www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Drukarka LEXMARK X2350

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
`TuREK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lut 2005

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 10:53 pm    Temat postu: Drukarka LEXMARK X2350 Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o tej drukarce

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&&ID=4001&&katid=24&&grupa=142&&s=ceneo

Bo mam zamiar sobie ja kupic, moze ktos taka ma?
Cena jest dosc atrakcyjna jak na tyle funkcji, no ale wiadome co tanie moze byc h****e
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 10:53 pm    Temat postu:

Powrót do góry
MoDZeL
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Sty 2005

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak drukrka osztuje 200zł to 50% ceny to atrament bedzie potem

Ostatnio zmieniony przez MoDZeL dnia Czw Mar 23, 2006 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
squaLL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Paź 2004

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

modzel, nie nabijaj ty ciagle tych postow...
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aditeee
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Mar 2006

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skanowac będzie dobrze, drukować także, ale jak przyjdzie Ci zmienić tusz to bedziesz sobie wolał kupic laserowa za 600 zł + skaner za 250 :). Zobacz ile tusz do tego kosztuje, bo chyba kolo 60 zl 1 kolor :o :). DObrze zobie przemysl zakup, czy kupic tania drukarke, za ktora i tak w sumie zaplacisz krocie, czy lepiej wydac wiecej kasy i miec spokoj z tonerami/tuszami na kupe czasu :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
`TuREK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lut 2005

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bede drukowal raz na jakis czas..w sumie jak drukuje to tylko cos do szkoly. W tym roku mam mature wiec bedzie tego troche wiecej, ale i tak sadze ze taki jeden toner starczy na przynajmniej 100 stron.

Jestem leń i nie chce mi sie szukac :) Jak by ktos byl tak mily i napisal ile kosztuje czarny tusz bo tego bede tylko uzywal. I jesli ktos bylby jeszcze taki super miły to bym prosil zeby napisal na ile mi moze starczyc taki tusz kolorowy i czarny i jeszcze jedno, jezeli nie bede uzywal drukarki powiedzmy przez 2 miechy to tusz zaschnie i juz jest do wyrzucenia?

Wlasnie chodzi mi o opinie czy ten skaner i xsero sa czegos warte, bo szczerze mowiac dla mnie to jest za tanio.

pozrdawiam i czekam na odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury