www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[AMX/X] Antirusher 1.4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL1 [CS 1.6 CS:CZ]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nemore
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2007
Klan: Cyber-netic / nizależny Xrazzor

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuko kto chce tp ten bedzie miec tp. szkoda ze nie testowales tego plugina jest tam opcja obu stronnego... blokowniu rashu.. ze T oraz CT nie moga rashowac.. dla serverw 10 slotowych czy 14 dobry jest AR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 1:40 am    Temat postu:

Powrót do góry
MiczuPL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2007

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nemore wspiera mnie duchowo dlatego dalem mu plug do beta testow gdy skonczylem najwazniejszy element, czyli tworzenie wlasnych granic i edytowanie starych z menu :>

Ale nie wiem kiedy to skoncze bo mam ciagle dobre pomysly co do AR a nawet pomysl na calkiem nowy plug [4fun] ktorego elementy bede mogl wykozystac :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nemore
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2007
Klan: Cyber-netic / nizależny Xrazzor

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapowiada się ciekawie..

Przedstawiam wam Obraz AR by Miczu wersja beta.. są to obrazy z testów..
sprawdzam ten plugin od jakiegoś czasu i żadnych bugów. nie znalazłem...Menu cvarów znakomiecie sie spisuje uraz menu wyboru Kar największą gratką i zabawą jest tworzenie granic rashu oraz ich zapisywanie.. w wersji tej zapisane granice rashu resetuja sie przy zmianie mapy..Ar ten znakomicie czyta granice Rashu z pliku rush.cor.
W konsoli pokazuje komunikat czy AR jest wlaczony czy jest zle uruchomiony.. wszystko po polsku..

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MiczuPL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2007

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zapewne sie domyslacie, bedzie jescze wiele zmian na lepsze :>

A tak na marginesie dodam dla jasnosci, ze kazda linika zaczynajaca sie na X. (X - liczba) oznacza, ze klikajac na podany klawisz (x) wywolujamy to zmiane cvara, lub inna akcje.

Wszystko widoczne na SS mozna uruchomic z za pomoca say /antirusher_menu - a by dalej moc cos zmieniac trzeba miec odpowiedni poziom admina (dla zmieniania, usuwania i dodawania stref RCON gdyz ta funkcja moze byc tylko dla naj bardziej odpowiedzialnych).

Za pomoca tego prostego menu, mozna skonfigurowac AR w ciagu mniej niz 30s, jesli sie wie czego sie chce :) A poza tym wiekszosc zmian bedzie niemal natychmiastowa, wiec idealne do przetestowania chociazby wszystkich kar.

Co najmniej do czwartku-piatku bede zapracowany inna sprawa, wiec weekend beda moze nowe wiesci ;)

Co do tworzenia wlasnych granic, to tez przydaly by sie SS, ale szkoda ze nie mam czasu :} W kazdym badz razie, dodalem funcjie wskazujaca srodek obecnie robionej strefy, by mozna szybka ja znalesc i nie kasowac, jak juz na slepo :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malyak
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 11:25 am    Temat postu: Cool plugin Odpowiedz z cytatem

Widzę że plugin naprawdę solidnie zrobiony. Ja na swoim serwerze używam AR już o dawna z początku ludzie mówią po co w ogóle takie coś. Ale po jakimś czasie się przyzwyczaili i teraz nawet gdy powiedzmy z jakiegoś powodu AR nie działa po prostu ludzie nie raszują. Ewentualnie nowi gracze są upominani przez adminów.
wiadomo że żaden plugin nie da pełnej satysfakcji żeby gracze grali TP ale myślę że ten nowa wersja tego pluginu jest jak najbardziej na miejscu.
Dobrze że jest ktoś kto to rozumie dzięki MiczuPL że postanowiłeś zmodernizować to.

Czekam już na koniec prac i w ogóle.

Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nemore napisał:
Zapowiada się ciekawie..

Przedstawiam wam Obraz AR by Miczu wersja beta.. są to obrazy z testów..
sprawdzam ten plugin od jakiegoś czasu i żadnych bugów. nie znalazłem...Menu cvarów znakomiecie sie spisuje uraz menu wyboru Kar największą gratką i zabawą jest tworzenie granic rashu oraz ich zapisywanie.. w wersji tej zapisane granice rashu resetuja sie przy zmianie mapy..Ar ten znakomicie czyta granice Rashu z pliku rush.cor.
W konsoli pokazuje komunikat czy AR jest wlaczony czy jest zle uruchomiony.. wszystko po polsku..


Jak widze plugin jest bdb wymyslony a opcje sa przemyslane , gratuluje .
Interesuje mnie sprawa tych resetow ustawien stref, po zmianie mapy .Czy strefy trzeba bedzie za kazdym razem dodawac ?
Od dluzszego czasu uzywam tego plugina na serverze Czero - FRB i sprawuje sie bdb , ale tak jak wiekszosc mam klopoty z tym kartkowym przeliczaniem stref do nowych map i dlatego czekam z niecierpliwoscia na produkcje :) kolegi plugina
Pozdrawiam HA FRB - Wilczy Szaniec-
Borek
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
nemore
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2007
Klan: Cyber-netic / nizależny Xrazzor

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mowilem.. w wersji testowej jest tylko tak że strefy sie resetuja.. po zmianie mapy.. ale w wersji full .. wszystko bedzie.. dopracowane.. wiec nie ma sie oco obawiac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarek0_16
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2005

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hi.

Testowałem troszkę tą wersję...

Brakuje mi tylko pliku .sma dzięki którym samemu możemy troszkę pozmieniać :) Zwłaszcza czas "skanowania" wejścia w strefę.. Bo ten ma chyba standardowo jakieś 4-5 sek. Wg. mnie to za dużo... !!

Nie czytałem i nie mam czasu na dokładny test jego.. może i jest już cvar, który reguluje ten czas :) Jeżeli go nie ma.. to czas o nim pomyśleć :)

good job :)

ale udostępnij .sma :>
_________________
TYSKIE-SERWER.PL [TP]: 62.181.0.213:27015
www.tyskie-serwer.pl
Młodzieżowe Forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MiczuPL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2007

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarek0_16 przykro ze cie rozczaruje, ale wszystkie moje wersje na tym forum maja czas sprawdzania 0.1s wiec nie to sprawdzales :lol:

Stara wersja miala rowno 4.0 sekundy ;)

Poza tym, w niedlugo zblizajacej sie wersji juz jest wybieranie czestotliwosci sprawdzania :)

A sma. udostepnie publicznie jak skoncze pluga do konca, czyli gdy bedzie wedlug mnie dostkonaly (udostepnic sma. by moc robic zmiany, kiedy juz nie bedzie potrzeby robic zmiany :lol: ).

=============================================
Przebieg prac nad: M_Antirash.amxx - czyli jako taka wersja 2.0
=============================================

Antirusher 2.0 zostal ukonczony :)

Wszystkich chetnych zapraszam do nowego tematu.

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=74918


Ostatnio zmieniony przez MiczuPL dnia Nie Gru 02, 2007 11:12 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki MiczuPL mam ta wersje do testowania , testuje ja na serverze C-Zero i to bezposrednio z graczami , plugin ma przeoogromne mozliwwosci , ogarniecie tego wszytkiego w krotkim czasie staje sie nie mozliwe :) , ale co do dzialania samego na chwile obecna i wymagania mojego servera TP sa zadawalajace , i tak jak pisalem wczesniej w wer. beta brak mozliwosci zapisu stref .
Co do stref obecnie moge dodawac strefy tylko na mapach ktore znajduja sie w pliku cor , robienie nowych stref na nowych mapach poprostu ich nie przyjmju nie wiem czy spowodowane jest to brakiem nazwy mapy w pliku cor ( ale to dzis sprawdze )
Co do kary Ban za rash , raczej nie jestem tak drastycznym zwolennikiem tej kary gdyz odstrasza ona grajacych :)

Oczekuje na wersje finalna
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
MiczuPL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2007

PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo nieprzewidzianych problemow by nie nadpisywalo poprzednich map lub na samym koncu, zapisywanie do rush.cor zostalo ukonczone

Tworzenie nowych stref na nowej mapie tez zostalo juz wczoraj poprawione, bo wyszedl ten problem przy tym, jak robilem oszczeganie przez laserki.

Ban byl w pierwszej wersji i go postanowilem poprawic, bo kazdy sam wybiera to co chce miec

Wersja 2.0 bedzie po posprzataniu kodu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MiczuPL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2007

PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antirusher 2.0 zostal ukonczony :)

Wszystkich chetnych zapraszam do nowego tematu.

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=74918
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
makrosatnet
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2007
Klan: Suppressors

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Czy wytłumaczysz jak graficznie tworzyć strefy Raszu?
_________________
Mordownia & SexTeam RulleZ
Zapraszam
www.mordowniatp.info
www.forum.mordowniatp.info
Wejdz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MiczuPL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2007

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co masz na mysli? Bo w innym temacie masz AR ze wszyskimi bajerami ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrix88
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Lut 2006

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 4:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o ten plugin który podał Rzeźnik to zawiera on chyba jakieś błędy, ponieważ nie działa. Jeżeli chcecie ściągnąć działającą wersję tego pluginu, zapraszam TUTAJ. Pozdrawiam.
_________________
Counter strike 1.6vegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL1 [CS 1.6 CS:CZ] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Strona 17 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury