www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
zBOT - Darmowy download. Tu.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fnm
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2006

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 9:57 am    Temat postu: zBOT - Darmowy download. Tu. Odpowiedz z cytatem

A więc tak ... Wchodząc na posta powyżej chciałem ściągnąć zBOT'y lecz mi się nie udało.
Powód?

Wszedłem na stronę www.counter-strike.com.pl i mi wyskakuje, że jak chcę pobrać plik muszę się zarejestrować co też uczyniłem .... Lecz po drodze do ściągnięcia pliku napotkałem się jeszcze na jeden problem... Po zalogowaniu poproszono mnie o wysłanie smsa za bodajże 5zł.

Proszę Państwa tak nie może być. Dlaczego za coś co moge znalejść gdzie indziej za free podajecie linka do serwisu www na którym za ściąganie plików jest pobierana opłata ... Dlatego też zakładam ten temat i załączam tutaj link gdzie można owe boty pobrać za darmo.


http://rapidshare.de/files/12499695/bot_koymaZBot.zip.html
_________________
Jak co walcie PM albo na gg. Będę miał czas to odpiszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 9:57 am    Temat postu:

Powrót do góry
EuGeN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2006

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie na Stronie bez logowania sie mozna tez sciagnac boty i jeszcze pare innych plikow;P

poprostu trzeba uzyc google i zawsze znajdziesz..
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
fnm
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2006

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiem :) jakoś musiałem ściągnąć.. :)

A jak widać zapotrzebowanie było/jest:

You have requested the file bot_koymaZBot.zip (8950 KB). This file has been downloaded 131 times already.
_________________
Jak co walcie PM albo na gg. Będę miał czas to odpiszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury