www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
krew ? help

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubosh
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Kwi 2006

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 3:43 pm    Temat postu: krew ? help Odpowiedz z cytatem

czy w cs:cz zawwsze jest tyle krwi ? wydaje mi sie ze wbilem na serwer na ktorym jest ustawiona duza ilosc krwi, wchodze na inny i dalej to samo. moze jest jakas komenda zeby tej krwi bylo mniej bo juz mnie to zaczyna denerwowac... prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 3:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ŁaweQ
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... jest normalna ilosc krwi ;).

na duzej ilosci serwerow ffa jest powiekszona ilosc krwi - zwlaszcza przy walnieciu w glowe.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kubosh
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Kwi 2006

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem, ale nie podoba mi sie to i pytam w zwiazku z tym czy jest jakas komenda lub cos innego na to aby sie tego pozbyc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stasiek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Cze 2005

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe w CS:CZ wszsytkie prawie servery FF@ maja wgrane takie bajery zeby zachecić graczy do gry.. chyab tylko tobie sie to nei spodobalo..

a wydaje mi sie ze nie ma komendy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury