www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jaki system do CS'a??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kahn00
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2004
Klan: >>[Unique Soldiers]<<

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 3:24 pm    Temat postu: Jaki system do CS'a?? Odpowiedz z cytatem

Witam!! Mam problem z CS'em....mam zainstalowany system Windows XP SP2 i tak przeciętnie 2razy w miesiącu musze robić format dysku i instalowac od nowa Winka...dlaczego??Hehe bo przeciętnie 2razy w tygodniu windows sie zacina...pingi w CS'ie skaczą do 2tys...grać sie nie da a po formacie dysku i instalacji od nowa Winka wszystko śmiga pingi...40-60:Pto jest coś. Może podam jakiego mam kompa:

Prosesor: AMD Athlon 2200+
Płyta Główna: ASROCK K7S9X
Pamięc RAM: 512mb
Grafika: GF FX5700 256mb
Dysk Twardy: 20GB ale wolne ok 6GB
System, który teraz używam: Windows XP SP2

Mam taki komp...ale nie wiem poradzcie jakiego windowsa zainstalować bo na XP SP2 cos sie dzieje i czesto dysk formatuje!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 3:24 pm    Temat postu:

Powrót do góry
meler
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2004
Klan: Nie gram już w cs'a.

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do cs'a proponuje win2kpro+SP4.
Te formaty to nie wina systemu tylko uzytkownika...
_________________
Kontakt gg/mail.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MoDZeL
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Sty 2005

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy do grania jest 98SE i nie było do tej pory lepszego a kontak z kompami mam dłuuuuuugo :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
meler
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2004
Klan: Nie gram już w cs'a.

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do grania, ale jemu chodzi o granie w cs'a ;)
I tu wlasnie wybija sie Windows 2000 Pro (+SP4) ktory jest b. szybki (momo to ze bardzo podobny do XP ktoy powstal w oparciu wlasnie na W2k)
nawet na starych kompach (akurat mam takiego zloma z w2k i chodzi lepiej niz 98SE) i stabilniejszy niz jakikolwiek inny system z rodziny windows (nie liczac Windowsa 2003). Gry chodza jak na Xp (ilosc gier nie szybkosc).
Jednym zdaniem: W2k WYMIATA :D

Nie testowalem jeszcze W2k3 ale czytalem bardzo pochlebne opinie jako ze jest on polaczeniem W2k i Xp, stabilnym, szybkim, z mozliwoscia wlaczenia wygladu z Xp itp/etc (tyle ze wymaga wiecej RAMu od W2k)
_________________
Kontakt gg/mail.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
^siaczeq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lut 2005

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego ile ramu i jaki komp na starych do 128mb ramu tylko 98se ale jak masz 256ramu to ja polecam xpka z sp2 ale bez antyvirow firewalli + swiadomy user nie instalujacy i uruchamiajacy potencjalne zawirusowane i zarobaczone pliki.

O 2k nie mam zielonego pojecia i nie mam zamiaru sie za niego zabierac bo nie mam problemow z XPkiem a ze XP-SP2 nowszy niz 2k nie bede cofal sie do starszej wersji skoro XPka ustawiam sobie juz do woli tak jak to bylo kiedys z 98se gdy wiedzialem co w trawie piszczy :]


PS
Jak XP to tylko z zintegrowanym SP2 i z dobrego zrodla tzn dobrego release bo inczej napewno beda problemy. Duzy plus XP sp2 to to nie trzeba instalowac juz antyvira jak ma sie pojecie o tym skad sie biora wirusy na kompie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meler
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2004
Klan: Nie gram już w cs'a.

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhm...
Ja mam 128SDR RAM 133MHz ktore przez plyte dzialaja na 66 (a moze na 83 nie pamietam bo weszedzie pisze innaczeJ) i na win 2k z wlaczonym GammaAdjusterem, Refreshlockiem, Regulacja Glosnosci (nie byle jaka tylko Mixer :P) i FreeRamXP Pro mam (te aplikacje prawie nic nie zra ale podalem :D) w csie wiecej fps niz na 98SE wiec prosze nie mow mi ze 98SE bo te system odchodzi juz do lamusa...
Na w2k odpalasz wszystko co przeznaczone na XP (no moze przwie wszytstko :P sa jakies zryte aplikacje :P).
Mam miesiac i system dziala rownie stabilnie i szybko co na poczatku.
Prawie wogole sie nie da systemu zawiesic jakas aplikacja, nie to co w 98 ze co chwile bluescreen i reset.
Moja ochrona to kerio personal firewall na komp[ie mojego brata (udostepniea mi polaczenie), avasta (antyvira) odpalam raz na miesiac zeby przeskanowac i jeszcze nic nie mialem, do tego ofkoz adaware i Spybot: Search and destroy
Moj brat ma na kompie tez Avasta wiec moze to onmnie chroni przed wirami :P ale zadnego jeszcze nie mialem :P
_________________
Kontakt gg/mail.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MoDZeL
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Sty 2005

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze i 98SE jest stary moze jest brzydki ale najwiecjej gier chodzi wlasnie na 98SE nia ma takiej gry która na nim nie pojdzie chyba jestli spelnia wymagania sprzetowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
karolpp
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2004

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-=MoDZeL=- napisał:
moze i 98SE jest stary moze jest brzydki ale najwiecjej gier chodzi wlasnie na 98SE nia ma takiej gry która na nim nie pojdzie chyba jestli spelnia wymagania sprzetowe

to bzdura
A tak co do tematu to ja kożystam juz od dawien dawna z 2k3 i jest najlepszy.Mialem juz XP z SP2 , 2k , me ,98 u zdecydowanie najlepszy jest 2k3.
Z 2k nie mialem wiekszych problemów pozatym że często psuł mi sie TS i Skype tzn. albo nie chcial się właczyć albo wystąpowały jakies errory i reinstal.Poza tym to spoko.
co do starych systemów jak me i 98 to nie ma co sie rozwodzic bo to gówno ...

Zdecydowanie polecam 2k3 poniewż jest stabilneijszy i szybszy od XP i 2k ,ale nie zapominajmy o tym ze to system serverowy i trzeba go najpier w skonfigurowac tzn powyłączac zbędne usługi itp ;).A i jescze co do tego ile zużywa ramu to b.podobnie jak xp i 2k.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury