www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Z czym do ludzi ? - nowosci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WhiLLeR
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Maj 2005
Klan: Xeo

PostWysłany: Sob Cze 11, 2005 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

king(pl) - jakby bylo jeszcze wiecej bajerow, to nie wiem czy ktokolwiek by gral w ta gre ... teraz duzo ludzi nie gra bo nie moga miec tych 30 fpsow w walce na najmniejszych detalach ....
Gladki - imho mapki cs to takie mapy capture the flag mozna by powiedziec :) tylko ze troche jednostronne ... :P
whiteLION - ten tlumik to calkowicie cos innego mi przypomina :)
_________________
::[ Under hard Construction ]::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Cze 11, 2005 3:35 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Rascal vel DXM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Kwi 2005
Klan: Vistula.cz

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tlumiki maja to do siebie, ze tylko czesc broni da sie wyciszyc (z tego co pamietam to te, ktorych pociski poruszaja sie wolniej od predksoci dzwieku czy jakos tak) a w naszych czasach kazda nowa i dobra bron ma ogromne predkosci wylotowe. Dlatego np udaje sie wytlumic usp/uzi/mp5 a nie udaje sie wytlumic np kalasza czy tez awp :P


Wiem ze prawie w 100% udaje sie wyciszyc bron typu rewolwer . A to dlatego ze gazy ida prawie w 100% przez tlumik natomiast w broni typu usp gdzie naboj wyrzucany jest na bok , gazy ulatuja czesciowo poprzez mechanizm semi-auto.... A wiem to z ksiazki Forystha kto czytal opowiadanie o najetym zabojcy ten wie.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury