www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Kebab (Warszawa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Panzer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2002

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 2:43 pm    Temat postu: Kebab (Warszawa) Odpowiedz z cytatem

Temat moze troche nietypowy, ale coz... Chcialbym zrobic maly rajdzik po warszawskich miejscowkach z kebabem i chetnie poczytam opinie na temat poszczegolnych z nich. Krotko mowiac chcialbym abyscie podali jakies warte odwiedzenia kebaby w Warszawie. Prosze nie podawac adresow barow tylko dlatego, ze sa np. pod waszymi oknem, ale mimo to tam nie bylem.

Dla porzadku prosze zeby informacje podawane byly w przykladowej formie:

- nazwa baru
- adres
- cena
- klimat (bardziej wyrafinowana restauracja czy fast-food, w ktorym trzeba jesc na stojaco)

Dla koneserow mam pytania co do konkretnych miejscowek:

- Marszalkowska, rog Swietokrzyskiej - podobno najlepszy kebab w Warszawie?
- Francuska, rog Zwyciezcow - Saska Kepa. To chyba bardziej elegancka restauracja?
- Aleje Jerozolimskie 30 - zaraz za Nowym Swiatem, otworzyli z miesiac temu chyba, byl juz ktos?

Co do miejsc powyzej chcialbym odpowiedzi wlasnie w formie cena, klimat itd.

P.S. Nie wiem czy ten temat osiagnie powyzej 10 postow, ale wierze, ze kilku fanow tej potrawy sie znajdzie. :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 2:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Syn3k
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Cze 2002
Klan: g1

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marszalkowska, rog swietokrzyskiej... najlepszy kebab w Warszawie ( nie podobno :D )
sa tam dwa.. warto sprobowac obu, ale lepszy z prawej..
bez sera polecam, sredni/ostry, lagodny bezplcowy kebab jest zawsze..
oprocz tego w budach obok sex szopow przy swietokrzyskiej jest ok 5-10 kebabow, niektore sa niezle ;]
tydzien masz z glowy :D
ceny 6/7 zl
w sfinksie podobno kebab dobry, ale drogi.. :D

kebab fans huligans :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shrimpy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2005

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiec tak: Ten marszalkowska, rog swietokrzyskiej to przereklamowane gowno, to byl jeden z pierwszych "lepszych" kebabow w warszawie i dlatego do tej pory krazy taka pogloska o nim ale kazdy dobry szanujacy sie kebabomaniak juz sie poznal na tym :) :P Polecam jak najbardziej pare krokow dalej Kebab Sahara tuz przed placem bankowym. Kebab na ostro na grubym: jeden z najlepszych jakie jadlem, zadna bula ze spozywczego tylko podsmazane tureckie ciasto+ super miesko i surowki. Polecam tez obok Sahary, kebab Amira: maja chyba jako jedni z niewielu kebab z pieca weglowego- super! Oczywscie w kazdym z tych lokali dostaniejsz kebab po 6 zl i mozesz sobie usiasc, napic sie piwka, zapalic sheeshke przy arabskich rytmach:) Polecam rowniez chyba najlepszy kebab w Warszawie, mianowicie Efes przy skrzyzowaniu Al. Niepodleglosci z Francuzka. Tam juz troche drozej bo 10 zl ale lepszego chyba nie dostaniesz, no i lokal tez bardziej "elegancki". A wracajac do tego z marszkalkowska/swietokrzyska to mozesz sprobowac ale tego po lewej bardziej ale nie spodziewaj sie rewelacji. Zreszta sam zrozumiesz jak sprobojesz tych co wymienilem powyzej :) Pozdrawiam i smacznego ! :D
A w tym czasie zawine sie do Sahary :D :}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koniczynek
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Paź 2002
Klan: gram 4FUN czasem u.T

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadłem kebaby na Centralnym oraz w promianiu do 2 kilometrów od niego chyba w 6 miejscach (nie jestem warszawiakiem, dlatego nazw ulic nie podam :( ) jednak w ani jednym miejscu smak nie był taki, jaki mnie odpowiada niestety.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MoDZeL
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Sty 2005

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy swiat, doner kebab wo wyjsciu z nescafe po lewej stronie. kebab kosztuje 6 albo 6,5 fajna dekoracjia (faje wodne, strzelby) lokal dosc maly ale jest gdzie siedziec. w lato sa stoliki. na kebab chodze tylo tam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
x3r0n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2004
Klan: eudezet

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja bylem w Wawie to gdzies na starym rynku byla fajna knajpka, za kebab chyba zaplacilem 7,50 i byl dobry.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~niv
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Sty 2006

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Shara jest marna. Ale polecam Amire(marszalkowska - budy tam gdzie sa sex shopy), 10zl i zajebisty duuuuzy kebab. Polecam rowniez ten przy bajce, Marszalkowska/Swietokrzyska
_________________
www.looptroop.nu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Panzer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2002

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mam rozumiec, ze tam przy Marszalkowskiej, rog Swietokrzyskiej sa dwa kebaby obok siebie? Bo mowicie 'z lewej', 'z prawej'.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eVanS
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Wrz 2005

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie... niektorym juz sie w glowach pierd*** :lol:

na tym forum wszystkiego sie mozna spodziewac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gruszk4
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2005

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prawej najlepszy;)
Ale tylko na cienkim, jak na grubym, to już lewy.
Ogółem: Prawy, na cienkim z serem, ostry.
Najlepiej jest jak przychodzi chojraczek i mówi, że chce bardzo ostry. Wtedy to potrafią dolać tego sosiska;)
BTW: zauważyliście że ten Polak w prawym wygląda jak Paździoch? ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rozq*
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2006
Klan: Przymierze BORG

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba tylko typki o nie naszej urodzie ktorzy tam pracuja sa gwarancja prawdziwego kebaba, nie pamietam jaka jest ich narodowosc ale slyszalem ze w takich miejscach sa najlepsze kebaby
_________________

http://www.youtube.com/watch?v=AViaqa799iI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lepperator
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2005
Klan: Leppery

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

x3r0n napisał:
Jak ja bylem w Wawie to gdzies na starym rynku byla fajna knajpka, za kebab chyba zaplacilem 7,50 i byl dobry.

ta, jak ja bylem w lodzi to tez byla jaks buda z kebabem na jakiejs dlugiej ulicy, kojarzysz?
_________________
L3pp3r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
prEDOator
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Lip 2004

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Sąsiad" na PKS marymont. Jadam tam co tydzień po wyjściu w stanie średnio treźwym z Gniazda Piratów. Zawsze zamawiamy potrójnie ostry i jest luksus. Cena 6 złotych. Dużo mięska :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Megowski
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2004

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gruszk4 napisał:
Najlepiej jest jak przychodzi chojraczek i mówi, że chce bardzo ostry. Wtedy to potrafią dolać tego sosiska;)

Slabiutkie sa te ostre przy Świetokrzyskiej, a powinno wykrecac ... a tak na marginesie to sie zeszmacily te kebaby, kiedys byly lepsze (jak szli na jakosc nie na ilosc).
Dobry kebab jest na Jana Pawla, dokladnego adresu nie pamietam, ale chodzi mi o taki kramik jak sie idzie od Feminy w kierunku ronda Radoslawa. Tylko najlepiej miec tam znajomosci, wtedy to ci potrafia przywalic tego miesa :D i kosztuje jakies 6 - 7 zl
Dla mnie i tak rzadzi "Sfinx" :D Maja wyczesane te dania ala kebab.
_________________
-Was?
-Tak, mnie i kolege.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Orzech^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Mar 2004
Klan: nie gram w to juz =:-)

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj ulubiony kebab jest na ulicy Żeromskiego, przystanek PKS marymont (obok komendy policji), bar "U Sąsiada" (za żółtym kioskiem) polecam kebab w grillowanej bułce za 6 zł, sosy do wyboru (czosnkowy, ostry i lagodny). Barek z telewizorem w srodku, stolikami, mozna sobie zjesc na spokojnie, pogadac ze znajomymi :}
_________________
Nie jestem piękny i bogaty,
Nie jestem więźniem aprobaty,
Nie jestem martwy ani żywy,
Jestem pijany i prawdziwy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury