www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dziwne przycięcia podczas gry(nie związane z grafiką)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bulletproof
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 01 Cze 2006

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 8:47 pm    Temat postu: Dziwne przycięcia podczas gry(nie związane z grafiką) Odpowiedz z cytatem

yo!, a więc mam taki problem. Dzwiny bo występuje tylko w CS:CZ, 1.6 działa normalnie, mialem kilka razy podobną sytuację ale już mineło. Do rzeczy. Gdy gram, biegam sobie strzelam gdzie popadnie jest ok.. gdy natrafiam na przeciwnika(przeważnie wtedy) tak jak by przerywało sie połączenie między sprzetem a cs'em, dziwne to wytlumaczyłem, ale jest to coś w stylu ze np zaczynam strzelac i jak kazdy wie po burst'cie odchodze np na lewo.. i czasami idzie mi sam dalej.. i nie moge w tym momencie strzelic ani ruszyc myszką tak jak by ktos/coś blokowało kontrole nad playerem. Dziwne, albo np strzelam burstem, puszczam strzał a on przez chwilke sam strzela ^^ dzikie jak nei wiem:P nie próbowałem jeszcze przeinstalowywac bo jednak troche to trwa, a moze ktos mial cos podobnego i jest na to cos :) fajnie jakby ktos odpowiedział :) jak cos moge to opisac w inny sposob chocairz wydaje mi sie ze i tak opisalem to na tyle ze kazdy sobie to wyimaginował w głowie xD haha :) pozdro xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 8:47 pm    Temat postu:

Powrót do góry
oofo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialem cos takiego tyko ze w 1.6 ( W CZERO nie sprawdzalem). Szczegolnie wnerwialo jak biegalem z mp5 a on mi sam strzelal tam gdzie nie trzeba... ale do rzeczy problem niestety jest zwiazany ze sprzetem. Nie wiem dokladnie jak ja to naprawilem wiem ze motalem dlugo. Na poczatek daj sobie ograniczenie ilosci klatek np na 40 . Jesli to nie pomoze zmien rozdzielke i ilosc bitow . Jesli nadal bedzie to samo to przeinstaluj gierke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OrzeH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lut 2007

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli byś napisał że tak jest nie tylko w Condition Zero, to bym ci powiedział że masz popsutą klawiaturę/myszkę :P Ja raz pół spara grałem cały czas idąc
do przodu :P
_________________
Zapoznaj się z regulaminem forum i dostosuj podpis do jego wymogów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bulletproof
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 01 Cze 2006

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehehe dobre xD haha to mnie rozbawiłeś orzech. Jednak spróbuje przeinstalować i zobacze co sie stanie xD :) thx i tak xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bulletproof
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 01 Cze 2006

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobilem jak mowilem i dalej to samo, jeszcze co gorsza zaczelo mi sie to samo w 1.6 :/ odp !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Toxic_Pomur
Moderator
Moderator


Dołączył: 11 Lis 2005
Klan: Counter-Strike.PL

PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja nie mam pojecia :/ przykro mi moze ktos inny ? moze w dziale 1.6 pomoga ?:/
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bulletproof
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 01 Cze 2006

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe jest juz ok :)) wywalilem calego steama i wszystko od nowa całkowicie :)) i pomoglo, nawet w 1.6 xD, ja tylko wziolem gre usunolem ze steama i moze dlatego zapamietal wszystkie ustawienia czy cos nie wiem nie wazne nie obchodzi mnie to, info dla kazdego kto bedzie mial podobny problem xD REINSTAL ALL STEAM xD thx za pomoc peace!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gladki
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Gru 2004

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

start -> uruchom -> services.msc

wyłączasz usługę 'ATI HotKey poller'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bulletproof
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 01 Cze 2006

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

git, tyle ze nie mam tego w uslugach :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury