www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
CS:S rośnie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sajjeja
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2007
Klan: Szukam

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:42 pm    Temat postu: CS:S rośnie? Odpowiedz z cytatem

Witam ;]

Na wstepie powiem, ze jak ktos ma wejsc tylko po to zeby napisac "wy#@%# z source ssie ssie ssie 1.6 elo rox" to lepiej nic nie pisz. Wypowiedz sie tutaj swoim szczerym zdaniem.

Mam takie wrazenie, ze coraz wiecej ludzi ( nie chodzi mi tutaj o osoby z klanow polskiej czolowki, tylko bardzej "ogolnie" low/med, przechodzi z 1.6 na source, miedzy innymi pewnie dlatego ze kupuja nowy sprzet or something ( naprawde wielu ludzi nie gra w source poniewaz nie maja optymalnego sprzetu ) jeszcze raz powtorze - nie chodzi mi tutaj o ludzi z klanow jak PGS, EasyTeam, United, FF, NETR itp itd...

Czy CS:S kwitnie? jak mam takie wrazenie i teraz jeszcze 1 rzecz mnie zastanawia - czy za rok czy 2 gdy juz wiekszosc beda mieli odpowiedni sprzet i wiekszosc bedzie grala w source, czy role sie odwroca? chodzi mi tutah o role 1.6 z source.

Ja mysle, ze z czasem 1.6 wyginie... zrodlem bedzie source, i takie klany jak w/w beda graly na zrodlo czyli CS:S, source'a nie lubi sie glownie za wymagania sprzetowe, a mysle ze z miesiaca na miesiac, zainteresowanie source bedzie coraz wieksze i coraz wieksze, wiecej lanow, turniejow. Przeciez juz teraz owiele wiecej dzieje na scenie CS:S niz kiedys, wiec to moje zdanie ;]

A co wy o tym myslicie? ; )
_________________
le le kum kum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:42 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Crusader
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Kwi 2003
Klan: Stare Dobre Chłopaki - Prosto z Nashvile ^^

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem ale odnosisz chyba błędne wrażenie...

Co chwila słyszę jak ludzie narzekają na source'a a to silnik a to sama fizyka gry, mało fps, można by wymieniać do znudzenia.

Czemu ludzie przechodzą na source'a ? Kupno sprzętu to jedno, chęć sprawdzenia nowego silnika to drugie i właśnie dzięki temu drugiemu wielu postanawia nadal grać w 1.6.

1.6 nie wyginie, zwróć uwagę iż ludzie nadal grają 1.5 (między innymi ja :D) i nie narzekają... Podejrzewam że to samo stanie się z 1.6 (jeśli valve podejmie decyzję o uśmierceniu 1.6)...

Pozdrawiam.
_________________
<3 it

Siedzę w Anglii, jak 1/4 `nieudaczników` :f
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sajjeja
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2007
Klan: Szukam

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie "a to malo fps" czyli sprzet, po drugie sama fizyka? za to w 1.6 fizyka po prostu rozwala... xD powiedz mi - czego NIE MA source, co ma 1.6?

grasz w 1.5? lol to szacun ;; ostatnio gadalem z kumplem z klanu to mowil ze 1 serwa na 1.5 znalazl bo z ciekawosci wszedl ^^

Pozdrawiam.
_________________
le le kum kum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie zastanawiam dlaczego tyle osob nadal mysli, ze css jest be przez wymagania... ta gra wyszla 3 lata temu, ona wcale nie ma duzych wymagan na dzien dzisiejszy.

Sajjeja napisał:
no wlasnie "a to malo fps" czyli sprzet, po drugie sama fizyka? za to w 1.6 fizyka po prostu rozwala... xD powiedz mi - czego NIE MA source, co ma 1.6?
Grywalnosc. Do samego CSS nic nie mam. nie twierdze, ze jest to zla gra ale po prostu frajda z 1.6 jest 100x wieksza niz z css.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sajjeja
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2007
Klan: Szukam

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up

zalezy jak chcesz w cs:s pograc, wejsc to on wejdzie nawet na wymaganiach jakie sa na pudelku czyli 1200mhz itp, ale przykladowo kumpel z klasy ma pentiuma duo 2,4, 512 ram i GeForce jakis tam z 256mb i ze wszystkich na LOW w akcji i tak mu sie strasznie tnie ;]

po drugie - dlaczego frajda jest 100x lepsza? ;p wytlumacz mi xD
_________________
le le kum kum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo 512 ram to malutko, wiec nie dziwne, ze mu tnie.

Bo np. dla mnie, kiedy nie mam czasu na gre w klanie i frajdy z mixow, ale lubie postrzelac dla rozluznienia ffa, o wiele przyjemniej jest gdy trafiam tam gdzie strzelam i widze gdzie leca te "kulki". CSS jest wciaz zbyt nieprzewidywalny, o poziomie na serwerach publicznych nadal nie wspominajac. I takich osob jak ja jest wiecej niz tych co graja cw.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sajjeja
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2007
Klan: Szukam

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbyt nieprzewidywalny?
heh, cos nowego dla mnie bo wszysco pro elo mowia tylko ze source jest lipny bo 1.6 jest trudniejszy ;[ z tego winika ze odwrotnie.

Ja tam nie wiem jak do tej frajdy... gram w source ffa, tp, mixy, klanowki i "podoba" mi sie. Wejde na chwile na 1.6 pogram pare rund i juz normalnie "nie moge"... nawet jak patrze na te papierowe ludziki i domy z kartonu ;\
_________________
le le kum kum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa zgarbione modele rox co nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pokjut
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Paź 2004

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sajjeja: jak Ty chcesz dyskutowac, skoro nie masz zadnych argumentow i jestes fanem css, co chamsko widac?:D

ja b. dlugo gralem i w 1.6 i w css - css na lanie jest ZAJEBISTA gierka, chce sie grac, css na necie jest randomowy i do dupy, scena polska jest do dupy, na razie nic sie nie rozwinie, bo wiekszosc ludzi to znakomite przy j e b y : ) a 1.6 to wiadomo, nie ma co tu duzo mowic, mi tam sie kazda wersja podoba, chociaz są inne ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ROGI-ok
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2006

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiektywnie:

Gram w obydwie gry, wiecie dlaczego? W 1.6 gram od początku swojej kariery w cs i tylko to mnie trzyma w tym CS'ie, no niby nie chce się już grać ale jednak jak zaproponują mixa to aż ciężko odmówić :D. Z kolei w source'a gram dlatego, że ładniej wygląda, broń jak broń, nauczysz się strzelać to będziesz w każdym CS strzelać dobrze. Zresztą source staję się z update na update lepszy.

Wniosek?
Ludzie są przywiązani do 1.6.

Cytat:
1.6 nie wyginie, zwróć uwagę iż ludzie nadal grają 1.5 (między innymi ja ) i nie narzekają... Podejrzewam że to samo stanie się z 1.6 (jeśli valve podejmie decyzję o uśmierceniu 1.6)...


Zgadzam się.
_________________
Cytat:
" To co dla CieBie jest sufitem , Dla mnie jest podłoga ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shyne
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Cze 2007

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem do czego prowadzi ta dyskusja? Wiecej ludzi przechodzi? Nie zauwazylem..


CS:S kwitnie? Moim zdaniem nie.

Czy role sie odwroca? Moim zdaniem nie. Gdy "skasuja" cs 1.6 wypuszcza zapewne na rynek cs 1.7.

A cs:source zostanie na dlugo tak jak cs:zero.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JiHAD^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2006
Klan: .error.

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shyne napisał:
Czy role sie odwroca? Moim zdaniem nie. Gdy "skasuja" cs 1.6 wypuszcza zapewne na rynek cs 1.7.

Hehe ty myślisz że CS1.6 będzie jeszcze rozwijany? :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Shyne
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Cze 2007

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JiHAD^ napisał:
Shyne napisał:
Czy role sie odwroca? Moim zdaniem nie. Gdy "skasuja" cs 1.6 wypuszcza zapewne na rynek cs 1.7.

Hehe ty myślisz że CS1.6 będzie jeszcze rozwijany? :lol:


nie ? a gdzie uzylem takiego slowa?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JiHAD^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2006
Klan: .error.

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No marzysz o CS1.7, a wiec kontynuacji CS1.6. :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Shyne
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Cze 2007

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JiHAD^ napisał:
No marzysz o CS1.7, a wiec kontynuacji CS1.6. :>


marze o cs.1.7? Nic takiego nie powiedzialem , sa to tylko moje przypuszczenia byc moze bledne ale kto wie :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 1 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury