www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jesli chcesz zagrac mixa bo nudzi cie FFa wbijaj :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DanTe
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2005
Klan: sOe. State Of Equilibrium

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 10:12 pm    Temat postu: Jesli chcesz zagrac mixa bo nudzi cie FFa wbijaj :) Odpowiedz z cytatem

Powstał serverek dla ludzi ktorzy niechac juz grac FFa bo nudzi ich ta ciagła monotonia biegania i zabijania :P :P na serverku tym grac beda klany z Polskiej czołowki CS'S :) wiec mozna potrenowac skilla a przedwszystkim nauczyc sie czegos od lepszych graczy :) :) jak juz napisałem serverk dosetpny 24h opiekowac sie nim bedzie 6 osob kontak z nimi dostapny na GG tych ze osob lub przez meila GG wyswietlac sie bedzie na ekranie powitalnym servera wiec jesli macie ochote zagrac ZAPRASZAMY :D :D IP 156.17.233.249:27015
P.S. o pingi sie nie bujcie bo serverekten stoji na 100Mb łaczu :D :D ktore udostepnił nam KITRO zaco mu bardzo dziekujemy :D:D
_________________
"....Niszcze jak atak epilepsji....."


Ostatnio zmieniony przez DanTe dnia Nie Maj 01, 2005 7:49 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 10:12 pm    Temat postu:

Powrót do góry
maxio
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wreszcie ciekawy pomsył :D.. FFA nude jak flaki z olejem tylko tP juz mnie bawi a jak z klanu nikogo nie ma to wlasnie mixa mozna zagrac.. :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
The0ne
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2004
Klan: Pirotechniks

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh na razie troche nie używany jest ten serwerek :x ale mam nadzieje ze sie rozkręci :)
_________________
Play hard go pr0
#Pirotechniks
www.Pirotechniks.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DanTe
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2005
Klan: sOe. State Of Equilibrium

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie uzywany bedzie i mam nadzieje ze to juz od dzisiaj :) czekałem tylko za dostapem do ftp i rconem :P juz wszystko otrzymałem :D :D :D czekam tylko za ofertami jeszcze 2 rozsadnych ludzi umiejacych sie opiekowac serverkiem i majacych czas wiec jesli jacys chetni zgłaszac sie :):)
_________________
"....Niszcze jak atak epilepsji....."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
The0ne
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2004
Klan: Pirotechniks

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze juz dzisiaj ruszy bo "znudziło mi sie juz FFA" :)
Musze przyznać że taki serwerek do mix'ów to dobry pomysł (pierwszy taki w Polsce... znaczy serwer nie pomysł)
Powodzenia w rozwijaniu serverka
A co do rozsądnych ludzi to masz moje gg :D
_________________
Play hard go pr0
#Pirotechniks
www.Pirotechniks.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lothar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: #vNd

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO dobry pomysl , mojego gg nie musze ci dawac ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury