www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
I have a problem with sound. Could help me somebody???

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
master-songo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Maj 2005
Klan: Kalish Squad

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 11:14 am    Temat postu: I have a problem with sound. Could help me somebody??? Odpowiedz z cytatem

Mam problem z dzwiękiem, juz pisze: klikam new game i robie niby serwer, ale nie mam dzwieki kroków swoich i botów nei wiem dlaczego, ale jak wchodze na serwer online to mam wszystkie dzwieki, jak by ktos wiedział co sie dzieje niech napisze na forum lub na mail doom99@wp.pl albo na gg 5406065 z góre thx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 11:14 am    Temat postu:

Powrót do góry
^R@h!M^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Sty 2004

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robisz new game to tam w opcjach serwa masz footsteps czy jakos tak zaznacz to i bedziesz mial
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
master-songo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Maj 2005
Klan: Kalish Squad

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 7:11 pm    Temat postu: thx Odpowiedz z cytatem

ale ja jestem slepy no tak jest taka opcja, dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury