www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
CS:S rośnie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zheed
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2007

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba co po niektórzy nie zrozumieli tego że słowo steam napisałem w cudzysłowie. Możliwe, że jeszcze co po niektórzy nie mają na tyle wiedzy żeby prawidłowo odczytać to co napisałem albo po prostu lubią się pluć na internecie.

nvm

PS. Jakby dalej ktoś nie pojmował przesłania to gwoli wyjaśnienia chodziło mi o to że newbie właśnie używają określenia "kupić steama" jako kupiś cs.

oczywiście nie przeszkadzajcie sobie w śmieceniu tematu, pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:17 pm    Temat postu:

Powrót do góry
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypuszczalem, ze to masz na mysli. jednak jesli juz tak rzucasz wiedza, to slowo "kupic" powinno byc w cudzyslowniu, ewentualnie oba wyrazy ale na pewno nie sam "steam", jest to nie logiczne myslicielu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zheed
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2007

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rzucam wiedzą, jedynie staram się zakończyć tą bezsensowną rozmowę
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snejkk1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Lut 2007

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy#@%# z source ssie ssie ssie 1.6 elo rox
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeadHit
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy#@%# z source ssie ssie ssie 1.6 elo rox
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w css nie tylko sie nie podobają ludziom wymagania...ale rozrzut...bynajmniej mi...dlatego będę grał w 1.6 dopóki będzie to możliwe...o css nawet nie chcę słyszeć, no i myślę, że skoro technika idzie do przodu to 1.6 już by zginęło...wessane przez inne gry...


cs 1.6 dla mnie się wydaje fajniejszy, w css pomimo że go mam, grał nie będę....wolę se jakiegoś nfsa odpalić zamiast css, albo inną grę...

ale wiadomo, każdy lubi co innego...więc nie ma co gdybać, co będzie itd...
czas pokaże co będzie, na razie cieszmy się z tego co jest :)

co do tego czy css rośnie....hmm....wątpię...do tego potrzeba jeszcze czasu...a co ten css jest na rynku....w sumie krótko, nie wyobrażam sobie zresztą pgsu w source...żeby ktokolwiek dorównał w source ich poziomowi gry z 1.6....css moim zdaniem gdzieś tam po malutku się rozwija...i na razie 1.6 będzie dalej najwspanialszą grą na różnych turniejach....

jak css dojdzie do stopnia, w którym jest teraz 1.6 to będziemy z dumą mogli powiedzieć, tak ten css jest za****sty.....na razie to cisza i spokój o nim....

Pozdro
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byyyyyyyyyylo juz xxxxxxxxxxxx tematow o css :)
Wg. mnie przez ostatni rok "source" jest o wiele wiekszy, kilku znajomych w niego zaczelo grac, wiecej newsow o nim itd.


Khazar zacznil uzywac przecinkow a nie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
3fF
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Sie 2006

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak czy inaczej, jak każda inna gra, 1.6 czeka śmierć naturalna, może nie do końca (w q2 ciągle ludzie grają), ale pożegna się z turniejami, zważając jednak na to, że 1.6 jest bardzo popularny, to może to potrwać 2 a nawet 3 lata, albo gdy valve stworzy nowy engine i hl3, raczej zawsze jest tak, że błędów się nie popełnia. tak czy inaczej css rośnie w siłe, już niedługo i na WCG będzie source, być może w przyszłym roku, tak jak to było w 2005.

pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qbiszon
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Gru 2005

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafię powiedzieć dlaczego, ale moim zdaniem CSS nie nadaje się na następcę. Mam konta z 1.6 i CSS i dość mocny komputer.
Czasami gram w CSS, bo 1.6 sie po prostu ostro znudził a Source jest czymś nowym, ale włączam go dosłownie na chwilę, gram jedna lub dwie mapy i wyłączam. Nie chodzi tu o wymagania, bo już większość graczy może się pochwalić wystarczającym sprzętem, nie chodzi o rozrzut, "trudność" gry czy "cukierkowość", na którą wielu narzeka.
W zasadzie ciężko powiedzieć o co chodzi, co się nie podoba, bo grafika fajna (mi się bardzo podoba) i oprócz modeli "noszących szafy na plecach" wszystko jest bardzo ładnie i fajnie zrobione. Może w przyszłości pojawi się HL3 a z nim nowy CS, który zadowoli wszystkich graczy i będzie tak wciągający i fajny jak 1.x.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tr1ckmaN1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2007
Klan: La sQuadra Del Fuoco

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Source jest za słaby, aby wyprzeć 1.6 mimo wszelakich starań VALVe.

Co do 1.5 ja gram, jest kilka dobrych serwerów FFA (~10-15) serwerów CW jest ~50 więc nie jest tak tragicznie jak myślicie ;)
_________________
Zapoznaj się z regulaminem forum i dostosuj podpis do jego wymogów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Liberek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Wrz 2006

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuuu Ciekawe rzeczy piszecie... moim zdaniem cs1.6 nie wyginie... ;] Czemu ??? Bo polskie realia nie pozwalają wszystkim gra cs1.6 a co powiedzieć w Cs.s co do tego nie ma wątpliwości znam osoby co narzekają na wymagania cs1.6

Cs1.6 Nie wyginie zawsze się znajdzie grupa ludzi którą będzie grała w tę grę, dajmy tu przykład wspaniałej wersji cs1.5 zaczynałem pogrywać od cs1.5 i dlamnie to jest właśnie najlepsza wersja cs najlepsza grywalność. Ale wszystko ma swoje plusy i minusy.
Próbowałem grać w Cs.s ale po 2 tygodniach wróciłem do Cs1.5/1.6 cs.s nie ma tego czegoś co te dwie poprzednie wersje… Sprzęt mi pozwala na grę w Cs.s ale nie taką jak np. w cs1.6
Napisze Wam "Czas pokarze", bez wątpliwości!
Pozdrawiam
_________________
meed Team cs1.6 +
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
twilight
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Kwi 2006
Klan: o 17 w tvp

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli e-sport rozwinie się w stronę widowiskowości, to cs:s na pewno zajmie miejsce 1.6, a raczej wszystko podąża w tą stronę ...
_________________
twilight kicked and banned
Boardowiczu! Powiedz trolom, żeśmy tu zostali zbanowani, wierni ich prawom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BoyD
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Wrz 2006
Klan: google.pl i czarna kawa

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem ciekaw jak promod wyjdzie, czy bedzie mial w sobie to "cos" :d, a jak nie to na sourca przezuce za jakies 2 lata ;P, bo mysle, ze tak jak kiedys vavle wylaczy serwery z 1.6stka i pozostanie po niej legenda... lecz na obecny i przyszly rok jest to niemozliwe i oby jak najdluzej
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko, ze teraz nie bardzo maja jak je wylaczyc. nie skasuja tak po prostu jak przy 1.5 wonidow.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdechnie hl1 i ten właśnie silnik, to zakróluje css i silnik source...zresztą nie ma co gdybać cieszmy się póki możemy :) a co ma być to będzie...
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 3 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury