www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Czy jest "single player" w CS:S ???
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chivas.pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2004

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 2:49 pm    Temat postu: Czy jest "single player" w CS:S ??? Odpowiedz z cytatem

Cześć...

Pytanie jak w temacie... Czy CS:Source jest coś co można nazwać "single player", tak jak to jest w CS:CZ ?? Nie mam od jakiegoś czasu netu, i nie wiem kiedy będę miał... Czy w CS:S jest możliwość grania z "botami" bez dostępu do netu ?? Chciałbym sobie czasem "potrenować" , żeby nie wyjść z wprawy... Acha, i z tego co słyszałem, to żeby odpalić HL2 i CS:S trzeba się zalogować (zarejestrować) ?? Czy można to zrobić na innym kompie i na swoim tylko wprowadzić jakieś hasło ??

Trochę to mętne, ale przy drugim czytaniu pewnie zrozumiecie o co mi chodzi... :lol:
_________________
"chivas.pl"

ben Laden to CAMPER !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 2:49 pm    Temat postu:

Powrót do góry
bonjo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lis 2001
Klan: :)

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boty są, ale nie ma takiego trybu jak w CZ (Deleted Scenes).
Zeby pograc trzeba sie zalogowac na swoim kompie podczas instalacji, potem mozesz grac juz offline.
_________________
Zapoznaj się z regulaminem forum i dostosuj podpis do jego wymogów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen
chivas.pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2004

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi o typowy "single", jak "Deleted scenes" ( na marginesie STRASZNA KUPA ), ale coś jak "custom game" z botami w trybie offline.... A zalogować się trzeba na swoim kompie... :< Lipa, czyli musze zainstalować, iść z kompem do kumpla na net , zarejestrować gdzie się trzeba i dopiero mogę sobie połupać...??? Tak ???

Ale i tak idę sobie kupić... 8) Grałem w wersje beta, narobłem sobie smaka i na trzy dni przed premierą musialem się przeprowadzić i zostałem bez netu... |:< A pierdolona TPsa nie ma mnie w planach co najmniej do lata... |:<
_________________
"chivas.pl"

ben Laden to CAMPER !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bonjo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lis 2001
Klan: :)

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chivas.pl napisał:
Lipa, czyli musze zainstalować, iść z kompem do kumpla na net , zarejestrować gdzie się trzeba i dopiero mogę sobie połupać...??? Tak ???

Tak

Z botami mozesz oczywiscie sobie pograc, tylko najpierw musisz sciagnac wszystkie updaty (razem cos kolo 1 gb ;d)
_________________
Zapoznaj się z regulaminem forum i dostosuj podpis do jego wymogów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen
Swierszczu
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Maj 2004

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mozna chyba ze ci wystarcza boty
_________________
66.6FM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chivas.pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2004

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swierszczu napisał:
nie mozna chyba ze ci wystarcza boty


Wiadomo, że z żywymi przeciwnikami jest lepiej... Ale tak, na razie MUSZĄ mi wystarczyć boty... Póki nie będę miał netu... Idę jutro kupić ... :-)

THX
_________________
"chivas.pl"

ben Laden to CAMPER !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pavlov
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 27 Cze 2004
Klan: zdecydowanie halinka

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma sa tylko slabe boty ;f
_________________
ide z borda nikt mnie nie lubi :( pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
chivas.pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2004

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bonjo napisał:
Z botami mozesz oczywiscie sobie pograc, tylko najpierw musisz sciagnac wszystkie updaty (razem cos kolo 1 gb ;d)


I niestety kupa... :< Nie da się.... |:< Zainstalowałem... Zarejestrowałem.... Ściągnąłem wszystkie updaty... I co ?? NIE DA SIĘ !!! |:< Żeby odpalić CS:S trzeba być podłączonym do sieci... Musi się najpierw zalogować do Steama... Można grać offline tylko HL2... Może ktoś zna jakiś sposób żeby obejść te ograniczenia ?? Chcę sobie popykać tak jak CS:CZ "custom game", albo jak CS:S "create serwer", ale BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU !!!
NIech ktoś powie, czy istnieje taka możliwość... Jeśli nie to trudno, będę czekał i modlił się do zlagowanej TPsy, żeby mnie wreszcie skur....ny podłączyli....
_________________
"chivas.pl"

ben Laden to CAMPER !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheViP
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2004

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz przy instalacji miec neta ... potem juz jest normalnie - wlanczasz steama , pokazuje ze nie masz polaczenia z netem - klikasz na tryb offline i grasz :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
chivas.pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2004

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheViP napisał:
musisz przy instalacji miec neta ... potem juz jest normalnie - wlanczasz steama , pokazuje ze nie masz polaczenia z netem - klikasz na tryb offline i grasz :]


Niestety nie u mnie... :< Jak klikam Steama, albo Sourca nie mając włączonej sieci to pokazuje się taki komunikat....:


Unable to connect to the Steam network. "Offline mode" is unavailable because there is no Steam login information stored on this computer.

You will not be able to use Steam until you can connect to the Steam network again. To check the status of the Steam network please visit
http://steampowered.com/status


No i co ?? Ma ktoś pomysł ??? Teraz mam kompa u siebie w pracy i instalacje i rejestracje tu zrobiłem, ale nie mogę go tu zawsze wozić, żeby sobie pograć.... :<
_________________
"chivas.pl"

ben Laden to CAMPER !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheViP
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2004

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisze tak bo nie ma clienregistry.blog , nie mozesz dac wygloguj w steamie , nie mozesz miec zaznaczonej opcji zeby nie zapisywac informacji na tym komputerze to bedize dzialac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
chivas.pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2004

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę drążył temat, aż się uda... |:<

Mam clientregistry.blog, przechodzę w tryb offline, ale pokazuje się napis, że : This game is not ready to be played in offline mode... |:< Ściągnęło mi wszystkie updaty (chyba wszystkie- jak jestem podpięty do sieci to nic więcej nie ciągnie) i odpalam Sourca bez problemu A tu chyba nie ma jakiś dodatkowych patchy, które trzeba ściągnąć ekstra samemu...???
_________________
"chivas.pl"

ben Laden to CAMPER !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheViP
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2004

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na mnie to sprobuj zrestartowac steama , jak nic nie bedzie chcialo sciagac to zobacz prawym pryciskiem w wyborze gier na steama daj na source , i zobacz ile % jest ... moze tam jak bedzie mniej niz 100 masz dac na ALways keep this game up to date
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
chivas.pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2004

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, mam tak....:
Steam->Play games->CS:Source->Properites i tam jest tak:
    disk usage: 1013MB
    Status: Requires update
    Amount acquired: 98%
    Offline mode: Not ready

I tu jest chyba pies pogrzebany.... |:< Ale mimo, że mam zaznaczone Always keep.....ble, ble update, to startuje normalnie i nic nie ściąga... To Offline mode zmienia się na ready tylko przez kilka sekund jak ładuje grę...
_________________
"chivas.pl"

ben Laden to CAMPER !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chivas.pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2004

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można jakoś wymusić żeby Steam pobrał te brakujące 2 % ??? Bo to chyba tu jest problem. w Properites HL2 jest pobrane 100% i Offline mode jest na ready
_________________
"chivas.pl"

ben Laden to CAMPER !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury