www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Slychawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WarCry
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 21 Kwi 2004

PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No za tydzien bede juz mial sb audigy2 jakiegos. Obecnie mam sb live 5.1
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 3:22 pm    Temat postu:

Powrót do góry
c.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2004

PostWysłany: Sob Cze 11, 2005 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imho
SB Live 5.1 wystarczy, dla słuchawek do 150 zł. Co do tych Logitechów czytałem kilka opini, wyglądają na porządne słuchawki, ale mankamentem jest to, że mają otwarte muszle, dlatego dźwięki z zewnątrz nie będą tłumione.
Ja osobiście mam Icematy Siberie, jestem z nich w pełni zadowolony.
Możesz jeszcze pomyśleć o Sennheiserach z serii PC, lub Philipsach. Wcześniej miałem Philipsy SBC HP 550, były bardzo popularne, m.in. NiPy na takich grały, ale porównująć je do moich Icematów wypadają blado.
Jak coś moze dorzucić trocę kasy i kupić właśnie Ajsmaty, albo dorzucić jeszcze trochę i kupić Sennheiser'y PC 150, albo PC160, albo poczekać troszkę, dorzucić i wziąść Steel Sound 5H.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kolos89
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2004
Klan: =Szl4Ht4#

PostWysłany: Nie Cze 12, 2005 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak , Logitech to dobra forma, maja git glosniki , sam uzywam Z3 , ale sluchawki , hmmm ... wole Platronicsy , Audio90 , ludzie mowia ze to progrejmerski szit , ale naprawde fajnie sie spisuja , wygodnie leza , jakosc tez jest super , no i moje sa wtrzymale :P
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury