www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Skrypt!!!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XIII-17
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Lut 2006

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 11:07 pm    Temat postu: Skrypt!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z pewnym skryptem zrobiłem juz go i działa
alias +kolor "+attack; wait; cl_crosshaircolor 3"
alias -kolor "-attack; wait; cl_crosshaircolor 4"
bind "MOUSE1" "+kolor

tylko ze ja kopiuje go bezposrednio do konsoli bo w configu niedziała i jak wyjde z gry to niedział juz ten bind słyszałem ze trzeba wrzucic to do autoexec.cfg i cos jeszcze dopisac i jest problem bo ja niemam w folderze cfg pliku autoexec mam jeden od kumpala le prez niego zmienia mi sie grafa na zwalana jezeli ktos byłby uprzejmy i wysłał mi swego autoexec na xiii-17@o2.pl z gory dzieki.
wracajac do binda gdzie go wklejic i co dopisac zeby działa juz na stałe a nie ze wyjde z gry i znowu do konsoli musze to wpisywac;/ Help!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 11:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
VorteX^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Cze 2005

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo musisz jeszcze cfg execnac
_________________
ayreon! napisał:
Nawet szanuje pwrls'a bo przynajmniej ma odwage wygladac jak gej ;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XIII-17
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Lut 2006

PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 2:22 pm    Temat postu: skrypt Odpowiedz z cytatem

Gdzie w konsoli, w config.cfg, czy w autoexec.cfg i co tam dokładnie jeszcze dopisac samo exec ? pod tym aliasem ?
nieznam sie na tym ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury