www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
LUDZIE ODEZWIJCIE SIE WKOŃCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 4:22 pm    Temat postu: LUDZIE ODEZWIJCIE SIE WKOŃCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Czekam juz chyba kilka miesiecy! co to za forum jak nikt sie nieodzywa!?
Ponawiam pytanie: jak zrobic żeby podboty działały na mapie cs_assault_upc lub na innym które nie wchodzą w standardowe mapy cs'a ????????? Domyslam sie ze chodzi o waypointy, ale skąd je ściagnąć????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 4:22 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Kajot
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sie 2006
Klan: DSOCKS

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak uzyjesz jeszcze wiekszej ilosc znakow zapytania to pewnie szybciej dostaniesz odpowiedz - mowie ci, to dziala

co do tematu - opcja szukaj i google nie gryza. A jak ty masz jeszcze pretensje do uzytkownikow, ze nie odwalaja za ciebie roboty (banalnej zreszta) no to pozdr0
_________________
Kajot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
opcja szukaj i google nie gryza.

Nie ma nigdzie!! Szukałem juz wszedzie a wogóle to nawet jak sie chce jakąs mape skądś pobrać to sie nagle ukazuje że nic nie ma, nie ma skąd pobrać!!

Cytat:
A jak ty masz jeszcze pretensje do uzytkownikow, ze nie odwalaja za ciebie roboty (banalnej zreszta) no to pozdr0


Ale od tego jest forumżeby pomagać!! Poza tym to nie jest wcale banalna robota!!

Są jakieś strony z waypontami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sciągnełem te waypointy w formacie .pwf i wkleiłem je do folderu WPTdefault czy jakoś tak i du*a nie działa! Włączyłem grę załadowałem serwer i botów nie ma!! Co jeszcze trzeba zrobic?? Bo ja juz nie wiem!! Pomocy!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aRo_O
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guardianator napisał:
Sciągnełem te waypointy w formacie .pwf i wkleiłem je do folderu WPTdefault czy jakoś tak i du*a nie działa! Włączyłem grę załadowałem serwer i botów nie ma!! Co jeszcze trzeba zrobic?? Bo ja juz nie wiem!! Pomocy!!

moze trzeba najpierw te boty dodac? :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiater
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2006

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo sciagnij zbot i po zabawie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Skype
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boty mam juz zainstalowane a mianowicie All in one coś tam. Zboty też mam ale na żadnej mapie nie moge ich dodać, tylko podboty są. Mapę assault upc też mam zainstalowaną i wszystko działa a waypoint tez mam i poprostu są ale jakby ich nie ma. Jak jestem juz na mapie Assault upc i chce dodać podbota to sie nie dodaje a jak nacisne na tylde gdziw wyskoczy mi konsola to jest napisane po angielsku że nie ma waipontów i bot nie może zostać dodany... ale przeciez waipont jest w folderze!!!! To jak to zrobić?? A zboty?? Co mi to da że je bede miał?? Ale mam je przeciez ale i tak nie działaj i tez nie wiem czemu! pomocy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EuGeN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2006

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstaluj sobie zboty według poradnika i będziesz mógł z nimi grać na każdej mapie...

Tylko najpierw usuń wszystkie inne boty, a najlepiej przeinstaluj cały serwer po czym instaluj zboty

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
wiater
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2006

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiater napisał:
albo sciagnij zbot i po zabawie...

EuGeN napisał:
Zainstaluj sobie zboty według poradnika i będziesz mógł z nimi grać na każdej mapie...

Tylko najpierw usuń wszystkie inne boty, a najlepiej przeinstaluj cały serwer po czym instaluj zboty

O to mi chodzilo^^.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Skype
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstalowałem jeszcze raz Zboty i uruchomiłem grę z danym parametrem (tak jak w poradniku napisano) no i działa, waypointy się zrobiły na assaultcie upc. Wychodzi na to że podboty mogą działać razem ze Zbotami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety to nie koniec problemów. Grając ze Zbotami zauważyłem pewien błąd, nie wiem czy ktoś też to zauważył.
W PodBotach wkurza mnie to, i nie wiem czy można to ustawic jakoś, że na mapach cs_xxx CT biora tylko po jednym zakładniku a normalne jest że bierze sie po 4 ( o ile tyle jeszcze stoi). Da sie to gdzieś ustawic?
Wracając do tematu tego postu, Zboty natomiast WOGÓLE NIE BIORĄ ZAKŁADNIKÓW! Mało tego! Na mapach de_xxx ten kto ma bombe to lata z nią po całej mapie i wogóle jej nie podkłada i albo zginie albo przeżyje. W ten sposób gra przeradza się w deathmatch a przecież głównym zadanem jest uratowanie bądź nie pozwolenie na uratowanie zakładników lub podłożenie bomby albo jej rozminowanie(ew. nie dopuszczenie do wysadzenia itd bo są jeszcze mapy as_xxx to już sie boje pomysleć co by sie działo...
Nie wiem ale da sie to gdzieś ustawić?? Niewiem jakiś skrypt albo coś?? I to samo do Podbotów, chociaż te jednak biora zakładników czy podsadzają bomby ale nie można z nimi grac na innych mapach. I tak źle i tak nie dobrze. Wie ktos jak sobie poradzic z tym problemem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory że tak nabijam posty ale stała sie rzecz dziwna. Wrzuciłem do folderu podbot plik z waypointem o rozszerzeniu .pwf (nie wiem ale wydawało mi sie że juz tam był). Nastepnie włączyłem cs'a ale normalnie (tak żeby nie grac na zbotach) i chciałem jeszcze cos pokombinować z tym waypointem, aż tu po załadowaniu patrze... a tu normalnie na cs_assault_upc sa podboty!! Zaczynam sie domyslac dlaczego wcześniej nie były widoczne waypointy do tej mapie!! Poprzedni plik z tymi waypointami nazywał sie: cs_assault_UPC.pwf a ten co teraz wrzuciłem: cs_assault_upc.pwf!! Widocznie duże litery nie są wczytywane i dlatego wcześniej waypointów, mimo iż były w folderze, to były niewidoczne ze względu na duże litery UPC.

Całe szczeście że sie udało bo zboty ZNACZNIE przegrywają z podbotami (all in one) chociazby dlatego że zboty nie biora zakładników i nie podkładają bomb itp. a jedynym ich plusem w stosunku do podbotów jess to że szybciej biegają chciałoby sie powiedzieć "zapylają" jak małe samochody. Podboty wygrywają bo np. mają więcej opcji, "gadają" poprzez czat, można zmieniac im nicki a dzwięki radiowe są wydawane normalnie tak jak ja to moge zrobić ( klawisze x,c,v) a nie tak jak w zbotach jakies okrzyki śmieszne chociaz nie jest to w sumie ąz takie złe - mozna sie pośmiać. Jeśli ktoś sie zastanawia jakie boty są najlepsze to tylko All in one PodBot!!

Podboty są inteligentniejsze,a zauważyłem to na przykładzie włśnie na assaultcie upc! Na tej mapie zboku po lewej stronie głównego wejścia do hangaru jest tajemne przejście, wywietrznik taki jak ten z dachu. Grając ze zbotami żaden z nich nie szedł ta drogą a grałem z nimi ok 30 minut. Jak włączyłem podboty to grając z nimi przez 5 MINUT skubane odnalazły tą drogę i poszły wywietrznikami (mówię tu o Counter Terroristach). Taki murek sobie znalazły że nawet ja nie wiedziałem o nim, a zboty? Nie wiedzą że nawet są zakładnicy czy to że bombe ma jeden z terro na plecach i lataja wkoło jak pajace.
Tylko PodBoty!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wilq^
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Paź 2006
Klan: Hmm..

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

google.pl <- wypointy do botow cs 1.6
_________________
przeczytaj dokladnie regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
popielasty
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lut 2006

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczekujesz od botów tego samego co od prawdziwych graczy... błędny tok myślenia...

pozatym po co prosisz o pmoc skoro sam sobie pomogłeś... musieli Cię zmusić do myślenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
oczekujesz od botów tego samego co od prawdziwych graczy... błędny tok myślenia...

Nie tego samego, ale chociaz takiej prostej rzeczy jak branie zakładników czy podkładanie bomb, a to robią podboty a nie zboty. Jak zbot np. lata naokoło miejsca podłożenia bomby i jej nie podłoży (jak ją ma) mimo że został tylko jeden CT to jest to wkurzające a podboty podkładają. Ale nigdy nie bedzie to taka sama graj jak z prawdziwymi ludzmi - ja nigdy takiemu stwierdzeniu sie nie sprzeciwiłem więc nie wiem skąd taki wniosek wysunełeś...

Cytat:
pozatym po co prosisz o pmoc skoro sam sobie pomogłeś... musieli Cię zmusić do myślenia?

Jakbym wcześniej znał odpowiedź to bym tu nie napisał a że problem udało mi sie rozwiązać samemu w trakcie jego rozwiązywania na Forum (no właściwie trudno nazywać to rozwiązywaniem...) to już nie moja wina... Poza tym czy ja prosiłem o pomoc po rozwiązaniu problemu?

Cytat:
google.pl <- wypointy do botow cs 1.6

Wpisz sam i zobaczymy czy znajdziesz bo na pewno nie! Dawalibyście jakies przydatne stronki a nie tylko link do google!

Bład i tak jest bo jak sie gra z podbotami np na cs_assault_upc to co chwila pojawia sie błąd Waypoint problem! No paths found! i nie wiem dlaczego. Na szczęscie nie przeszkadza to w graniu bo niby wszystko jest dobrze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury