www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
cs czero deleted scens POMOCY!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bigi121
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Mar 2006

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 2:15 pm    Temat postu: cs czero deleted scens POMOCY! Odpowiedz z cytatem

Witam.mam problem z misja downed pilot, a dokladnie z zadaniem "Move on and locate pilots".Jak wybije wszystkich terro pozostaje mi do rozwalenia drzwi.Aby rozwalic te drzwi potrzeba tego detonatora.Gdzie znajduje sie ten detonator.Prosze o szybka odpowiedz
_________________
YEAHH!!! Lubie cs.BO kocham to co robie;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 2:15 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ANTonioTheBass
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 24 Gru 2006

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Przepraszam przedmówce za wtrącenie się w temat ;)

To mój pierwszy post na tym forum. W CSa gram od niedawna na niesteamowej wersji z paroma kumplami po sieci.

Ale ostatnio zanabyłem drogą kupną CS:Condition Zero wraz z dodatkiem DeletedScenes. Jak przedmówca zatrzymałem się w tej misji, jednak jestem kawałek dalej i znalazłem pierwszego pilota i jestem w takim pomieszczeniu, do którego dostałem się wysadzając mur (blisko takiej klitki gdzie przez siatkę strzelał czołg) i muszę mieć tam blowtorch (spawarke/palnik).

Gdzie to można dostać? Kumpel z oddziału nie chce ze mną tam iść a ja obszedłem już całą mapę.

Będę wdzięczny za pomoc :)

Pozdrawiam!

::piwko::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Toxic_Pomur
Moderator
Moderator


Dołączył: 11 Lis 2005
Klan: Counter-Strike.PL

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o stary gdyby nie to ze gralem w to 2 lata temu tzn w ds to bym wam powiedzial tak to musicie liczyc ze ktos to niedawno przechodzil ;/
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Angelos
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2006

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tą własnie gierkę DS przeszedłem 4 razy ale lecz juz zapomniałem takich miejsc ale przypomnę ;) Może podajcie jakieś fotki w których miejscach jesteście to może pomogę ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury