www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
-=CSS=- Pomożcie mi z Vip-mod'em ?! PLZ

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrsiwek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Cze 2006

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 8:25 pm    Temat postu: -=CSS=- Pomożcie mi z Vip-mod'em ?! PLZ Odpowiedz z cytatem

Witam all. Tak jak w temacie... mam serwer, stoi na pifpafie, jest mani admin plugin, etb itd ... problem jest w tym ze chialbym zainstalowac Vip-moda pod CSS tutaj daje linka skad mozna go sciagnac http://www.fpsbanana.com/tools/267 jest tez na oficjalnej stronie HL2.... niewiem gdzie co "powkładac i co nadpisac" zeby serwer widział moda i zeby wszystko dzialalo. Juz raz probowałem mapy sa ok, jakies tam pliki wedlug mojego widzi- misie powkladalem na serwer ale po wejsciu do gry nie bylo samego Vip'a tzn jeden z ct nie byl przemieniany w vip'a. Bardzo Was prosze o konkretne szczegóły gdzie jakie plik ew. co gdzie nadpisac... z gory wielki DZIEKI ;)
_________________
-=Roger that=-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 8:25 pm    Temat postu:

Powrót do góry
mrsiwek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Cze 2006

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam rozumieć, że nikt z Was nie wie jak to zrobić? :(
_________________
-=Roger that=-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tanatofobia
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"-=Roger that=-"
_________________
poczytaj regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury