www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jak zainstalowac server TeamSpeaka????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TyKa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 5:31 pm    Temat postu: Jak zainstalowac server TeamSpeaka???? Odpowiedz z cytatem

Jak zainstalowac server teamspeaka na linuxie krok po kroku
I gdzie mozna sprawdzic w jakim pliku albo jak sprawdzic ilu adminow jest zrobionych na serverze team speak AJezli mam dostep do ftpa i mam admina R SA CA !!

Mam zrobiony server ts-a ale ja go eni isntalowalem
rozalem da duzo adminow i teraz che polowe pokasaowac ale nei wiem gdzie to sprawdzic gdzie sa adminy wpisac eprosze o pomoc
tyka@dami-rz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 5:31 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Ecstasy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

y0!
Nie wiem jak na linuxie ale pod win masz tak ze klikasz prawym na server i wybierasz zakladke Administartion i klkikasz na nia i otwiera Ci sie taka jak by stronka i tam wpisujesz ligin i haslo do panelu Admina lub SuperAdmina
Instaluje sie normalnie tylko ze na koncu instlacji wyskakuje Ci takie info :

no i tam masz podane wszytskie dane (czyli login i haslo SuperAdmina i Admina) Tylko Super Admin moze usuwac adminow wylanczac server itp i takie inne pierdolki jak sie zalogujesz to sam sobie z lukasz : )
mysle ze wpewnym stopniu Ci pomoglem. Dasz rade !
_________________
[sk profile]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury