www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
znów prosze o pomoc!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szyszka_kks
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Gru 2006

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 1:11 am    Temat postu: znów prosze o pomoc!! Odpowiedz z cytatem

teraz sprawa wyglada tak ze chcialbym aby mi pokazywalo to czy to jest osoba z mojego teamu czy tez wrog jakos wyraznie i najlepiej w prawym dolnym rogu!! prosba 2 to jak np w quake 3 ustawic, zeby bronie w trakcie zmiany ukazywaly sie po prawej stonie a nie na gorze...w ogole najchetniej to bym prosil o jakis wypass config:) ale wiem ze nie ma latwo i trzeba sie postarac:P dzieki:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 1:11 am    Temat postu:

Powrót do góry
Aim100procent
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Paź 2006
Klan: ^.-)

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Naucz sie rozpoznawać po wyglądzie!! A jak nie to jeszcze masz w opcji "Center Player Names".
2. A co? Przeszkadza ,że jest na górze? :> W takim razie bedzie przeszkadzać bo tego chyba nie da sie zmienić....
3. A co Ci da taki wypass config? Po co Ci? Ja Ci powiem: NIC. Sam zrób config, bo sam najlepiej wiesz co byś w nim chciał - proste.
_________________
Przeczytałem dokładnie regulamin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szyszka_kks
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Gru 2006

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 10:45 am    Temat postu: .. Odpowiedz z cytatem

rozpoznanie po wygladzie nie stanowi problemu! ale jak mapa jest slabo oswietlona np. dust czy assault no to nic nie widac...chyba ze pomozesz mi zmienic to w opcjach graficznych gry i po prostu rozjasnie ekran:) 2 widzialem to na jakims filmiki na youtuba stad wiem ze to mozliwe a spodobalo mi sie poniewaz tak gralem w quake III 3 chodzi mi o to by miec czyis config z fajnymi opcjami a klawiszologie ewentualnie zmienic dla potrzeb wlasnych..ja wiem ze to zmieszna prsoba ale config wiele ulatwia w tej grze...thx za pomoc:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kokosz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Paź 2005
Klan: .BIN

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasnosci ci trzeba ?? Prosze uprzejmie > http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=277&t=57 < Sciagasz odpalasz i rozjasniasz sobie obraz tak jak chcesz.

Co do .cfg zapraszam na > http://www.fpsbanana.com/scripting/search?qfield=scripts.name&qstring=fps < Tutaj masz podane rozne mozliwe rzeczy ktore mozna wsadzic do .cfg
Patrz tylko na te .cfg ktore pasuja do cs'a (1.6) i Cs:Cz, innych nie wsadzaj do .cfg

BB.
_________________
EEE WTF ?? Oo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szyszka_kks
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Gru 2006

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie za te strony!! sa wypas! tylko nie wiem dokladnie jak sie nie obsluzyc:P wypass naprawde dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury