www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
DzedaY-Szuka Czero Klanu! :) Sprawdz To!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dz3daY
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2007

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 4:41 pm    Temat postu: DzedaY-Szuka Czero Klanu! :) Sprawdz To! Odpowiedz z cytatem

Witam Was:)
Chciałbym dołączyć do jakiegoś klanu, a więc napisze tu kilka słów o sobie.

Mam na imię Patryk, lat 15. Moje nicki w grze to Dzeday lub Madmin. Szukam klanu, który nie musi być dobry i nie oczekuje od klanu za wiele byle by była w nim fajna atmosferka:) Oprócz tego oczekiwałbym jedynej rzeczy od klanu, a mianowicie serwera do gry bo co to za klan nie mający serwera:) Gdzie treningi itp. Oczywiście byłbym w stanie składać sie na serwer. Posiadam konto steam i fajnie by było jakby klan też był steamowy. W CS'a gram rok i co do skill'a Hmmm tak naprawde jak sam moge określić swojego skill'a po pierwsze najlepiej jakby ktoś inny to zrobił bo samemu ciezko siebie jest ocenic,a po drugie zawsze sie zawyża. Ja po prostu gram bo lubie i chciałbym do czegoś dojść w CSie. Oprócz konta steam posiadam również TeamSpeak'a. Mógłbym w jakimiś stopniu pomóc przy robieniu stronki. Byłem Clan Leaderem jednego z klanów i mam już niewielkie doświadczenie z ESL. Jeśli moja oferta Cie lub Was interesuje piszcie:)
Chciałbym dodać ze w Czero gram od 2 dni, mam doswiadczenie w 1.6,ale w Coundition Zero nie idzie mi gorzej niz w 1.6.
Jestes zainsteresowany/a? Napisz!

Kontakt:
gg: 9417030
mail: dzeday.j3s@gmail.com

Oferuję:
Wiek:15
STEAM
Serwer TSa
Ogarniecie
Gre TP
Bezkonfilktowosc,kulture
Skladke na serwer
Obecnosc na sparach,aktywnosc,dostepnosc

Oczekuje:
Serwer(moge sie skladac)
WWW(moge pomoc przy Tworzeniu)
Mila Atmosfere
Graczy 15+
Kulture,bezkofliktowosc czlonkow
Myslacego,i inteligentneego CLa
Zgrania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 4:41 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury