www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dla zielonych [07.02.09]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:07 pm    Temat postu: Dla zielonych [07.02.09] Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!

Bardzo często "nowi" pytają się ciągle o to samo, a więc w tym topic’u postaram się Ich nieco oświecić...Być może ten "tutek" przyda się też tym bardziej zaawansowanym, aczkolwiek wątpię. Miłej lektury i powodzenia!

Spis Treści


1. Setup
2. Wiadomości na Chacie
3. Fast Buy Skrypt
4. Celownik
5. Licznik FPS’ów
6. Demka
7. Przydatne programy/rzeczy
8. LOW FPS
9. High Ping
10. Rate
11. Aliasing, Tworzenie skryptów, Cs: Source
12. Inne
13. Podsumowanie


1. Setup

Znalazłem na jakiejś stronce fajny skrypt do css ale nie wiem co z nim zrobić :( .


Są na to dwa sposoby, ale my zajmiemy się tylko jednym.

Najbardziej powszechny sposób to stworzenie pliku autoexec.cfg bądź userconfig.cfg w folderze "cfg", a oto jego domyślna lokalizacja:

Cytat:
C:\ProgramFiles\Steam\SteamApps\nazwa-twojego_konta\counter-strike source\cstrike\cfg


W celu stworzenia pliku autoexec.cfg bądź też userconfig.cfg tworzymy nowy dokument tekstowy w notatniku. Teraz otwieramy plik, który przed chwilą stworzyliśmy, przechodzimy do zakładki "Plik" i klikamy "Zapisz jako..".

Gdy już widzimy okno zapisu ustawiamy wszystkie ustawienia zapisu w ten sposób:

Click

Zapisujemy i gotowe, teraz możesz wrzucać swoje skrypty do pliku autoexec.cfg!

UWAGA!!! Ponadto, odrazu po stworzeniu pliku autoexec.cfg radzę wpisać komendę na włączenie konsoli. Dlaczego? A dlatego, że nie jedno krotnie Ci się przyda ;). A oto i ona:

con_enable 1


2. Wiadomości na Chacie

Chciałbym, by po naciśnięciu klawisza, np. "p" wyskakiwała wiadomość do wszystkich "Siema all".


Nic trudnego. Najpierw musisz odnaleźć plik autoexec.cfg i otworzyć go za pomocą notatnika

Następnie wpisujesz taką komendę:

Cytat:
bind "p" "say Siema all"


I zapisujesz plik. Teraz gdy włączysz grę i naciśniesz klawisz „p” zostanie wysłana wiadomość do wszystkich, którzy grają na tym samym serwerze co Ty „Siema all”.

A co jeśli chciałbym wysłać taką samą wiadomość, ale tylko do swojego teamu?

Wystarczy tylko dodać do say końcówkę _team. Tak więc:

Cytat:
bind "p" "say_team Siema all"


Oczywiście zamiast Siema all można dodać coś innego, np. B00M HeAd Sh0T!!!
Wtedy by to wyglądało tak:

Cytat:
bind "x" "say B00M HeAd Sh0T!!!"


Teraz po naciśnięciu klawisza "x"zostanie wysłana wiadomość na chat, która będzie brzmiała "B00M HeAd Sh0T!!!"


3. Fast Buy Skrypt

Chciałbym mieć w swoim configu taki skrypt, który umożliwi mi kupowanie kilku rzeczy naraz, tzn. po naciśnięciu jednego klawisza. Np. pod F6 chciałbym mieć kupowanie m4/ak47, kamizelkę, defa i granata.


Proste jak budowa cepa! Otwieramy swój config i wpisujemy:

Cytat:
Bind "F6" "buy vesthelm; buy vest; buy ak47; buy m4a1; buy defuser; buy hegrenade"


Zapisujemy I gotowe. Od teraz gdy wciśniesz F6 na spwanie kupisz m4 (ct) bądź ak47 jeśli jesteś w terro (zauważ iż umieściłem w skrypcie dwie bronie – jedną kupisz tylko w ct, drugą tylko w terro).

No dobra, ale skąd wziąć wszystkie nazwy broni do css i skróty do klawiszy na klawiaturze?


Np. z boarda, na którym właśnie jesteś:

Click


4. Celownik

Chciałbym mieć mniejszy celownik (mniejszy od small), jak to zrobić?

Wklejasz do swojego configa komendę

Cytat:
cl_crosshairscale "wartość"


Im większa wartość tym mniejszy celownik ;]

No dobra, ale co zrobić by celownik podczas strzelania się nie ruszał?

Cytat:
cl_dynamiccrosshair "0"


A jak zmienić kolor celownika bez potrzeby wchodzenia w opcje?

Cytat:
cl_crosshaircolor "wartość"


Inna wartość = inny kolor celownika


5. Licznik FPS’ów

Chciałbym mieć po prawej stronie monitora licznik fps’ów. Jak to zrobić?


Cytat:
net_graph "3" - wygląd licznika fps’ów, liczba od 1 do3, najczęściej jest używana trójka


Cytat:
net_graphpos "3" – Po której stronie monitora ma być licznik fpsów,


Cytat:
3 = Po lewej
2 = Na środku
1 = Po prawej stronie


Fajnie, ale zauważyłem iż moich FPS’ów jest bardzo mało, czy da się coś z tym zrobić?

Oczywiście, ale o tym później ;)



6. Demka

Kumpel przysłał mi demko do obejrzenia, ale nie wiem co z tym zrobić :(


Najpierw musisz zacząć od zainstalowania demka w source. W tym celu wchodzisz do katalogu „cstrike” i tam wklejasz swoje demko/demka. Następnie uruchamiasz Counter Strike’a, otwierasz konsolę i wpisujesz:

Cytat:
Playdemo nazwadema.dem


bądź też po prostu wciśnij shift + F2 i załaduj demo!

I możesz oglądać :P


No, właśnie o to mi chodziło. A co trzeba wpisać ażeby rozpocząć nagrywanie swojego dema??

Podczas gry wpisujesz w konsoli:

Cytat:
record nazwadema


Kiedy będziesz chciał zakończyć nagrywanie należy wpisać w konsoli

Cytat:
stop


Super! Ale mam problem ;| Gdzie mogę znaleźć to moje demko??

W katalogu cstrike ;)


7. Przydatne programy/rzeczy


Polskie radio w css

Pewnie nie wielu wie, że coś takiego istnieje. A dla tych co nie wiedzą mówię stanowczo – TAK. Znalazłem w Internecie dwa polskie radia do cs’a. Formalnie są one przeznaczone do Cs 1.6, ale byłem tak zaekscytowany tym „ulepszeniem”, że musiałem sprawdź czy będą działać w Css. No i co? Działają.

Jedno z radyjek jest normalną przetłumaczoną wersją z angielskiego na polski (tej nie testowałem ponieważ druga wymiata :P)

Druga, według mnie rządzi!!! Jest to tzw. Radio 4Fun, polecam tą wersję zainstalować :D .



Instalacja jest dość prosta, najpierw rozpakowywujemy wybrane przez siebie radio. Następnie całą zawartość wrzucamy do folderu „sound”. A oto jego domyślna lokalizacja:

Cytat:
C:\ProgramFiles\Steam\SteamApps\nazwa_Twojego_konta\counter-strike source\cstrike\sound


W przypadku radia Fun trzeba coś poprawić. Mianowicie folder „radio” powtarza się w wypakowanych plikach dwa razy, należy zostawić tylko jeden tak, aby lokalizacja twoich dźwięków radiowych wyglądała miej, więcej tak:

Cytat:
C:\ProgramFiles\Steam\SteamApps\nazwa_Twojego_konta\counter-strike source\cstrike\sound\radio\Tutaj_są_dźwięki_radiowe


Natomiast w radioPL – normal należy utworzyć folder “radio” I do niego wypakować całą zawartość spakowanego pliku radioPL – normal.

Mam nadzieję iż Wam też się będzie podobać :D .


CSSstrat 4.00

CSSstart jest programem do tworzenia taktyk. Ale oczywiście nie zwykłych. Za jego pomocą możemy stworzyć filmik, na którym będzie ukazany przebieg akcji, kto co robi w danym momencie, i jak taktyka powinna być wykonana. Na koniec zapisujemy nasz „twór” jako filmik (z tego co pamiętam AVI) i możemy go oglądać do woli np. w Windows Miedia Player’ze


Menu Generator
VGUI Generator

Za pomocą tych dwóch programów możemy co nieco odmienić naszego „Sorsika”.
Dzięki Menu Generator będziemy mogli dodać/usunąć dane opcje z naszego menu.
Z kolei dzięki VGUI Generator będziemy mieć przyjemność „kolorowania” naszej gry. A mianowicie dzięki niemu możemy pozmieniać kolory tabelek, konsoli i tym podobnych.
Są to bardzo przyjemne, i użyteczne programy. Niestety ja o mało depresji przez nie dostałem :P .


HLSW

Szukasz programu, dzięki któremu nie będziesz musiał wejść w daną grę by sprawdzić ile osób jest na serwerze/ kto gra / jaka jest jego konfiguracja? Szukasz programu, który zapamięta Twoje ulubione serwery nawet po formacie? Programu, który obsługuje takie gry jak Css, Cs 1.6, Quake, Unreal Tornament? Programu, do zdalnego sterowania serwerem za pomocą rcon? Już nie musisz! To wszystko oferuje HLSW! Wystarczy go ściągnąć i się zarejestrować!


8. LOW FPS

Często pojawiają się pytania w stylu „czy można wycisnąć z tego sprzętu coś więcej?” Owszem, stosuje się do tego wszelkiego rodzaju tzw. High-FPS’y. Są to Configi, które mają na celu zwiększenie ilości fps’ów podczas gry. Oczywiście nie ma nic za darmo. Configi te obniżają jakość gry, wyłanczają niepotrzebne opcje i ustawienia, które „zżerają” FPS’y. Można znaleźć ich wiele, także na tym forum.

Kilka z nich znajdziecie tu:

Click

Oprócz High-FPS’ów znajdziecie tam też wiele często poszukiwanych skryptów i innych badziewi, które nigdy Wam się podczas rozgrywki nie przydadzą (sami się o tym wkrótce przekonacie).

Parę, bardzo cenionych przez wielu graczy znajdziesz też na stronie Pana Insekta. No ale cóż, nie zastąpi Wam czyjś Config swojego :P .

Link na stronę Insekta:

Click

A jeśli jesteś na tyle szalony możesz spróbować mój przestarzały config, który od chwili swojego „wydania” nie był aktualizowany.

Click


-------------------------------------------------------------------------


[UPLOAD 20.05.2008r.]

Już wcześniej poruszałem ten temat, ale niestety nie napisałem tam nic ciekawego :P . Dlatego też chciałbym jeszcze raz coś o tym napisać.

Dużą rolę w ilości klatek odgrywa rozdzielczość na jakiej gramy jak i drirecx, jakiego używamy.

No cóż, łatwo się domyślić, że im większa rozdzielczość, tym lepsza grafika, no ale niestety mniej fps :/ . Podobnie sprawa wygląda z directx, im nowszy, tym bardziej „pochłania” nam komputer.

DirectX w grze nie trudno jest zmienić, odpowiada za niego komenda mat_dxlevel.
Aby wybrać któregoś, z oferowanych przez Source dx’ów należy wprowadzić odpowiadający tag danemu direcx’owi. Tak więc, by wybrać np. directx 7.0 należy wpisać następującą komendę:

Cytat:
mat_dxlevel 70


Lista komend do pozostałych dx’ów wygląda następująco:


Cytat:

mat_dxlevel 70 – DirectX 7.0
mat_dxlevel 80 - DirectX 8.0
mat_dxlevel 81 - DirectX 8.1
mat_dxlevel 90 - DirectX 9.0
mat_dxlevel 91 - DirectX 9.1
mat_dxlevel 95 - No I tutaj mam problem z jego rozszyfrowaniem, w każdym bądź razie Source rozpoznaje go jako „DirectX 9.0+”


Osobiście dla „low-fps’owiczów” polecam granie na dx 7.0, ponieważ ma najlepszą wydajność z pośród tych wszystkich. Gdzie nie gdzie czytałem o tym, ze po wpisaniu mat_dxlevel 60 da się również grać na dx 6, no ale cóż, chyba nie chcemy by Source wyglądał gorzej od 1.6 :P .


Bardzo przydatną sprawą są także high fps’y, o których pisałem już wcześniej. Jeśli gracie tylko na ffa, to możecie sobie spokojnie zainstalować taki config, i cieszyć się kilkoma klatkami więcej. Ale jeśli gracie w ligach, typu ESL, no to cóż, tutaj pojawia się problem, ponieważ regulamin ESL ma swoje wytyczne dotyczące ustawień Source, które mogą być zbyt wymagające dla słabych maszyn.

No cóż, w kwestii configów bardzo na rękę poszedł mi Midkam, który stworzył temat z „zbiorem high fps’ów”, jak i innych configów. W tym momencie, nie pozostaje mi nic, jak podać link do tego tematu :P . A oto i on:

Click

Jeśli Jesteście prawdziwymi fanami grzebania się w configach, a możliwość zmieniania danych ustawień w opcjach Wam nie odpowiada, na pewno przydają Wam się następujące komendy:


Cytat:

mat_picmip "0" - texturequality = HIGH
mat_picmip "1" - texturequality = MEDIUM
mat_picmip "2" - texturequality = LOW

r_rootlod "0" - modelquality = HIGH
r_rootlod "1" - modelquality = MEDIUM
r_rootlod "2" - modelquality = LOW

mat_forceaniso "0" - anisotropic filtering OFF
mat_forceaniso "2" - 2x anisotropic filtering
mat_forceaniso "4" - 4x anisotropic filtering
mat_forceaniso "8" - 8x anisotropic filtering
mat_forceaniso "16" - 16x anisotropic filtering

mat_antialias "0" - antialiasing OFF
mat_antialias "2" - 2x antialiasing
mat_antialias "4" - 4x antialiasing
mat_antialias "6" - 6x antialiasing

r_shadowrendertotexture "0" - shadow details = LOW
r_shadowrendertotexture "1" - shadow details = HIGH

mat_reducefillrate "1" - shaderquality = LOW
mat_reducefillrate "0" - shaderquality = HIGH




mat_hdr_level "0" - HDR-Effects OFF
mat_hdr_level "1" - BLOOM - HDR with Bloom Effects
mat_hdr_level "2" - FULL - HDR wuth full Effects

mat_hdr_enabled "0" - High Dynamic Range-Rendering OFF
mat_hdr_enabled "1" - High Dynamic Range-Rendering ON

mat_colorcorrection "0" - ColorCorrection OFF
mat_colorcorrection "1" - ColorCorrection ON

r_shadows 0 - deactivates all shadows
r_shadows 1 - activates all shadows

r_3dsky 0 - 3D-Skybox OFF
r_3dsky 1 - 3D-Skybox ON

r_renderoverlayfragment "0" - Overlaydecals OFF
r_renderoverlayfragment "1" - Overlaydecals ON



-------------------------------------------------------------------------


Mam problem, otóż, kiedy gram w Source, samochody, postacie I bronie mają na sobie taki, jakby „sylikon”… O co chodzi? Co zrobić, aby było wszystko okay ?

Wystarczy wpisać w konsoli następującą komendę:


Cytat:
mat_specular 0


I gotowe!


9. High Ping

Mam duży ping, mimo to, że dzień wcześniej było wszystko w porządku . Pomóżcie 

Niestety i tak się zdarza :/ . Jeśli posiadasz Internet z Telekomunikacji Polskiej (Neostrada), no to niestety będziesz musiał pocierpieć jakiś czas, ponieważ TP przeprowadza ciągle jakieś modernizacje i inne pierdoły, a Internet i tak nie chodzi tak jak trzeba :P .

Jeśli jednak to nie wina dostawcy Internetu to przyczyny mogą być inne. Najczęstszym powodem high-pingów są wirusy. Sam nie jedno krotnie tego doświadczyłem. Niestety, jeśli komputer jest mocno zamulony przez to dziadostwo, to nawet anty wirus tego nie wykryje (miałem nie przyjemność tego doświadczyć :/ ). W takim wypadku pozostaje nam format, co zazwyczaj pomaga.

Jeśli jednak dopiero kupiłeś Cs’a i masz takowe pingi przyczyną może być – kablówka. Według tego co przeczytałem w Internecie kablówka kompletnie się nie nadaje to rozgrywek online, i w takim wypadku polecam zmianę dostawcy Internetu.

Często pojawiają się też inne przypadki wysokich pingów, ale to są przypadki bardzo rzadkie, więc nie warto o nich pisać.


10. Rate

Co to „rate” i jak je zmieniać?

No cóż, jako admin pewnego publicznego serwera nie jedno krotnie spotkałem się z „osobami”, które kompletnie nie wiedziały o co się rozchodzi, kiedy prosiłem je o zmianę ratów. No cóż, jeśli Jesteście wśród Nich to naprawdę Wam współczuję. W większości wypadków, admini mają po dziurki w nosie takich Panów, i po prostu wyrzucają Ich z serwera. Jeśli jednak traficie na miłego, i cierpliwego admina lub gracza, który Wam to wyjaśni to macie ogromne szczęście :P . By uniknąć ciągłego tłumaczenia napiszę Wam „ o co biega” .

Chodzi o trzy komendy:


Cytat:

Rate 25000
Cl_cmdrate 100 (bądź 66, chodź najlepiej jest mieć 100, bo jak serw z tickiem 66, to i tak admin do was się nie powinien przyczepić)
C_updaterate 100 (tak jak wyżej)


Dlaczego te komendy są takie ważne, i dlaczego możemy popsuć innym graczom grę mając źle te komendy ustawione?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Komendy te, odpowiadają za ilość przesyłanych danych między klientem a serwerem. Kiedy ilość ta, jest zbyt mała inni gracze widzą nas, jak byśmy mieli wysoki ping, bądź lagi (ogólnie mówiąc stajemy się ciężko trafialni). Możemy to sprawdzić wchodząc z kolegą na serwer i wpisując te komendy, ale z następującymi tagami:


Cytat:

rate 1
cl_cmdrate 1
cl_updaterate 1



I po prostu zacząć grać. Ogólnie bardzo nie lubię graczy, którzy psują innym graczom zabawę w ten sposób i bez wahania takim delikwentom daję bana.

Jak sprawdzać rate?

No cóż, na serwerach publicznych może robić to tylko admin… Na niektórych serwerach można się spotkać także z modem, nazywającym się bodajże Ace Rate, który wyświetla na początku rundy na czacie nicki graczów ze złymi ratami, i podaje wartość źle ustawionych komend. Jeśli trafimy na serwer z zblockiem możemy użyć komendy


Cytat:
zb_netinfo


by sprawdzić rate.


11. Aliasing, Tworzenie skryptów, Cs: Source

Alias


Co to jest?

Definicja:

Cytat:
Alias - 1. to alternatywna nazwa służąca do identyfikacji obiektów, ludzi itp.
Zwykle z aliasem związana jest funkcja polegająca na skróceniu i uproszczeniu nazewnictwa.
2. Komenda systemów Unix która umożliwia zastąpienie ciągu zadań jedną komendą.

(Wikipedia.pl, Alias)


Po co mi to?

Aliasy są bardzo przydatne przy tworzeniu wszelkiego rodzaju skryptów. Niektórych kombinacji nie dało by się w ogóle zrobić bez
użycia aliasów (dotyczy to głównie nie legalnych skryptów, np. Bunny Hope Script, Burst Fire Script itp.).

Najprostsza budowa opcji alias.

Cytat:
alias "nazwa" "komenda"


*(Aby wylistować wszystkie nasze "aliasy" wystarczy w konsoli wpisać komendę "alias")

Przykładowy alias na zmianę nicka po przez jedną, krótką komendę w konsoli:

Cytat:
alias "tag" "name [TAG] Nick"


*(po wpisaniu w konsoli komendy "tag" nick zostanie zmieniony na [TAG] Nick).

Tworzenie skryptu, na zmianę nicku po między jednym a drugim za pomocą jednego klawisza.

Do stworzenia tego skryptu potrzebujemy trzech komend "alias".
Pierwszy będzie służył do zbindowania, zaś pozostałem dwa do zmiany nick'a.

Budowa skryptu:

Cytat:
alias "nick" "nick2" - alias służący do zbindowania
alias "nick2" "name Pierwszy_nick; alias nick nick3" - Dzięki tej składni alias służący do bindowania zmienia swą wartość na alias z nickem drugim
alias "nick3" "name Drugi_nick; alias nick nick2" – Podobnie jak wyżej, z tym że w tym wypadku alias zmieni swą wartość na alias z nickiem pierwszym


Teraz nasz skrypt wystarczy zbindować na wybrany klawisz!

Cytat:
bind "klawisz" "nick" - Wpisujesz nazwę klawisza, na którym skrypt miałby być zbindowany.


*(pamiętaj, aby każdą komendę / składnię komend oddzielać średnikiem ( ; ))

Skrypt, aktywujący daną komendę gdy wciskamy klawisz, a po puszczeniu jest ona dezaktywowana.

Do stworzenia takiego skryptu również będziemy potrzebowali "aliasów". Do przykładu użyję komendy net_graph 3.

Skrypt wygląda tak:

Cytat:
alias "+ngraph" "net_graph 3"
alias "-ngraph" "net_graph 0"
bind "klawisz" "+ngraph"


Cały skrypt wygląda dość prosto. Cała tajemnica jego przydatności tkwi w "+", którego zawartość jest aktywna podczas wciskania klawisza i "-", który dezaktywuje komendę, w tym wypadku net_graph 3 (zauważ, że w aliasie z minusem musi znajdować się komenda dezaktywująca, w tym wypadku jest to net_graph 0, jest to wymagane by skrypt działał prawidłowo).

Chciałbym mieć skrypt, który kupuje mi granat (jeśli jestem na respie) po czym go wybiera.

Do tego można użyć bindu, ale my zrobimy to za pomocą aliasu.

To wygląda tak:

Cytat:
alias "buy_use" "buy hegrenade; use weapon_hegrenade"
bind "klawisz" "buy_use"


A w bindzie będzie wyglądało tak:

Cytat:
bind "klawisz" "buy hegrenade; use weapon_hegrenade"


*(Pamiętaj, jeśli chcesz by po wybranym klawiszem była wybierana dana broń musisz przed nazwą broni postawić "use weapon_")

Różnicy w działaniu nie ma, ale ja zawsze posługuję się aliasami, nie wiem czemu . Może dlatego, że to ładniej wygląda <lol2> .


12. Inne

Skąd wziąć skiny do css, dużo skryptów, i w ogóle żeby było tego tak dużo że się najem do syta?!


fpsbanana.com

lub też:

google.pl – Najlepszy przyjaciel człowieka

albo poszukaj na tym boardzie, no cóż, ja zawsze powtarzam – wyszukiwarka nie gryzie :P.

Przydatne Linki:

counter-script.net - Tłumaczyć chyba nie muszę (ale lepiej to zrobię bo zdarzają sie przypadki o naprawdę niskim IQ ) Skrypty do Csa, komendy i inne pierdoły, których przeczytanie i poznanie zajmie Wam troszku czasu .

steampowered.com - Steam (tylko dla wprawnie posługujących się w języku Angielskim). Myślę, że lepszego support do Sourca nigdzie nie znajdziecie...


13. Podsumowanie

No cóż , na razie to tyle. Na koniec chciałbym tylko jeszcze polecić mały poradnik plebsa, który z niewiadomych mi przyczyn, nie został przyklejony  (dzięki myg0t, że tym się zająłeś) . Chłopak się napracował i zero pochwały za pracę :P .

A oto i on:

Click
Znajduję się tam sporo informacji o bugach Csa, i innych rzeczach, które mogą się Wam kiedyś przydać.


Życzę Wszystkim dobrej zabawy, grając w Cs: Source, i powodzenia w czasie „walki” :P


Narq!

PS. Jeśli macie jakieś pomysły, dotyczące kontynuacji tego poradnika i rozszerzania go o inne problemy to proszę o info na pw :) .



Ostatnio zmieniony przez DziQ WiecznY Łowca dnia Pon Sty 17, 2011 5:30 pm, w całości zmieniany 35 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
arekrulez
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Lut 2007

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko :) Myślę że przyda się wielu osobom 8)
_________________
;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

THX ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alfa328
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lip 2006

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję przykleić ten temat. Przyda się na przyszłość. ;)
_________________
-Synku, tylko uważaj na przejściu przy szkole!
-Grozisz mi?!
:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Głodny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2004

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo, oby więcej takich poradników, bo przecież nic tu o tym CS:S nie ma. Oczywiście przyklejam. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze cudzyslowy poprawcie, bo niektore sa znakami specjalnymi i jak ktos skopiuje na zywca to mu nie zadziala.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawione ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Głodny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2004

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem drobny błąd - "rekord nazwadema" - powinno być "record". A tak ogólnie to dobrze by było jakbyś rozszerzał ten temat. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thx, już poprawiłem. Niestety narazie nie mam czasu, wiesz - koniec roku szkolnego. Jak znajdę wolną chwilę to się pomyśli :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ru$
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Lut 2007

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 10:52 pm    Temat postu: Czity -WTF.... Odpowiedz z cytatem

Siemka all... Mam takie pytanko ze wzgledu na to ze nie wiem czy to mozliwe ale... Mozna aktywowac czit podczas gry i w trakcie tej samej rozgrywki je zdeaktywowac? Cos jak sensitywity myszki ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 1:08 pm    Temat postu: Re: Czity -WTF.... Odpowiedz z cytatem

@ru$ napisał:
Siemka all... Mam takie pytanko ze wzgledu na to ze nie wiem czy to mozliwe ale... Mozna aktywowac czit podczas gry i w trakcie tej samej rozgrywki je zdeaktywowac? Cos jak sensitywity myszki ?


lol, wiesz o czym piszesz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ru$
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Lut 2007

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 7:31 pm    Temat postu: no właśnie... Odpowiedz z cytatem

No wlasnie nie bardzo bo czity sa mi calkiem obce dlatego pytam.... Jezeli palnąłem głupstwo to sry,ale chcialbym wiedziec ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Siwus
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Lut 2007
Klan: TVP

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palnąłeś głupstwo i lepiej teraz nic na boardzie nie pisz przez miesiąc.
Ochłoń.
_________________
Cytat:
a ramow ultra hyper mega bang bang grom swat delta team bujakasza nie bylo ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no, bo może źle zrozumiałem. Chcesz, abym ci przekazał wiedzę, abyś mógł potem ją użyć (czitować) ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ru$
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Lut 2007

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 7:50 pm    Temat postu: No żle zrozumiales.... Odpowiedz z cytatem

Chcialbym tylko wiedziec czy ten kolo naprawde byl az tak cholernie dobry czy mial az tak fartowny dzień... Na aztecu wyskakuje za drzwi z awp i wali mi heda i zeby bylo smieszniej nie od strony mostu-z tych drugich drzwi... Nie chce szczegolow na temat "jak uzywac czitow" bo to moim zdaniem prostactwo i wiocha na maxa. Gdyby bylo to przewidziane to byloby w opcjach ;P Jak chca czitowac to na offline a z wspolnej gry wynocha...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury