www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Co to jest Promod?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> CSPromod
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JiHAD^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2006
Klan: .error.

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierniq napisał:
a co ma nam pasowac!?

No naprzykład to ze ktoś chce coś zrobić a nie tylko pi*rdolić smuty jak jest źle?
Pierniq napisał:
Przeciez to jest gowno!

Masz choć minimalne pojęcie o tworzeniu modów że takie coś wypisujesz? Pozatym to BETA!
Pierniq napisał:
To jest nie grywalne...

A próbowąłeś na tym grać mecza czy tylko wlazłeś na serv publiczny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 10:49 am    Temat postu:

Powrót do góry
Sajjeja
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2007
Klan: Szukam

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

`M@+ napisał:
gunstar napisał:
promod niegrywalny, tyle powiem...
... a tak ludzie z forum wychwalali, no i teraz macie. :/

po pierwsze to jest beta więc nie krytykuj, specjalnie na forum jest zalozony temat o bugach ktore mają byc poprawione, po drugie robi to inna grupa ludzi niz panowie z Valve.Miejcie pretensje do valve za zwalonego Source..Nie da się naprawic czegos co jest od początku zjebane.Po trzecie ten mod jest za darmo więc nie ma co narzekac.Krytykujesz? zrob cos lepszego.


od poczatku zjebany to jest twoj stary, jak masz kompa 900mhz i 256mb ramu to gl hf w 1.6

JiHAD^ napisał:

A próbowąłeś na tym grać mecza czy tylko wlazłeś na serv publiczny?


mecz*


cs:s i tak better od tego PM...
_________________
le le kum kum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
`M@+
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lip 2006

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sajjeja napisał:
`M@+ napisał:
gunstar napisał:
promod niegrywalny, tyle powiem...
... a tak ludzie z forum wychwalali, no i teraz macie. :/

po pierwsze to jest beta więc nie krytykuj, specjalnie na forum jest zalozony temat o bugach ktore mają byc poprawione, po drugie robi to inna grupa ludzi niz panowie z Valve.Miejcie pretensje do valve za zwalonego Source..Nie da się naprawic czegos co jest od początku zjebane.Po trzecie ten mod jest za darmo więc nie ma co narzekac.Krytykujesz? zrob cos lepszego.


od poczatku zjebany to jest twoj stary, jak masz kompa 900mhz i 256mb ramu to gl hf w 1.6

JiHAD^ napisał:

A próbowąłeś na tym grać mecza czy tylko wlazłeś na serv publiczny?


mecz*


cs:s i tak better od tego PM...

moj komp jest wart więcej niz zarobisz przez całe zycie.
Prostaku wez korepetycje dobrego wychowania.
_________________
Każdego Dnia Dziękuję Bogu Że Jestem (L)egionistą !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
gunstar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2007

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

`M@+: te wszystkie bugi widac na pierwszy rzut oka... a ten mod to dla mnie jakas kpina. jakas nedzna pre-alfa a nie beta (wiesz wogole co to oznacza??!)! niestety mania zostaniem pr0 ogarnela juz chyba wiekszosc graczy :/

skromnosc tez nalezy do jednej z etykiet dobrego zachwonia, twojego kompa mamy gdzies

Chcesz 1.6? Graj w 1.6... a nie bronisz czegos co nie ma przyszlosci...

PS: kolumna "Errors" w tabeli wynikow rozwalila mnie na calego :|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sajjeja
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2007
Klan: Szukam

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

`M@+ napisał:

moj komp jest wart więcej niz zarobisz przez całe zycie.


smiem watpic jezeli grasz w 1.6 mohaoheohehe xD <spadl z krzesla>
_________________
le le kum kum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ŁaweQ
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Kwi 2005

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, spokojnie, gdzie ja skrytykowalem to, co zrobili? Powiedzialem tylko, ze tego moda robiono 2 lata, a bug w postaci respawnu w scianie (IMO) nie jest jakos specjalnie trudny do usuniecia - dla tego, co to robi (nie znam sie na tym).

Jak widze takie bledy, moim zdaniem jest do zauwazalne niedopracowanie - aczkolwiek i tak nalezy sie szacunek tym, co to zrobili.

Rowniez uwazam, ze nie ma jakiejs wielkiej przyszlosci ten mod (nawet po wyeliminowaniu tych bledow)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
L3cHu91
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 24 Lis 2006

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poje... ? po co komu jakis promod ? Psuja gre ktora jest b.dobra :} Ludzie maja nasrane we łbach, nie widze przyszlosci dla tego czegos czego nie smiem sie nawet nazwac "modem". Bo wg. mnie mody sa po to zeby ulepszac gre a nie ja psuc xD

pozdro
_________________
Poszedł na zioło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gunstar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2007

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

L3cHu91 napisał:
Poje... ? po co komu jakis promod ? Psuja gre ktora jest b.dobra :} Ludzie maja nasrane we łbach, nie widze przyszlosci dla tego czegos czego nie smiem sie nawet nazwac "modem". Bo wg. mnie mody sa po to zeby ulepszac gre a nie ja psuc xD

pozdro


zazwyczaj mody sa po to, aby wykorzystac silnik do czegos nowego... niestety autorzy promod'a nie wykazali sie zadna pomyslowoscia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MeTeo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2006
Klan: netFrag

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może i ja wyrażę swoją opinię.

CSP wg. mnie ma przyszłość. 1.6 to przeszłość... Sam długo w niego grałem... Source jest grywalny ale jest po prostu inny... Do tego mój komp jest trochę słaby na source (mało fps). CSP to już co inne. Dużo więcej FPS'ów. Mapy są fajne (lepsze niż wersje source'owe) - mocno zbliżone do tych z 1.6. Daje to duży plus. Recoil - rewelacja. Kulki nareszcie latają prosto i z sensem... walisz kulami bądź krótkimi seriami? kulki lecą tam gdzie chcesz... W 1.6 niby jest podobnie ale ja się osobiście lepiej czuje w PM. Niby mam słabszego kompa a czuje, że gra mi działa płynniej niż 1.6... To skakanie... Mnie osobiście nie przeszkadza ;) Ale jednak jest zbyt łatwo więc lepiej to poprawić. Jest dodane strzelanie przez ściany (co brakowało mi w source). Jest to mój stary nawyk z 1.6 co znowu przychyla się na korzyść PM. Sposób kupowania jest po połowie... Jest tu pewien błąd z kupnem amunicji (jak grałeś to wiesz o co chodzi). Wg. mnie po poprawieniu kupowania, naprawienia bugu respa, i kliku innych bugów mapy (choćby WH na trainie) to będzie już to dobrze grywalne... a no i jeszcze skakanie... Ale z tego co widziałem, to forum jest pełne zgłaszanych błędów więc jak je poprawią z pewnością będzie dobrze. Promod ma szanse się wybić. I nie krytykujcie tego tak bo to jest beta! Beta to jest wersja wstępna która może zawierać błędy, a osoby które jej używają są betatesterami tak więc znalazłeś błąd? Zgłoś go. Nie podoba Ci się coś? Również to zgłoś (twórcy są stworzyć moda jak najbardziej pod gracza). Nie podoba Ci się w ogóle (co praktycznie jest nie możliwe skoro lubisz markę cs) to się nie udzielaj. Ja tam liczę na Promoda bo ile można patrzeć na 1.6... to już się staje powoli monotonne i nic nowego nie wnosi... Może stwierdzenie nie na miejscu ale - jeśli Ameryka umiała się przenieść to czemu nie Polska? Wiem, że tam chodziło o pieniądze ale nie wierzę, że by grali w coś co im kompletnie nie pasuje...


Pozdrawiam tych którzy tę treść zrozumieli.
_________________
[PL] CSGOniec.pl - s1.csgoniec.pl:27121

[PL] CSGOniec.pl [GunGame] - gg.csgoniec.pl:27025
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
tch
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Wrz 2006

PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyszla juz poprawka csp 1.01
_________________
chomik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze względu na kilka tematów, ku ułatwieniu ogarnięcia ich, dyskutujcie tutaj:
http://www.board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=72402

/close
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> CSPromod Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury