www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dlaczego gracie w CS:S?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plebs ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2007

PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi$iaQ napisał:
Plebs nie wiem na jakich ty serverach grasz, ale dla mnie nie wiem czemu ludzie sa bardziej przyjazni otwarci w source... dziwne wrazenie. na 1.6 nie spotkalem ani jednego servera gdzie jest taka atmosfera jak na kazdym w source bede sie tego trzymal :> gram w source... dlaczego? gralem w 1.6 1 rok potem postanowilem kupic sourcea a czemu nie ;p pogralem 2 tyg i mi sie nie podobal i wrocilem tydzien do 1.6 i po tygodniu cos mnie wzielo zeby w sourcea popykac... przez pierwsze miesiace aklimatyzowalem sie poznawalem ludzi a teraz ja wejde na server mowie siema to ludzie gradem odpowiadaja siema ;p i odkad zaczalem w sourcie odtad ejstem nołlajfem
pozdro plebs


to miales szczescie ja juz nie gram na polskich serwerach FFA/TP bo to zalosne jest jak rozmlocisz paru kolesi i juz ban ew/wyzywaja cie od najgorszych nie mowie ze na wszystkich tak jest ale glownie na tych na ktorych gralem

pozdro
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 4:53 pm    Temat postu:

Powrót do góry
RaptoR
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2002
Klan: [Espada]

PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Huh, ostatnio sobie patrzyłem recoil (w CSS) starym sposobem strzelania w ściany... I nie wiem, ale ja tam różnicy co do 1.6 nie widze żadnej. Może ta łatwość polega na tym, że w CSS netcode jest sprawiedliwszy w zaliczaniu fragów (ping ma mniejsze znaczenie niż w 1.6, polecam Artykuł)
W CSS gra mi się po prostu przyjemniej :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mi$iaQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2007

PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plebs ;) napisał:
Mi$iaQ napisał:
Plebs nie wiem na jakich ty serverach grasz, ale dla mnie nie wiem czemu ludzie sa bardziej przyjazni otwarci w source... dziwne wrazenie. na 1.6 nie spotkalem ani jednego servera gdzie jest taka atmosfera jak na kazdym w source bede sie tego trzymal :> gram w source... dlaczego? gralem w 1.6 1 rok potem postanowilem kupic sourcea a czemu nie ;p pogralem 2 tyg i mi sie nie podobal i wrocilem tydzien do 1.6 i po tygodniu cos mnie wzielo zeby w sourcea popykac... przez pierwsze miesiace aklimatyzowalem sie poznawalem ludzi a teraz ja wejde na server mowie siema to ludzie gradem odpowiadaja siema ;p i odkad zaczalem w sourcie odtad ejstem nołlajfem
pozdro plebs


to miales szczescie ja juz nie gram na polskich serwerach FFA/TP bo to zalosne jest jak rozmlocisz paru kolesi i juz ban ew/wyzywaja cie od najgorszych nie mowie ze na wszystkich tak jest ale glownie na tych na ktorych gralem

pozdro


moj login na steamie misiaq123 napisz to ci dam ip servera na ktorym Cie to nie spotka ;) gram tam juz rowny rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Plebs ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2007

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi$iaQ napisał:
Plebs ;) napisał:
Mi$iaQ napisał:
Plebs nie wiem na jakich ty serverach grasz, ale dla mnie nie wiem czemu ludzie sa bardziej przyjazni otwarci w source... dziwne wrazenie. na 1.6 nie spotkalem ani jednego servera gdzie jest taka atmosfera jak na kazdym w source bede sie tego trzymal :> gram w source... dlaczego? gralem w 1.6 1 rok potem postanowilem kupic sourcea a czemu nie ;p pogralem 2 tyg i mi sie nie podobal i wrocilem tydzien do 1.6 i po tygodniu cos mnie wzielo zeby w sourcea popykac... przez pierwsze miesiace aklimatyzowalem sie poznawalem ludzi a teraz ja wejde na server mowie siema to ludzie gradem odpowiadaja siema ;p i odkad zaczalem w sourcie odtad ejstem nołlajfem
pozdro plebs


to miales szczescie ja juz nie gram na polskich serwerach FFA/TP bo to zalosne jest jak rozmlocisz paru kolesi i juz ban ew/wyzywaja cie od najgorszych nie mowie ze na wszystkich tak jest ale glownie na tych na ktorych gralem

pozdro


moj login na steamie misiaq123 napisz to ci dam ip servera na ktorym Cie to nie spotka ;) gram tam juz rowny rok

dodalem cie ale widze ze caly czas COD/offline ;/

-------
jeszcze dodam ze kocham grac w css za nasza polska scene gdzie po kilku bulkach ziomki wychodza z roznych przyczyn -.-
pozdro dla Lynxa z 10 brygady pancernej :* i maZojen'a
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dralamir
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Lut 2008

PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gram bo lubie ! o!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mi$iaQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2007

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plebs ;) napisał:
Mi$iaQ napisał:
Plebs ;) napisał:
Mi$iaQ napisał:
Plebs nie wiem na jakich ty serverach grasz, ale dla mnie nie wiem czemu ludzie sa bardziej przyjazni otwarci w source... dziwne wrazenie. na 1.6 nie spotkalem ani jednego servera gdzie jest taka atmosfera jak na kazdym w source bede sie tego trzymal :> gram w source... dlaczego? gralem w 1.6 1 rok potem postanowilem kupic sourcea a czemu nie ;p pogralem 2 tyg i mi sie nie podobal i wrocilem tydzien do 1.6 i po tygodniu cos mnie wzielo zeby w sourcea popykac... przez pierwsze miesiace aklimatyzowalem sie poznawalem ludzi a teraz ja wejde na server mowie siema to ludzie gradem odpowiadaja siema ;p i odkad zaczalem w sourcie odtad ejstem nołlajfem
pozdro plebs


to miales szczescie ja juz nie gram na polskich serwerach FFA/TP bo to zalosne jest jak rozmlocisz paru kolesi i juz ban ew/wyzywaja cie od najgorszych nie mowie ze na wszystkich tak jest ale glownie na tych na ktorych gralem

pozdro


moj login na steamie misiaq123 napisz to ci dam ip servera na ktorym Cie to nie spotka ;) gram tam juz rowny rok

dodalem cie ale widze ze caly czas COD/offline ;/

-------
jeszcze dodam ze kocham grac w css za nasza polska scene gdzie po kilku bulkach ziomki wychodza z roznych przyczyn -.-
pozdro dla Lynxa z 10 brygady pancernej :* i maZojen'a


mialem lekka przerwe w css wrocilem ;p a nie majozena? ;p znam takeigo jednego ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez offtopa ok ? Pogadajcie sobie na GG, to nie miejsce na gadki towarzyskie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
w1ilk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Maj 2008
Klan: SouL-Stealers

PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dralamir napisał:
gram bo lubie ! o!


no i u mnie jest tak samo :)
pozdro
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iLoveYou
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje doświadczenie

1,6 : 02.2002-10.2003 oraz 10.2007-06.2008

Source: 02.2004 - 07.2007

Wybieram Source ponieważ:
+ jak koleś dostaje kulki to się nie zatrzymuje jak to jest w 1.6. w 1.6 jak w kogos strzelam na strafie to nagle celownik leci gdzieś indziej bo mnie zatrzymuje. Wg mnie to zatrzymywanie postaci w momencie dostawania jest tak nierealne jak porąbane.
+ stąd też nie ma kucających noobów w Sourcie. Jak gram w 1.6 jak widzę jak gracze kucają to mega żal. A kucanie dużo daje w 1.6. Niestety traci na tym dynamika gry jak i moje odczucia estetyczne. recoil w Sourcie jest mniejszy ale chyba nie mniejszy niż w kucki w 1.6 - stąd 1.6 to banda kucaczy a nie poważna gra. dobra skończe bo to kucanie mnie wyczerpało psychicznie...nie mogłem grać w Source ostatnie miechy i grałem w 1.6 - jejku jak ja sie meczyłem nie mogac grac dynamicznie i patrzac na pro elo wymiataczy kucnietych.
+ moj sprzet uciaga Source i dlaczego mialbym grac w paskudne dzisiaj 1.6?
+ walenie po scianach - w 1.6 to przesada.
+ czy jak łatwiej kogos trafić to gra jest łatwiejsza? pomyslcie: grasz wśród 10 osob o takim samym skilu w grze gdzie trudniej trafic i w grze gdzie łatwiej trafić...i w grze gdzie łatwiej trafic nagle łątwiej wszystkich pokonujesz? hahahahaha . Nooby. W source na plan pierwszy wysuwa sie taktyka i dynamika. w 1.6 na plan pierwszy wysuwa walenie w sciany i kucanie.

1.6 jest super...pod warunkiem że nie można grac w Source. Yo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
own3d1994
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Source wymiata wszystko :p tak uwazam bo w to gram...


w 1.6 moze ciezej wtrafic dlatego bo celownik wielki xD w css mozna to zmienic itd




source rzadzi i kiedys wiecej osob bedzie gralo w css


pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
csLynx
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Cze 2007

PostWysłany: Czw Lip 03, 2008 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram od ładnych paru lat, fakt ze z przerwami raz krótszymi raz dłuższymi ale kontakt z cs'em mam od wersji 1.2 gdzie skacząc nic sie nie zmieniało w grze oprócz wysokości na której był koneic Twojej lufy :P

Czemu gram w CS:S?
- Bo lubie myśleć i starać sie być lepszy od innych (to wspólna cecha wszystkich wersji)
- Bo ma lepszą grafike
- Bo ma lepszą fizyke
- Bo jest bardziej realistyczna
- Bo ... jest nowsza ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TAZ_PL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2008

PostWysłany: Sro Lip 23, 2008 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA GRAM W SOURCE Ponieważ jest mniej głupich dzieciaków które obejrzały sobie filmik PGSu i chcą być tacy jak oni. Source w FFA jest owiele bardziej ogarnięty niż taki 1.6 co wszędzie na forach zapraszają na swoje prywatne 10slotowe serwery ŻAL!. Nie ma głupich niepotrzebnych skanów przez ściany, Realizm, niema bugów takich jak w 1.6, o wiele lepsza jakość dźwięku podczas rozmowy, ładna grafika i raczej tyle :P w 1.6 grałem 2lata więc niemówcie mi że nie mam pojęcia jak się gra w 1.6 trochę wiem o tej jakże dobrej grze. Ja poprostu już nielubie 1.6 i tyle. fakt faktem że w 1.6 wyciągałem maxymalną ilość fpsów a w source zaledwie 50 ale tu nie o to chodzi.

Podsumówując:
1.6-na słabe kompy i dla ludzi co chcąbyć jak NeO
source- Dla ludzi z lepszymi kompami xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fdsiq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2008

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAZ_PL napisał:
JA GRAM W SOURCE Ponieważ jest mniej głupich dzieciaków które obejrzały sobie filmik PGSu i chcą być tacy jak oni.

nick na boardzie TAZ_PL H@H@H@H@ kto chce byc taki jak oni ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mariusz1991
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 31 Maj 2008

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 2:47 pm    Temat postu: A JA PRZESTALEM GRAC !!! Odpowiedz z cytatem

http://img241.imageshack.us/my.php?image=flashkillco7.jpg przestalem grac przez to !!
_________________
krahs
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
andY.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys gralem w sorsa ale i tak na low detalach itd bo komp nie pozwalal (nadal nie pozwala ale mam zamiar w koncu kupic). nie mowcie mi wiec, ze gram tylko dla grafiki (grafika nie jest najwazniejsza ale chcielibyscie np w bioshocka grac z grafika 1.6?) bo tak nie jest. teraz gram w 1.6 ze wzgledu na kompa, tak na pewno bym nie gral ale nie jest taki zly, czasami mozna sie posmiac z niektorych i fajnie sie gra na bhop mapach.

source'a lubie poniewaz:
- klimat (nie obchodza mnie komentarze 1.6 napinaczy, ktorzy napisza, ze source nie ma klimatu)
- grafika
- fizyka (czasami na serverach climb potrafilem sporo czasu bawic sie w wpisywanie kill i ogladac jak spada postac ;d)
- surf (mozecie mowic co chcecie, w sorsie surfy sa lepsze i to o wiele, w 1.6 to prawie caly czas 5 map a najczesciej to surd ski 2)
- hns (dla odpoczecia od normalnej rozgrywki mozna sobie przyjemnie pograc)
- granaty lataja jak granaty a nie jak w 1.6...

ogolnie source mi sie bardziej podoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury