www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dedykowany Server

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FEAR500
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Maj 2006
Klan: A po co mi to xD

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:12 pm    Temat postu: Dedykowany Server Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem.
Otóz jak zakładam dedykowany server w css i dziala jest git , ale tu sie pojawia problem nie widac go w liscie serwerow ani inni nie widza jak wpisaja connect i jego ip , zupelnie nic ,a jak robie w grze New Game i wpisje sv_lan 0 to niektorzy wchodza a u innych nie widac tez.
Posiadam Routera i nie wiem moze to tego problem , bo jak odlaczam routera i odlaczam kabel bezposredion z modemu do komputera to dziala i widac server...
W routerze w opcji Virtual Servers ustawiam tak żeby odblokowywalo porty 27015 ale nic.
PROSZE O POMOC
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:12 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Kuchar89
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2006
Klan: CSSource.pl

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było juz kilka tematów na ten temat... ja dodam tylko że musisz mieć w server.cfg dodany wpis sv_region 3 :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FEAR500
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Maj 2006
Klan: A po co mi to xD

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten wpis i nic nie widac go na liscie serverow
PS. czy by pomoglo jak bym zainstalowa ten program no-ip z tej strony ??? http://www.no-ip.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
FEAR500
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Maj 2006
Klan: A po co mi to xD

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra juz server chodzi teraz mam inne pytanie , jest taka komenda sv_region i nie wiem co ona onznacza , i co mam zrobic zeby na moj server wchodzili polacy bo normalnie to tylko niemcy wchodza lub inni ale zadnych polakow , prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
trawiator
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Sie 2004

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 1:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są regiony świata, 3 to europa i taki wlasnie nalezy ustawic dla serwera stojacego w polsce.
A to ze nie wbija zaden polak to normalka, zobacz jaka mamy scene...
_________________
Myśl rodzi herezję.
Herezja wymaga odkupienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury