www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dlaczego gracie w CS:S?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TAZ_PL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2008

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fdsiq napisał:
TAZ_PL napisał:
JA GRAM W SOURCE Ponieważ jest mniej głupich dzieciaków które obejrzały sobie filmik PGSu i chcą być tacy jak oni.

nick na boardzie TAZ_PL H@H@H@H@ kto chce byc taki jak oni ?


z tym nickiem się bujałem przez 4lata po necie zanim ten pentagram stał się sławny. od niedawna bujam się z innym :D a jeżeli to cie interesuje to Na boardzie próbowałem już 2konta dawno temu założyć i e-mail nie dotarł. to założyłem nowe a nick taki a nie inny ponieważ pierwszy przyszedł mi na myśl i jest spoko do zapamiętania. :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 12:21 am    Temat postu:

Powrót do góry
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAZ_PL napisał:
fdsiq napisał:
TAZ_PL napisał:
JA GRAM W SOURCE Ponieważ jest mniej głupich dzieciaków które obejrzały sobie filmik PGSu i chcą być tacy jak oni.

nick na boardzie TAZ_PL H@H@H@H@ kto chce byc taki jak oni ?


z tym nickiem się bujałem przez 4lata po necie zanim ten pentagram stał się sławny. od niedawna bujam się z innym :D a jeżeli to cie interesuje to Na boardzie próbowałem już 2konta dawno temu założyć i e-mail nie dotarł. to założyłem nowe a nick taki a nie inny ponieważ pierwszy przyszedł mi na myśl i jest spoko do zapamiętania. :D


... a tak naprawdę masz 2 lata. Daj spokój, bo piszesz takie bzdety, że żal czytać. Koniec off topa.

Bez napinek młodzież.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zero Coolz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2005

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gralem w 1.6 od kiedy zarejestrowalem sie na tym forum czyli 3 latka ;] i source jest w c*** lepszy

- kule leca gdzie powinny, a w 1.6 musialem gdzies 3 metry pod ziemie strzelac zeby trafic w model ktory mial siatke hitboxa gdzies 3 metry dalej ;S

- duzo, duzo mnie haxow, tera steam z anthalogy (1.6 i inne duperele) kosztuje pare zł i nikt nie boi sie bana i utraty konta wartego pare ZŁ

- efekty i akcje stworzone w edytorze map na tym silniku wygladaja jak fajewerki

- grywalnosc > 1.6
_________________
Cytat:
,,Nie ten wygrywa kto pierwszy strzeli, ale ten kto pierwszy trafi..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
artekson-
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2008

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wszystkiego sie zgodze ale jesli chodzi o grywalnosc to o niebo 1.6>css,to jeszcze nie ten czas :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DarkHunter
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2006

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestancie mowic o grywalnosci...chodzi o to ze modele ktore dzwigaja ciezkie ak chodza bardziej wyprostowane niz wy i rzucaja puszkami po farbie?Czy moze o to ze kule leca jakby sie strzelalo z procy bez patrzenia?W cs:s jest więcej ffa z godnymi przeciwnikami rozumiejącymi ironię...W fps chodzi o grafike,grywalnosc jest taka sama bo to ze ktos tobie wsadzi banie walac fullauto jest tak samo prawdopodobne ze ty mu wsadzisz taka sama banie tyle ze na fleszu...Gdybyscie zagrali assaultem w dod:s zamknelibyscie sie wreszcie narzekajac na "norecoila w sorsie".Tam leca banie zanim snajper zdazy wlaczyc zooma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sariel
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Sie 2007

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkHunter dobrze prawi :)

Ja osobiscie zaczynalem od cs'a w 1999 roku w kafejce internetowej gdzie wiekszosc ludzi patrzyla na Nas jak na idiotow :) Po roku juz wszyscy grali bo...kazdy lubi strzelac :)
Pogrywalem kilka dobrych lat z wieloma przerwami, po czasie zupelnie zaprzestalem gry.
Zaczynalem grac w CSS od premiery i to byl przypadek, bo dodawali do kart graficznych konto css :)

Bylem juz starszy wiec nie mialem czasu na mecze,mixy i innego rodzaju spary ;) Gralem dla zabawy i w tym aspekcie css sprawdzal sie idealnie.

Postanowilem z ciekawosci sprawdzic jak bedzie mi sie gralo w cs 1.6 i to byla tragedia. Zupelny zanik umiejetnosci, brak ogarania i ciaglosci treningow dla o sobie znac. To jednak nie jest jak jazda na rowerze.

W css jest inaczej, szybciej mozna powracac do optymalnej formy. FFA tetni zyciem, co ma swoje plusy i minusy oczywiscie.

Szanuje stara gwardie ktora nadal wycina w cs 1.6 i czerpie z tego duzo frajdy bo przeciez o to wlasnie chodzi.

Nauczylem sie grac w css, podoba mi sie ta gra jako cos co pozwala milo spedzic czas. Ma swoje wady ale jaka gra ich nie ma ?

CSS to zupelnie inna gra i nie ma co stawiac jej obok cs'a. Obie gry zyja obok siebie i zadna z nich nie cierpi z powodu tej drugiej, szkoda ze nie jest tak z "fanboyami"....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
<b_o_r_u_ta>
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 24 Maj 2008

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze kroki stawiałem w CSCZ wciągnela mnie nie rok, bardzo fajnie to wspominam, gdy sprzęt mi pozwalał na komfortową grą w css kupiłem go i się nie zawiodłem, grałem bardzo często, dorobiłem sie admina na FFA. Dziś po prostu nie mogę patrzeć na grafikę jaką prezentuje cs 1.6 gram dla zabawy, po stresującym dniu w robocie zawsze miło pograć i pogadać ze stałymi bywalcami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Steel1991
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2007

PostWysłany: Pią Paź 10, 2008 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja se grywam w to i w to tyle ze w source 4fun ale bardziej powaznie interesuje sie scena 1.6 a w source ma kiepska fizyke gdyz strzelasz w klate a jest bania -_-. CS 1.6 pod kazdym wzgledem przewyzsza source'a moim zdaniem
_________________
Britney Spears umarła!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
own3d1994
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Steel1991 napisał:
ja se grywam w to i w to tyle ze w source 4fun ale bardziej powaznie interesuje sie scena 1.6 a w source ma kiepska fizyke gdyz strzelasz w klate a jest bania -_-. CS 1.6 pod kazdym wzgledem przewyzsza source'a moim zdaniem


Kiepska fizyke ??^^
to chyba na odwrot w 1.6 strzelasz w klate i jest bania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
furzy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2008

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze inaczej, w sorsie strzelasz w nogi i jest bania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
own3d1994
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to chyba jak walisz full auto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alkan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2003
Klan: brak

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram w source z takiego powodu:
Jak gralem w 1.6 to w stresie mialem 20fpsow
Minely 2 lata... swiat poszedl na przod.
Zachcialo mi sie gry "odrywajacej" od WoW'a i szybko sciagnalem nowego source zeby zobaczyc co to za "wybalazek".
Jak zobaczylem jak mi to pieknie chodzi, i jaka fizyka, grafika, jaka frajda z gry to zostalem.
Przyznam, ze tez bylem na wysjciu sourca takim eee 1.6 klimat, gra sportowa itd.... ale jak zobaczylem co potrafi css to stwierdzilem ze to wlasnie css jest grą sportową i to do potęgi 5 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Matrich
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2006
Klan: nie ogladam ; o

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W source graja ci którym nie udało się nic osiągnąć w 1.6
~SpawN

Dlatego gram source :]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zimkowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2007

PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram dlatego, że lubię gry z lepsza grafika. Oczywiście 1.6 też nie pogardze. lecz niestety nr 1 i będzie przed dłuższy okres czasu 1.6.
_________________
Listonosz napisał:
gdybym nie był tak głupi, bądź był nieco zdolniejszy, ambitniejszy lub mniej leniwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smiLe.nk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Sty 2006

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dłuższym okresie gry w sourca wracam do 1.6. Czemu? Już tłumaczę.

Polskie serwery CSS to jedna wielka farsa, kupa nastolatków, niedowartościowanych adminów i innych popaprańców. Do tego dochodzi brak jakiegokolwiek dobrego serwera TP(jedynie komisariat trzyma poziom tam grałem najczęsciej). Ja tego nie mogę pojąć dlaczego wszyscy rwą się na te zjebane FFA, gdzie są sytuacje że kupujesz broń i ci już w plecy walą i później ze statami 20:5 udają pro - żałosne. Do tego na wielu serwerach są jakieś zjebane kabelki rozbrajające bombe - to juz szczyt głupoty właścicieli serwerów. Może jeszcze jakieś piloty wysadzające bombę wprowadźcie....
Jednak najgorsi są admini :lol:
Do dziś pamiętam jak na Spoko Loko dostałem bana za czity, których nigdy nie miałem :lol:, to samo na kilku innych serwerach - śmieszne.
Ostatnio na Pitt Bullu widziałem jak admin siębawił teleportowaniem graczy a jego koledzy rżeli do mikrofonu jak chorzy psychicznie - żałosne x2.
W ogóle jak coś się adminowi nie podoba to slay, kick, ban - często takie rzeczy widziałem. Pamiętam jak jakiś typ wymiatał na serwie i zaczęli się do niego wszyscy przypierdalać, a ten jak odpyskował kulturalnie to dostał bana :lol: .

W 1.6 nie grałem od dawna, ale mimo wielu jego irytujących wad czas odkopać starą zabawkę :) .

EDIT:

Jeszcze co do grafiki i fizyki. Po długim czasie gry w css nie zwracam żadnej uwagi na fizykę i grafikę, czy fajnie tryskającą krew - liczy się grywalność i ludzie, a to w css jest gorsze niz w 1.6
_________________
POLECAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury