sie posmiac lub cos k ? Po ocenie.

spox smiac sie, krytykowac kazdy moze, a oceniac nie ma kto, pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
northEEz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Paź 2004
Klan: CS Admins @ ESL

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vanji jak Ci poszedl konkurs na moderatora dzialu ?
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
demolitioN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja napisze tak. Naprawde nie wiem czy trafie tym razem na BL czy nie. Szczerze mówiąc zwisa mi to, zwisa mi już gra na necie. Jestem przekonany w 100%, że na lanie zagrał bym tak samo, ponieważ nie używam żądnych wspomagaczy. Nawet jak trafiłem na board poprosiłem FOMFNY'ego, żeby dał mi jakiś link z WH, bo chce obejrzeć moje demka z WH/ESP, aby zobaczeć co "inni" tam takiego widzą. Bo naprawdę można się zirytować, jeżeli niesłusznie się jest oskarżanym. Ja żyje fartami... Cały mecz z klanem mUp.asPekt grałem wręcz tragicznie no i trafiło się pare fartów i odrazu, że WH/ESP. Jakby to demko było takiego gracza jak: omen, kuben, SkejtoN, czy chodźby nawet maXTOR to pewnie wszyscy by pisałi teksty typu: "haha czysty", "haha niezłe farty nie ma co". Wiem, że nie wszyscy mnie lubią, ale bez przesady. Klan mUp.asPekt ma tam ze 20 win'ów pod rząd i odrazu chcieli zdnaleźć 4 haxy na 1 demku. Bez przesady. ZeatoR, Fr4Gger i inni skarali ostatnio na lanie w Rzeszowie 5on5 Spood'a, Kruper'a itd. Więc nie można powiedzieć, że nie mają pojęcia o grze. To samo ja, to że przegraliśmy wynikiem 13:11 na lanie na komputerach 30 fps z klanem, który wygrał cały turniej nie znaczy to, że jesteśmy lamerami, ponieważ ja wtedy grałem bez dźwięku na 30 fps'ach na co chwile zawieszającym się komputerze, a jednak nie w jednej rudzie zabijałem całą trójkę, więc żaden Wader czy raju nie będą mi pisali, że nie mam pojęcia o grze, bo ja gram tak samo na serwerze z C-D, VAC, czy HLGuard co okazało się po winie 2on2 ze spoodem i dsh na serwerze z C-D, wzięli demka i nic. Cisza... bo nie było żadnych nadzwyczajnych fartów. Ja mógłbym przysiąc na wszystko, że w meczu vs. mUp.asPekt nie używałem, żadnego wspomagacza. Po prostu każdy ma swój styl gry i ja nie mam zamairu wbiegać na BS patrząc w ziemię, żeby nie wzbudzać żadnych podejrzeń. Za niecały miesiąc znowu jest lan w e-necie tym razem lepsze komputery - fps nie będzie spadać poniżej 80 ( chociaż w domu i tak mam non stop 100 ) pewnie się tam pokarze, a także w wakacje napewno RAMPAGE pokarze się na jakimś większym lanie 5on5, ponieważ czas na to pozwoli. Ja rozumiem, że moderatorom się już nudzi ocenianie moich demek, ponieważ nie jestem na boardzie pierwszy raz i pewnie chciecie mieć święty spokój. Więc jeżeli w jakikolwiek sposób trafie tym razem na BL to ja nie zmienie swojego stylu gry, ponieważ ja tak gram i inaczej nie umiem. Mogą sobie na mnie mówić, że jestem hax czy coś, aczkolwiek grać będe dalej. DZIĘKUJE. Chyba napisałem wszystko to co miałem do napisania. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vanji
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

northEEz napisał:
Vanji jak Ci poszedl konkurs na moderatora dzialu ?

Sorka nie bralem udzialu, mam za malo czasu na takie rzeczy. A Tobie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MorO.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisalbym cos, ale obawiam sie ogólnopublicznego ośmieszenia ze strony małotolerancyjnych użytkowników forum. skonczylem i juz pojde.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SzKoD-nick
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Paź 2002
Klan: Z nienacka ^^

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uasz napisał:
Zamknij jape, nie wnosisz nic do tematu so - STFU.


Jak to nie wnosze nic do tematu?? A wczesniejsze posty czytales?
Sugeruje ponowne przejrzenie tematu, wiem ze to znaczny wysilek intelektualny, ale uwierz mi - to nie boli.
Jakbys jednak z niepojetych przyczyn mial trudnosci z odnalezieniem mojego pierwszego postu w tym topicu, to sluze laskawa pomoca...
----> TU KLIKNAC<----

STFU? Wieje od ciebie kultura dziecko az milo...

Chupe leche del pene... Pajiera...

Jakos nie widze znosnej krytyki z Twojej strony. Dalej szczekasz a nie potrafisz napisac konstruktywnej krytyki tylko supportujesz sie "dowodami" w postaci swiezych topicow, a tak zupelnie przypadkiem w jednym z tych tematow 3 modow dojrzalo te straszne rzeczy zwane WH/ESP ^^
Jakos nie widze krytyki na temat ich pracy ^^

A tak offtopujac. Dalej wcinasz te odzywki i wygladasz jak kurczak-survivalowiec z KFC?? :D Spoko, spoko, GG to fajna rzecz ;)

@ demolition.
Cytat:
Szczerze mówiąc zwisa mi to, zwisa mi już gra na necie.

Nie rozumiem czemu placzesz? Lejesz na gre w sieci, wiec po co ten zal? Pokaz sie na lanie i ujawnij swego mrocznego skilla...
W wiezieniach siedza sami niewinni ^^
_________________
co sie stanie jak nacisne ten guzik ??? -- BOOOOOOOOOM !!!!! :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Skype
V A N D A L
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Lis 2004
Klan: nie e

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loxo czy jak sie tam wabisz, nie obrazaj mnie z laski swojej. Przydupasem to jestes narazie tylko i wylacznie ty.

Jesli nie podoba ci sie praca FOMFNEGO, to mogles sam wziac udzial w konkursie i wykazac sie znajamoscia w tym temacie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M4rciniak
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2004

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO powinniscie sobie wszyscy dac spokoj z tym wylapywaniem cheatow i dodawac na BL tylko tych pewnych cheaterow (perfidny AB,SH czy inny MH)... dlaczego ? moim zdaniem jednak za duzo razy sie pomyliliscie. nie chodzi mi teraz o to ze jakis tam mod nie umie oceniac demek, drugi sie nie zna a trzeci wrozy z tarota czy cheat czy nie. to jest normalne. niby cel uswieca srodki ale to jest troche jednak nie sprawiedliwe bo jestem przekonany ze 1 osoba na 10 jest nieslusznie dodana do BL... i co ? co taki czlowiek ma zrobic ? kupic nowe konto bo wam sie zachcialo ulepszac polska scene cs ? zawsze beda pomylki nie zaleznie od tego jaki mod bedzie je ocenial . niech kazdy z was uruchomi cs i wlaczy jedno ze swoich dem ... okaze sie ze wy tez macie wiele PODEJZANYCH akcji a nawet nie zdajecie sobei sprawy ... jestem powien ze jezeli wiekszosci z was demo trafilo by na board skonczylibyscie na BL bo zawsze mozna sobei USRAC ze tam jest WH, jakies dziwne akcje...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury