www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
CS:S rośnie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

error879 napisał:
cs 3 ? wlaśnie kiedy mniej wiecej wyjdzie nowy cs ? w tym roku chociaż ?
Chyba nigdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 1:39 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

error879 napisał:
cs 3 ? wlaśnie kiedy mniej wiecej wyjdzie nowy cs ? w tym roku chociaż ?



BUAHAHAHAAHHA
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
bSq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2005
Klan: inaktiF

PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

error879 napisał:
cs 3 ? wlaśnie kiedy mniej wiecej wyjdzie nowy cs ? w tym roku chociaż ?

MIESIĄC PRZED GRUDNIEM!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
error879
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2010

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listonosz napisał:
error879 napisał:
cs 3 ? wlaśnie kiedy mniej wiecej wyjdzie nowy cs ? w tym roku chociaż ?



BUAHAHAHAAHHA


co cię tak rozśmieszyło ? łyso ci teraz ? http://www.counter-strike.pl/news-15347
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
banned12
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2009
Klan: ogladam

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie nie jest mu łyso bo to fejk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol: codziennie mi łyso a zimą nawet trochę zimno
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ogaRniam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Paź 2005

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 10:33 am    Temat postu: Re: CS:S rośnie? Odpowiedz z cytatem

Sajjeja napisał:
Witam ;]

Na wstepie powiem, ze jak ktos ma wejsc tylko po to zeby napisac "wy#@%# z source ssie ssie ssie 1.6 elo rox" to lepiej nic nie pisz. Wypowiedz sie tutaj swoim szczerym zdaniem.

Mam takie wrazenie, ze coraz wiecej ludzi ( nie chodzi mi tutaj o osoby z klanow polskiej czolowki, tylko bardzej "ogolnie" low/med, przechodzi z 1.6 na source, miedzy innymi pewnie dlatego ze kupuja nowy sprzet or something ( naprawde wielu ludzi nie gra w source poniewaz nie maja optymalnego sprzetu ) jeszcze raz powtorze - nie chodzi mi tutaj o ludzi z klanow jak PGS, EasyTeam, United, FF, NETR itp itd...

Czy CS:S kwitnie? jak mam takie wrazenie i teraz jeszcze 1 rzecz mnie zastanawia - czy za rok czy 2 gdy juz wiekszosc beda mieli odpowiedni sprzet i wiekszosc bedzie grala w source, czy role sie odwroca? chodzi mi tutah o role 1.6 z source.

Ja mysle, ze z czasem 1.6 wyginie... zrodlem bedzie source, i takie klany jak w/w beda graly na zrodlo czyli CS:S, source'a nie lubi sie glownie za wymagania sprzetowe, a mysle ze z miesiaca na miesiac, zainteresowanie source bedzie coraz wieksze i coraz wieksze, wiecej lanow, turniejow. Przeciez juz teraz owiele wiecej dzieje na scenie CS:S niz kiedys, wiec to moje zdanie ;]

A co wy o tym myslicie? ; )


Ja dopowiem tak, pewnie większość ma możliwość zagrania w css ale nie mają klanu. Jeżeli w polsce były by robione lany gdzie było by te 100fps pewnie w ciągu roku zmieniło by sie dużo na scenie szczególnie, że css przyjaźniejsza dla oka a 1.6 robi sie w wersje po tych updatach w 1.666 or versyJa UFO. To nie to samo co przed latami, może gra sie tak samo ale jednak widać różnice =-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dNs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2005
Klan: Rozbujane Betoniary

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale grono starych wyjadaczy pamietajacych wersje 1.0/1.3 a nawet 1.5 trzyma sie dzielnie przy 1.6 i naprawde minimalna ilosc takich graczy jest sklonna przejsc na css. Do CS:S trafiaja glownie mlodzi ktorzy maja 'kompa za 10kola' i musza to jakos wykorzystac, bo przeciez nie beda grac w jakiegos kwadratowego 1.6 ktory jako tako zaczal powstawac jeszcze przed ich urodzeniem. Jesli mloda osoba zaczyna grac w gry to jest to wmiare logiczne, ze wybierze na poczatku ta nowsza z ladniejsza grafika, a starym wyjadaczom to rybka jesli chodzi o grafike, stawiaja na inne rzeczy. O ile jeszcze pare lat temu mialem problem spotkac kogos w okolicach 20-25lat to teraz bezproblemowo znajduja sie osoby w tym przedziale, jest ich calkiem sporo i jakies 80% z nich zaczynalo gre jeszcze przed steamem a 'sorsa' wlaczyli tylko raz na 5minut.

Jesli sie pojawi jeszcze nowsza wersja csa (predzej czy pozniej wyjdzie HL3 i do tego na 99% dostaniemy nowego CSa, bo w koncu to wlasnie gra wiekszosc uzytkownikow steam. Jaki by nie byl ten nowy cs to i tak sie sprzeda, gra bedzie jechala przede wszystkim na tytule, a na znany tytul + super kosmiczna grafika nadaje sie idealnie dla przecietnego nastolatka. Ogolnie widze to tak, jesli kiedys pojawi sie nowa wersja to CSS padnie predko i pozostanie standardowo cs 1.6 i "cs v3". Wciaz wszystkie wazne turnieje rozgrywane sa w 1.6 i nie sadze zeby to sie predko zmienilo, jest to jedna z tych niesmiertelnych gier jak quake i tym podobne produkcje z 'ery dinozaurow'.

Podsumowujac, jakbym teraz mial 12lat i zaczynal jako takie granie to na 95% wybralbym na poczatek CS:Sa, bo po prostu na pierwszy rzut oka wyglada ladniej, a wszyscy co nowsze wg przecietnego gracza jest lepsze, niestety; byc moze z czasem wybralbym 1.6.

Warto jeszcze wspomniec o sytuacji gdy wyszedl steam wraz z 1.6, placz byl straszny, standardowo slychac bylo glosy, ze to 'shit', osobiscie odrazu przeszedlem na nowa wersje i nie zaluje, ale trzeba przyznac, ze bardzo szybko gracze przesiedli sie z 1.5 na 1.6, jest to calkiem inna sytuacja niz w przypadku 1.6 i cs:s, widocznie gracze oczekuja ewolucji a nie rewolucji.
_________________
konto z 2005 i nie wiesz jaki moze byc podpis? :)

//wybacz prezes, moja wina, moja bardzo ciezka wina!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Strona 27 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury