www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[PL] Pimp My Aim [Tr-100] @ cs.grandhost.pl
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
0TT0
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 01 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 10:20 am    Temat postu: [PL] Pimp My Aim [Tr-100] @ cs.grandhost.pl Odpowiedz z cytatem

[PL] Pimp My Aim [Tr-100]
IP: 213.239.221.153:27015 lub s13.grandhost.pl (jak kto woli )
Typ servera: FFA
Sloty: 14 [+1 reserved]
Tickrate: Tak jak u góry badz w temacie postu...[Tr-100]
Rekrutacja Adminow!! Chcesz byc Adminem? - Graj na serverze i napisz podanie na forum!
~~~~~~~~
Pluginy:
Mani Admin Plugin 2006 ver. 1.2BetaR VSP
Metamod Source v. 1.4.1.400
Admin ESP Source v. 1.2
Mattie's EventScripts v. 1.5.0.170
Blacklist--> www.cssource.pl
Ranking graczy--> www.statystyki.cs.grandhost.pl
~~~~~~~~
Ustawienie Serwera:
~ mp_friendlyfire "1"
~ mp_startmoney - 800$
~ mp_freezetime - 3sec
~ mp_friendlyfire - on
~ mp_c4timer - 30sec.
~ mp_autokick - 1
~ mp_friendlyfire - 1
~ mp_timelimit - 20min
~ mp_autoteambalance - 1
~ mp_friendlyfire - 1
~ mp_roundtime - 2min
~ sv_alltalk - 0
~ sv_gravity - 800
~ sv_pausable - 0
~ sv_cheats - 0
~ sv_timeout - 300
~~~~~~~~
Zapraszamy do grania na serverze a takze do odwiedzenia:
Forum servera - www.forum.cs.grandhost.pl
Strony servera - www.cs.grandhost.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 10:20 am    Temat postu:

Powrót do góry
mkraw
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Cze 2006

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do gry na serwerku oraz do rejstracji na forum i na stronie. Dla stałych bywalców adminy i zarezerwowane sloty czekają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ssjshogo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Kwi 2007

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam nietypowe mapy są typu: na kolty, na avp,itp.
są terz standardowe server jest po polsku,miła atmosfera .
jest tryb specjalnie dla pro graczy[na kosy zabieranie kasy]
dodatkowo istnieje morzliwość zagrania na mapie np na kolty ,na same kosy.fajnie sie terz gra na mapie avp typu[bez zooma i kosy] som niezłe emocje oraz jaja :) ogulnie przyjemna atmosfera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shyne
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Cze 2007

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up jak jestes adminem to nie dziwne ze polecasz.

ja ogolnie nie polecam servera. gra tam rozwydrzona dzieciarnia ktora strzela po swoich i piszczy przez mikrofon.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RaaDeeK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2006

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny serwer, ale zaloze sie ze admina nie dostane nawet jakbym byl stalym bywalcem :)
_________________
Feel free to say -=NO=-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiak
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2007

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ssjshogo napisał:

"terz" "avp" "som" "ogulnie"


Bardzo inteligentni admini tam SĄ to widać :P Mimo tak imponującej reklamy nie skorzystam :D
_________________
Przeczytałem i dostosowałem Podpis ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shyne
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Cze 2007

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiak napisał:
ssjshogo napisał:

"terz" "avp" "som" "ogulnie"


Bardzo inteligentni admini tam SĄ to widać :P Mimo tak imponującej reklamy nie skorzystam :D


poczytaj forum servera albo jego posty.. ten admin ma 20lat+ i kaleczy tak j.Polski ze az sie przykro robi :/ . Dla mnie na boardzie powinien dostac bana bo to wstyd dla Polski ze osoba ktora ma skonczone 20 lat pisze ktury a nie który ;|
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiak
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2007

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shyne napisał:
Misiak napisał:
ssjshogo napisał:

"terz" "avp" "som" "ogulnie"


Bardzo inteligentni admini tam SĄ to widać :P Mimo tak imponującej reklamy nie skorzystam :D


poczytaj forum servera albo jego posty.. ten admin ma 20lat+ i kaleczy tak j.Polski ze az sie przykro robi :/ . Dla mnie na boardzie powinien dostac bana bo to wstyd dla Polski ze osoba ktora ma skonczone 20 lat pisze ktury a nie który ;|


No to drodzy koledzy :P Za dużo css a za mało nauki :) Ja mam 17 i nie popełniam takich banalnych błędów :P
Shyne zgadzam się z Tobą w 100 %. Pozdrawiam ;)
_________________
Przeczytałem i dostosowałem Podpis ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ssjshogo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Kwi 2007

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi hornecie[Shyne] ty straciłeś adma na tym serverze zanim ja się na nim pojawiłem .klnołeś wyzywałeś oraz rozdawałeś bany za to że cie killneli a boli cie to że dałem ci 2 bany [jako jedynej osobie] pierwszy na 5 min za kulture oraz kozaczenie drugi na 30 min za powturke z kulturom oraz przeginanie pały zainteresowanych zapraszam na forum servera tam na scenerach wszystko widać
http://www.cs.grandhost.pl/forum/viewtopic.php?t=7&sid=8d64eaf3caa12d05e2ec63f3f7cdffc7
http://www.cs.grandhost.pl/forum/viewforum.php?f=3&sid=8d64eaf3caa12d05e2ec63f3f7cdffc7


Ostatnio zmieniony przez ssjshogo dnia Czw Lip 26, 2007 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mkraw
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Cze 2006

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn. tak powiem krótko shyne=Hornet miałeś tam adma prawda ale go straciłeś z kilku powodów po pierwsze sam piszczysz przez mikrofon mimo że kiedyś mówiłeś że masz lat 18 czy 19 a po drugie po straceniu adma zmieniłeś nicka na Shyne i zacząłeś się ubiegać znowu o adm na serwie (co świadczy twój post na forum) mimo że piszesz wyżej że serwer nie polecasz ale twoje posty są bez sensowne jak ty więc dzieciom trzeba ustępować. A po trzecie jak wejdziesz na serwer i znowu będziesz kozaczył do adminów mówiąc że stracą prawa adm itp to masz perma to tyle ode mnie dzieciom mówimy NIE

Ostatnio zmieniony przez mkraw dnia Czw Lip 26, 2007 1:04 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
twilight
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Kwi 2006
Klan: o 17 w tvp

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja Cię zapraszam do słownika języka polskiego. Wychodzi na to, że kolejnym serwerem rządzi dzieciarnia :/
_________________
twilight kicked and banned
Boardowiczu! Powiedz trolom, żeśmy tu zostali zbanowani, wierni ich prawom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mkraw
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Cze 2006

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twilight chcesz żebym znalazł twoje błędy na forum jak tak to nie ma problemu sam siebie ośmieszysz pisząc takie teksty jak w/w.
Szkoda tylko że jesteś taki cwaniak po drugiej stronie monitora.
Shyne=Hornet nie podsyłaj swoich kolegów żeby pisali takie teksty jak wyżej i się nie odgryzaj w taki sposób że straciłeś Adma bo to świadczy o twojej dojrzałości

Modki zamknijcie ten temat bo się nerwowo robi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KorekCS
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2007

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beznadziejny serwer, nie polecam, jesli zabijesz pare razy admina dostaniesz slay'a, ewentualnie kicka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shyne
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Cze 2007

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ssjshogo napisał:
drogi hornecie[Shyne] ty straciłeś adma na tym serverze zanim ja się na nim pojawiłem .klnołeś wyzywałeś oraz rozdawałeś bany za to że cie killneli a boli cie to że dałem ci 2 bany [jako jedynej osobie] pierwszy na 5 min za kulture oraz kozaczenie drugi na 30 min za powturke z kulturom oraz przeginanie pały zainteresowanych zapraszam na forum servera tam na scenerach wszystko widać
http://www.cs.grandhost.pl/forum/viewtopic.php?t=7&sid=8d64eaf3caa12d05e2ec63f3f7cdffc7
http://www.cs.grandhost.pl/forum/viewforum.php?f=3&sid=8d64eaf3caa12d05e2ec63f3f7cdffc7


przepraszam bardzo ale o co chodzi..? jaki znowu hornet?! na serverze bylem raz i nigdy nie mialem admina :o wiec nie wiem co wy tu za bajki sobie wymyslacie ale ja sie z tego smieje.. :lol:


mkraw napisał:
Tzn. tak powiem krótko shyne=Hornet miałeś tam adma prawda ale go straciłeś z kilku powodów po pierwsze sam piszczysz przez mikrofon mimo że kiedyś mówiłeś że masz lat 18 czy 19 a po drugie po straceniu adma zmieniłeś nicka na Shyne i zacząłeś się ubiegać znowu o adm na serwie (co świadczy twój post na forum) mimo że piszesz wyżej że serwer nie polecasz ale twoje posty są bez sensowne jak ty więc dzieciom trzeba ustępować. A po trzecie jak wejdziesz na serwer i znowu będziesz kozaczył do adminów mówiąc że stracą prawa adm itp to masz perma to tyle ode mnie dzieciom mówimy NIE


nigdy nie odezwalem sie przez mikrofon na tym serverze. nick Shyne mam od 2004 roku




mkraw napisał:

Shyne=Hornet nie podsyłaj swoich kolegów żeby pisali takie teksty jak wyżej i się nie odgryzaj w taki sposób że straciłeś Adma bo to świadczy o twojej dojrzałości


o co wam chodzi z jakims "Hornetem" ?! tego typa co napisal na demna w ogole nie znam.. a admina jak juz wczesniej mowilem nigdy nie mialem.

mkraw napisał:
Modki zamknijcie ten temat bo się nerwowo robi.


zamykac to nie proponuje , tylko usunac wasze durne posty z mniemaniem ze jestem jakims "hornetem"


A tak w ogole to na jakiej podstawie bierzesz mnie za inna osobe ("Horneta") ? Moge dac ci ip , steam id , link do esl i co dusza zabraknie.
Jesteście żałosni :/
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mkraw
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Cze 2006

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shyne to dawaj zagramy esla jak myślisz że jestem żałosny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury