www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Probłem z łączeniem się na server..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ec0
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2004

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 3:19 pm    Temat postu: Probłem z łączeniem się na server.. Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki problem... Podczas laczenia sie na server sa dwie liniki... w tej nizej jest czas np. 10 sek. 20 sek. 5 sek. itp. no i kiedys mialem max. 10 sekund i szybko mi się łaczyło a potem nagle zaczęło mi łaczyć minimum od 17 sek czasem ponad 20 , leci to mozolnie i jak juz to przeleci to ta linika u góry także dluzej niz zawsze w efekcie kiedys czekalem na polaczenie jakies 15 sekund teraz ponad 30 sek. Moze nie jest to cos wielkiego ale mi to bardzo przeszkadza i denerwuje. Niczego prawie nie instalowalem przed tym, a to co bylo usunąlem. I dalej :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 3:19 pm    Temat postu:

Powrót do góry
bruzek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Sty 2004

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro na dolnej masz 20 sek to spowodowane jest to przeciazeniem lacza, moze cos sciagasz?. Dolna to zalezy z tego co zauwazylem tylko od lacza, gorna od lacza i ogolenie od sprzetu. Czyli ja bym stawial ze cos z laczem. Moze trojana masz jakiegos co ci zzera transfer, moze w neostradzie limit wyczerpales danych, moze aktualizacje windows sciaga? duzo jest mozliwosci :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ec0
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2004

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komp czysty jak łza nie ma trojanów itp.
łacze mam bez limitu sciagania i przesylania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eoz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2003
Klan: ndB

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sluchaj, ja mam to samo, ale u mnie wiem przynajmniej o co chodzi. Przed wejsciem na serwer zawsze sprawdzaj, czy lista serwerow sie nie wyszukuje dalej (u mnie sie samo refreshowanie wlacza), bo jezeli tak, to wtedy masz obciazone lacze i wolniej wchodzi Ci na serwy
_________________
Bo mówią, że lamerzy upadną... My jednak wiemy - te słowa nie są prawdą...
GG 1672459
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Supafax
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Cze 2003

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwieksz rate
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury