www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
GANJA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2002
Klan: sev `

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bula napisał:
moze jeszcze w jakich miejscach palicie, jaka atmosfera wtedy panuje itp :D


o no nie moge, bula urzekl mnie twoj opis na gy gy, wszyscy o biednym papiezu a bula cos w stylu: "KTO MA SPRZEDAĆ ZIOŁO?" wiec nie pisz ze to praca domowa ;) bo zal :D :D :D

zreszta z tego co pamietam to masz <18 lat ;) powodzenia w paleniu zi@@@ła zi@@@m ;)

ps. bez urazu :*
_________________
PCL Online Gaming Community - www.pcl.pl
Sprawdź swoich graczy lub swój SteamID - www.steamid.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 10:37 am    Temat postu:

Powrót do góry
MistrzEuropy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zapalilem ze 4x, pierwszy raz rok temu w wieku 15. Zapalilem bo imo kazdy musi prawie wszystkiego sprobowac. Jakos tylko mi sie chcialo spac, zadnej "elo555 fazy" (nie to co inni, bicie sie z lustrem, szukanie konca swiata etc.). Juz raczej nie bede palil, chyba ze dla 'towarzystwa' bo mi to takiej 'frajdy' nie sprawia. Za to moj kolega pali od roku codziennie liczac tak po 5,- wydal juz ponad 1000,- na maryhuane :) I akurat dzis z nim rozmawialem czy nie rzuci, mowi ze to takie cisnienie ze wolalby rzucic fajki niz ziolo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zeroman
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EEE to fajnie macie jak macie haluny po ziole =o
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eS.
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: L U B I N

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupa bzdru, pewnie wiekszosc z was na oczy tego nie widziala....dzieci...
_________________
eS. GG [ 2 0 2 9 2 5 67 ]
luk-es@go2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ment0r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2003

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haluny po ziole???!....pewno nie tylko ziolo musialo byc :lol:
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
beesq
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Lip 2004
Klan: Nie mam czasu na klany.

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wole dropsy 8)
Po paleniu zawsze sie zwieszam i ide spać po zjedzeniu połowy żarcia z lodówki :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
don z3aL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2004
Klan: http://gud.us/en/?z3aL

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam kazdemu Aviomarin (~15 tabletek) ;d dobra i ciekawa (cenzura) w glowie + ostre haluny
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
kiper
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2004
Klan: Elocze

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy Wielki turniej majowy w wroclawiu razem z moim qzynem i kolega z ktorym tam pojechalem(2gim) , ale niestety nie doznalem rzadnej fazy w przeciwiestwie do nich. Pozniej palilem(koniec 3gim) chyba z 3/4 razy z takim samym skutkiem razem z moimi bliskimi kolegami.Ale wkoncu jednego dnia wkoncu poczulem to cos ;] rowniez z tymi samymi kolegami.Bylo to u mnie w wioseczce na lawce ale nie przed blokiem i nie z ziomalami :P .
Miejsca
Najlepiej zaczynac w bialy dzien uczucie tego ze kazdy sie na ciebie gapi jest boskie i przekonanie ze oni wiedza ze jestes spalony ;].Pozniej kiedy zaczyna sie noc i swiatla z okien poprostu robia sie laserami jak na dyskotece w ekwadorze, czasami nawet mozna spotkac wygibujacych sie chopcow na ulicy :D. Pokoje u kolegow , jeden ma urzadzony na dosyc stary styl (meble,tapeta etc ) wydawalo mi sie ze swiat jest czarnobialy i jest to film niemy ;] nic nie mowilem.
Nie pale czesto , zapalilem tyko i wylacznie z wlasnej inicjatywy , palilem z innymi ludzmi ale nigdy nie bylo tak samo jak w naszej podstawoej 5tce poniewaz z nimi wkrenca sie bardziej faza wyobrazni czyli odkrencone nogi wrzucone do zlewu, wanny pomyj , stare niemieckie popsute faszystowskie rowery , wmawianie ze w ubikacji trwa wlasnie koncert donia i na winylach goscinnie siedzi ryszard peja , ze twoj tato to marilyn manson i spiewa wlasnie w kuchni growlem , jak bym zacza rozmawiac z kims innym o takim czyms nawet na trawce pomysleli by ze jestem popierdolony :D.Wiec podstawa to ludzie ktorym mozesz powiedziec naprawde wszystko i komfrot tego ze nie wydostanie sie nigdzie dalej.

Palenie zeby byc elo lub palenie tylko dla glupiego Ha Ha niby jak w amerykanskich filmach odpada.Machanie paluszkiem lub bekanie nigdy nie bedzie smieszne.

Ps.Palicie papierosy ? . Ja osobiscie nie pale fajek ani nie pije alkoholu.Ale zamiezam dalej obcowac z trawka w umiaze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JMK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2002
Klan: sev `

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiper napisał:
wydawalo mi sie ze swiat jest czarnobialy i jest to film niemy ;] nic nie mowilem.


o ja leze ;) teraz juz z tego monstrualnego smiechu do konca zycia sie nie wylecze ;)
_________________
PCL Online Gaming Community - www.pcl.pl
Sprawdź swoich graczy lub swój SteamID - www.steamid.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcin_Elo_Elo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiper napisał:
nie doznalem rzadnej fazy w przeciwiestwie do nich. Pozniej palilem(koniec 3gim) chyba z 3/4 razy z takim samym skutkiem razem z moimi bliskimi kolegami.Ale wkoncu jednego dnia wkoncu poczulem to cos ;]


Bo tu trzeba sie zaciagac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HuNt3R
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Cze 2002
Klan: pr0.playerS

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAHAHAHHA OWNED :lol:

Za pierwszym razem to raczej mało kto sie dobrze spalił, jak sie zaczyna to raczej sie nie umie palić
_________________
Pajacyk.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JMK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2002
Klan: sev `

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie pale, kiedys kumpel podrywał kaloryfer, prawie poszedł z nim ( nią ) w lizanie od tamtej pory mam skaze psychiczna
_________________
PCL Online Gaming Community - www.pcl.pl
Sprawdź swoich graczy lub swój SteamID - www.steamid.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kiper
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2004
Klan: Elocze

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin_Elo_Elo napisał:
kiper napisał:
nie doznalem rzadnej fazy w przeciwiestwie do nich. Pozniej palilem(koniec 3gim) chyba z 3/4 razy z takim samym skutkiem razem z moimi bliskimi kolegami.Ale wkoncu jednego dnia wkoncu poczulem to cos ;]


Bo tu trzeba sie zaciagac


Wiedzialem ze ktos to napisze. Wtedy myslalem bardziej ze wypluje sobie pluca i mi wyjda oczy niz poczuje cokolwiek innego, ale inni wiedza lepiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
crun.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2004

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kiedys kumpel podrywał kaloryfer, prawie poszedł z nim ( nią ) w lizanie


A z nieba spadały krowy...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2002
Klan: sev `

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crun. napisał:
A z nieba spadały krowy...


ale ty tam zi@@@m wiesz lepiej przeciez mialem Ciebie w kieszonce zamiast prezerwatyw |:<
_________________
PCL Online Gaming Community - www.pcl.pl
Sprawdź swoich graczy lub swój SteamID - www.steamid.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury