www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
znow problem z fps

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bucky
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Wrz 2003
Klan: d0c

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 8:32 am    Temat postu: znow problem z fps Odpowiedz z cytatem

z gory mowie ze przejrzale setki tematow o fps na forum lecz rozwiazania mojego problemu niestety nie znalazlem, majac mojego GeForce FX5500 mialem bezproblemowo 100fps bez spadku, lecz niestety karta sie zrabala i bylem zmuszony kupic nowa, wybor padl na Radeona X1600 Saphhire 256mb, po zainstalowaniu sterow ustalilem wszytskie ustawienia na wydajnosc, wchodze do CZ zero i co?? stojac na samymrespie mam 100fps ale stojac w miescu i obracajac myszka dookola fps sie zmieniaja w zaleznosci od 50 do 100fps, w czasie grt potrafia skoczyc nawet do 45 i juz czuje skaczace klatki, przejde kawalek dalej i juz mam 90-100 i tak w kolko, najwiecej skacze na dustach, inferno, za to jest lepiej na aztecu i nuke, nie doszedlem do tego dlaczego tak jest, moze ktos pomoze?? jak ustawic karte?? mowie z gory ze to nie wina procka bo na starej karcie byly stale 100fps, czy jest to moze wina sterownikow?? bo narazie mam zainstalowane z plyty producenta, co polecacie??

Celeron 3.06GHz
ram 768DDr
Radeon X1600 Saphhire 256mb
_________________
Bucky / SK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 8:32 am    Temat postu:

Powrót do góry
wilczekk
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 29 Sie 2004

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być wiele powodów, począwszy od złych sterowników, poprzez wadliwe ustawienie bądź tez jego brak. Spróbuj reinstalować sterowniki, zaktualizować je, odznacz/zaznacz niektóre funkcje na karacie np. u mnie jest ‘pod kontrolą aplikacji’ gdy to zaznaczam fps spadają mi z 101 na 50.


Btw.
Twój problem, dotyczy sprzętu a na to mamy oddzielny dział, być może tam znajdziesz odpowiedz na Twoje pytanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bucky
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Wrz 2003
Klan: d0c

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz polecic jakas godna wersje sterow?? bo znalazlem kilka ale ktore wybrac?? bo najnowsze niestety to nie zawsze najlepsze


MAM PROSBE DO ADMA O PRZENIESIENIE DO DZIALU SPRZET :)
_________________
Bucky / SK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury