www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
15latki ;]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AmoK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Lip 2004

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie podobaja miu siew ich rysy twarzy =p za 2/3 lata spotkacie je <3 autostrada sosnowiec ;d
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 5:35 pm    Temat postu:

Powrót do góry
HotPeppers`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej pedofile link nie dziala :P
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
X3roX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2002
Klan: Nie gram juz

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crun. napisał:
buahehehe, loool.
widze, ze X3roX caly traktat odyebal o tych patologicznych szmulach, co smierdza warzywniakiem. moze jeszcze prace magisterska odwalisz na temat spoleczenstwa w rumunii ? ROTFL. ktoras podp***la cyfrowke starym i juz trzeba sie wylansowac przed kamera i przybrac odpowiednie pozy. ZALOSNE. juz te polskie szmaty z wiejskich potancowek z remizy za 100 razy lepsze. spojrzcie na te wiesniackie mordy... ktoras ma syfy na cycach, ble ;//


Bosh ale kretyn o_O Kto Ci dal prawo do oceniania ludzi ? Tym bardziej po obejrzeniu paru zdjec na ktorych widac ze laski lubia taki sposob zycia ... Kazdy jest czlowiekiem i kazdy robi to na co ma ochote. Ja nie widze niczego zlego w ich zachowaniu. Maja przed soba wiele lat zycia i kto wie co z nich wyrosnie o_O Spojrz za siebie i zobacz na swoja sasiadke ktora moze sobie wkladac kaszanke a Ty o tym nawet nie wiesz ^^. Kazdy ma swoje jazdy a one maja wlasnie takie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
haxxxproxxx
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niczego sobie ... ale jak bylbym dziewczyna to nie byloby to nic fajnego wstawianie swoich fotek na necie ... : >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K4
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2004
Klan: [BRO]

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezłe sunie :D

podał bym z checia :D
_________________
+b - brak mi cierpiwosci do tych, ktorzy specjalnie wstawiaja nie regulaminowe sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
crun.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2004

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bosh ale kretyn o_O Kto Ci dal prawo do oceniania ludzi ? Tym bardziej po obejrzeniu paru zdjec na ktorych widac ze laski lubia taki sposob zycia ... Kazdy jest czlowiekiem i kazdy robi to na co ma ochote. Ja nie widze niczego zlego w ich zachowaniu. Maja przed soba wiele lat zycia i kto wie co z nich wyrosnie o_O Spojrz za siebie i zobacz na swoja sasiadke ktora moze sobie wkladac kaszanke a Ty o tym nawet nie wiesz ^^. Kazdy ma swoje jazdy a one maja wlasnie takie ...


AhaHhahaHHhaHaHAHhaHa !!! :lol: :lol:

nie mam zamiaru zaglebiac sie w jakies rumunskie szmule. swiadomie chca tak wygladac, wiec niech sie licza z konsekwencjami w postaci krytyki. niech wiedza, ze ktos ma prawo do takiego ich postrzegac po tym co zrobily.

Cytat:
Ja nie widze niczego zlego w ich zachowaniu.


Ja natomiast jak najbardziej widze i mam prawo na wyrazenie swojej opinii na forum, dlatego kretyna to sobie na podworku poszukaj.

EOT, bo ta dyskusja nie ma sensu.

ps. jest jak zawsze na tym boardzie. najpierw wszyscy wrzucaja i besztaja. pozniej jakis geniusz napisze co innego i zaraz pozostaly tlum przechodzi na druga strone.
_________________


Ostatnio zmieniony przez crun. dnia Czw Kwi 07, 2005 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hamlet
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 27 Gru 2001
Klan: fls`

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imo to wszystko co mowicie to tylko bzdurne spekulacje... znam laski, ktore sa nawet do nich podobne, tez naprawde fajne dupy i wcale nie sa jakimis mega idiotkami i nie robia laski pierwszemu napotkanemu facetowi na dyskotece... Mozliwe, ze jedyna wada tych lasek na zdjeciach to to, ze sa z Rumunii ?
_________________
"stoji pleb na fuul auto jebie i wchodzi zaled..." (c) przecietny uzytkownik boarda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LoXo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2003

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaczepiłbym wagon i spuścił pare ~~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Klimer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2004

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hymmm wypowiadam sie stosunkowo rzadko aczkolwiek staram sie tesciwie ^_^

co do ów dziewczyn to wydaje mi sie ze cały ich urok lezy w zdjeciach. nie moge powiedziec nic o nich bo nic wiecej poza zdjeciami nie widziałem i najlepiej jak tak pozostanie bo wszystko mogło by stracic pewien urok. Uroda jak uroda, odmówic im tego nie wolno co nie znaczy zaraz ze musza sie podobac. osobiscie najbardziej w oko wpadł mi numer 1.
jak dla mnie to poprostu szkolne wygłupy grupy kolezanek. W rumuni szukacie a patrzcie ile my u siebie piękna mamy!

pozdrawiam!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
wtf`fryta
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lis 2004

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hamlet napisał:
imo to wszystko co mowicie to tylko bzdurne spekulacje... znam laski, ktore sa nawet do nich podobne, tez naprawde fajne dupy i wcale nie sa jakimis mega idiotkami i nie robia laski pierwszemu napotkanemu facetowi na dyskotece... Mozliwe, ze jedyna wada tych lasek na zdjeciach to to, ze sa z Rumunii ?


no bo robia 2 :) a ty jestes 1 i ciebie omijaja :P nie no dżołk! wracajac do tematu mam podobne w klasie ale maja sfuj honor i nie pokazuja tego co nie trzeba przy wszystkich :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s0pr0z0rd
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2005
Klan: #myfar.pl

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po woli robi sie afera w europie na temat tych zdjeć ale w domq musialy niec przypal :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mOOd.o
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lut 2005

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to i tak szmaty :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
crun.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2004

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
po woli robi sie afera w europie na temat tych zdjeć ale w domq musialy niec przypal :P


Tak jest, robi sie afera w Europie. Przed chwila kminilem reportaz na CNN na zywo i sytuacja wyglada tragicznie.

Moze dojsc do wybuchu 3 Wojny Światowej ;o ACHTUNG !!!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xaero
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2004
Klan: jak bede mial czas....

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te zdjecia to z lajta 0.5 roq temu widzialem & imo dziewczyny sie po prostu wyglupiaja, a klasa jakas taka zenska to nudzic im sie moze...a bo co...
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MoDZeL
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Sty 2005

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak z mojego punktu widzenia (mam 19 lat i dziewczyne lat 17) dupcie sa nie złe ale zauwazlem cos takiego - zwrocie uwage im panienka jest bardziel ladna(albo za taka sie uwaza) to k*****a (puszcza sie) i jes wredna. znam tylko jedn wyjatek (moja kobieta :)) a panienki owszeem sie nadają na 1 noc. zanm duzo takich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury