www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Big problem z update Steam'a :|

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pr0fesoreK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2007
Klan: Executors

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 9:07 pm    Temat postu: Big problem z update Steam'a :| Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem ze steam'em, otoż gdy zainstalowałem steama zaczął mi się robić początkowy update steama...



Problem tkwi w tym, że update zatrzymuje sie przy 28%, 30%, 42% albo 60% (probowałem kilka razy) i sie wyłącza, włączam znowu leci od 0% dojdzie np. do 38% i znowu sie wyłączy :| Wyskoczył mi raz błąd tam gdzie na screenie pisze updating steam platfrom... "No Steam Connect FATAL Error" czy coś w tym stylu. Nie mam pojęcia o co chodzi, może to wina valve...
Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 9:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Toxic_Pomur
Moderator
Moderator


Dołączył: 11 Lis 2005
Klan: Counter-Strike.PL

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz steam ze strony steam ? czy od kogos z plyty bo jak z plyty te pierwsze steamy mialy to do siebie ze sie nie chcialy wlasnie ladowac ;/
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
pr0fesoreK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2007
Klan: Executors

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam steaminstall_full, z jakies stronki zassalem kiedys i zawsze tego steama instalowalem i all dzialalo, sciagnelem wczoraj steam ze strony steam to mi sie poczatkowy update zrobil, ale potem jak zassysalem gre ( condition zero ) to doszlo do 24% i dalej juz nie chcialo, tzn. update sie robil ( tranfer max 20kb/s o.0 ) ale stało na 24%, wiec sie wkurzyłem i odisntalowalem. Tera prubuje znowu s tym steamfullem, mzoe sie udaa...

btw. moze wie ktos gdzie moge zassac cs antloghy ?? bo tam slsyzalem sie robi nie znaczne update. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kimi150
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 25 Mar 2008

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz zassac ze strony www.redtube.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Glenroy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 25 Lis 2008

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kimi150 - to miał być żart??? jeśli tak to troszkę Ci nie wyszedł....
z neta anthology raczej nie zassiesz...osobiście proponuję półkę w empiku, albo cuś w te mańke.

btw. zanim odpalisz Steam spróbuj usunąć plik AppUpdateStats.blob jak to nie da rady to pobierz najnowszą wersję steamu ze steamcommunity.com

a tak jeszcze cuś. W anthology czy nie, update wychodzi ten sam do wszystkiego więc nie wiem czy to jednak takie nie znaczne update :P aha i tak dla informacji ogólnej, przy instalacjach, updatkach itp. itd. jeśli się coś zatnie powinieneś odczekać ok. 8min, dopiero po takim czasie możesz stwierdzić, że cuś się je#ło :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gorbi007
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Gru 2010
Klan: 26

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odwiedz ogrinalna strone steama i stamtad zassij
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury